Dileklerin Kabulü İçin Haftada 12.000 Hz. Yunus'un Duasını Okuyoruz

Benim icin fark etmez Peki niyeti belirlemek lazim mi?
Genel bir dua yapariz herkesin niyetini kapsayacak sekilde dua edelim.Evet haftada iki kisiye okuyabiliriz.Ben iki kisi icin 12.000 okuyalim diye dusundugunuzu zannetim.Eger bir hafyada iki kisiye toplam 14.000 okumaliyiz okuyabilirlerse

İki kişi için 24.000 6 kişiyiz 4.000 kişi başı. Ben eski işime geri dönmeye çalışıyorum bunun için ve de sevdiğim kişinin geri gelmesi için. Ve de genel hayırlı dualarımın kabulu için niyet ederseniz sevinirim

Arkadaşlar grubu seka kurmuştu o da ayrıldı biliyosunuz. O yüzden biz kendi aramızda makarona çekmeye başladık zaten

Arkadaşım birden gelip konuya hakim olmuşsun ,daha önce bizim ayarladığımız bir planımız vardı zaten daha önce konuşmuşuz gibi hadi başlayalım demişsin anlayamadım o yüzden.
S shadow1905 ayarladı bastan beri konuya hakim.Etiketledik sizi kimseden ses seda cikmayinca biz kendi aramizda devam ettirmeye calistik!!

S shadow1905 ayarladı bastan beri konuya hakim.Etiketledik sizi kimseden ses seda cikmayinca biz kendi aramizda devam ettirmeye calistik!!
Dua zaten bu mühim olan bu değil Allah razı olsun.Sadece siz yoktunuz o yüzden dahil olup hadi çekelim dediğiniz için şaşırdım yoksa başka bir amaçla yazmadım. Dediğim gibi başka bir grupla makarona çekmeye başladık çevremizdeki insanlara söyleyerek.

Arkadaşlar kusura bakmayın başta yazdıklarınızı görmemişim:) Sekayla makaron için çekmeye başladık o zaman hepimiz sayılarımızı birleştirelim makaron için bitirmiş oluruz. S shadow1905 içinde başlayalım yani ikisini aynı an da okuyup bitirmiş olalım.

Canım makaron için bu durumda 7 kişi oluyoruz. İşler karıştı sen seka ya özel den ulaşabiliyo musun?
Yani şöyle ki makaron için 7 kişi benim için 6 kişi mi okuyacak o önemli sayıyı belirlemek adına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…