Dileklerimiz İçin Hatm-i Tehlil (70000 Kelime-i Tevhid)

1700 tane okudum 70.000 oldu.

Allah dualarımızı kabul etsin. Ashie Namaria 5 528mucizemmm stanki sees ThankfulNovember @Minik peri guiding1 A Angeel91 aşağıdaki duayı okuyup bir Fatiha okuyarak bağışlayıp isteğiniz için duanızı edebilirsiniz arkadaşlar.

"İstediğini istediğine istediği anda veren ve istediği anda alma kudretine sahip olan, dualara icabet eden, bize şah damarımızdan daha yakın olan, esirgeyen, bağışlayan, lütfeden, gizli ve açık her şeyi hakkıyla bilen, mülkün ve saltanatın ve bütün varlıkların sahibi, her şeye kadir olan yüce Rabbimiz. Bütün övgü ve şükürler, dua ve niyazlar, yalvarış ve yakarışlar, dile getirdiğimiz getiremediğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak sana mahsustur. Biz sana ibadet eder ve ancak senden yardım dileriz. Huzuruna geldik, boynumuzu büktük, ellerimizi sana açtık. Kendimizi senin yardımına, lütfuna, rahmetine, keremine bıraktık. Belki yüzümüz yok, belki hakkımız değil, ancak senden başka gidecek yolumuz yok, senden başka sığınacak kapımız yok, senden başka kimsemiz yok. ‘’Bana dua edin, duanızı kabul edeyim’’ buyurdun, yardım bekliyoruz Allah’ım. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’e salat ve selam ediyor, O’nu vesile ederek dua ediyoruz, O’nun yüzü suyu hürmetine senden istiyoruz kabul et Allah’ım. Sen günahlarımızı affet, dualarımızı kabul et, gönlümüzden geçenleri tez vakitte nasip et Allah’ım. Amin."

Allah kabul etsin canımm Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallahh

Rabbim tum okuyanlardan razi olsun gene cok katilamadim ama.. Mervecim Allah razi olsun okumamiza vesile oldun sen de...okudugumuz tum kelimei tevhidler salevatlar siratta nur olsun bizlere insaAllah

Bende bebegimden dolayi bi kez cok katilamadim halbuki en cok isteyen bendim ama senden ve diger arkadaslarimizdands Allah razi olsun ki bitirdik. Actigin konu icin cok sagol canim. Allahim duaya katilan butun arkadaslarimizin dualarini kabul etsin hayirlisiyla insallah. Birdahaki dua kardesligimizde gorusmek uzere. Allaha emanet olun arkadaslarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…