Dileklerin Kabulü İçin Haftada 12.000 Hz. Yunus'un Duasını Okuyoruz

Motherofdragon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2016
1.523
3.252
Hz. Yûnus'un Yûnus balığının karnında iken Allah'a ettiği dua, şudur:

لآ إِلَهَ إِلاَّ أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Okunuşu: Lē ilēhe illē ente subhâneke innî kuntu mine'z-zâlimîn.

Anlamı: «...Senden başka İlâh yoktur. Sen, Sübhân'sın (her şeyden münezzehsin). Muhakkak ki ben, zâlimlerden oldum.» (Enbiyâ Sûresi, 87. )

23 Mart Perşembe itibariyle her hafta bir arkadaşımıza olmak üzere okuma yapacağız. Katılmak isteyen arkadaşları bekliyorum.
Bir liste yapacağım katılım sırasına göre lütfen herkes birbirinin duasına özen göstersin. Bana okundu nasılsa diyip sonraki duaları sermeyelim kendimize nasıl okunmasını istiyorsak diğer arkadaşlara da aynı özeni gösterelim.

Son düzenleme:
Ben varım canım en güzeli dua aslında

Canım bu hafta ilk seninle başlayalım o zaman sonra katılım sırasıyla devam ederiz uygun mudur?
evet canım katılım sırasına göre yapacağız ama acil bir durumu olan bir arkadaş var eğer o katılmak isterse o ilk sırada olacak sadece katılmazsa da dediğin gibi olur zaten 4 kişi olsak bile 4 haftada haftalık 3000 tane düşüyor hayırlısıyla hızlıca biter

Arkaşlar acil durumu olan vatandaş benim :)) İşitme engelliyim. Bu hafta tomografim çekilecek ve ameliyata karar verilecek. O yüzden önceliği bana verebilirsek çok sevinirim.

Kızlar 5 kişi olduk bence 5 hafta yeterli bir süre daha fazla uzatmayalım. _Makaron_ gibi durumum acil diyen varsa sırayı ona göre yapabiliriz. Eğer fark etmez derseniz de sıra şöyle;
1-) _Makaron_
2-) M Motherofdragon
3-) S shadow1905
4-) didi90
5-) sentimentall
Herkes için tamamsa eğer perşembe başlıyoruz kişi başı 2400 tane düşüyor.

Kızlar 6 kişi olduk hızlıca bitirmemiz için isterseniz haftada 2 kişiye okuyalım böylece 3 haftada biter zaten kişi başı da 4000 tane düşer. Herkes hemfikir mi bu konuda?
bana her türlü uyar ne zaman başlayacağımızı ayarlayalım okuyalım :)

Seka gitti ama biz yine de okuyalım mı ? Seka ya nasıl ulaşabiliriz acaba ya? Özel den tanıyan var mı numarasını falan biliyosa bi sorsak da o okuyacak mı ona göre sayı belirlesek. Kişi başı 4.000 oluyo haftada eğer seka da okuyacaksa.
Bir de ne diyelim niyet olarak nasıl niyer edelim sizce?

Biz baslayalim gelirse bize katilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…