Dileklerimiz İçin Hatm-i Tehlil (70000 Kelime-i Tevhid)

3000 okudum 70000 oldu.

Allah kabul etsin. Yarın Allah rızası için ben Yasin Namaria arkadaşımız da Mülk ve Duhan Surelerini okuyup Peygamber Efendimiz'in ruhuna hepimiz için bağışlayacağız. O'nun yüzü suyu hürmetine Rabbim dualarımızı kabul etsin ihtiyaçlarımızı gidersin inşallah.

Namaria , stanki , @mmlkk , E EEEliffffffffff , sees , Ashie , 5 528mucizemmm Allah hepinizden razı olsun, dualarınızı kabul etsin inşallah. Sizler de aşağıdaki duayı okuyup Allah'tan ihtiyacınızı isteyip bir Fatiha okuyarak bağışlayabilirsiniz. Allah hepimizin dualarını kabul etsin, gönlümüzden geçenleri hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

"İstediğini istediğine istediği anda veren ve istediği anda alma kudretine sahip olan, dualara icabet eden, bize şah damarımızdan daha yakın olan, esirgeyen, bağışlayan, lütfeden, gizli ve açık her şeyi hakkıyla bilen, mülkün ve saltanatın ve bütün varlıkların sahibi, her şeye kadir olan yüce Rabbimiz. Bütün övgü ve şükürler, dua ve niyazlar, yalvarış ve yakarışlar, dile getirdiğimiz getiremediğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak sana mahsustur. Biz sana ibadet eder ve ancak senden yardım dileriz. Huzuruna geldik, boynumuzu büktük, ellerimizi sana açtık. Kendimizi senin yardımına, lütfuna, rahmetine, keremine bıraktık. Belki yüzümüz yok, belki hakkımız değil, ancak senden başka gidecek yolumuz yok, senden başka sığınacak kapımız yok, senden başka kimsemiz yok. ‘’Bana dua edin, duanızı kabul edeyim’’ buyurdun, yardım bekliyoruz Allah’ım. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’e salat ve selam ediyor, O’nu vesile ederek dua ediyoruz, O’nun yüzü suyu hürmetine senden istiyoruz kabul et Allah’ım. Sen günahlarımızı affet, dualarımızı kabul et, gönlümüzden geçenleri tez vakitte nasip et Allah’ım. Amin."

Arkadaşım Allah razı olsun senden de çok güzel bir okumaya vesile oldun Rabbim tüm okuyanlardan razı olsun dünyada ahirette yüzümüzü güldürsün inşaallah

Tün okuyanlardan Allah razı olsun hep birlikte tamamladık.@melly_mell Allah razı olsun arkadaşım vesile oldun bize.Rabbim kabul olan dulardan olmasını nasip etsin inşallah.

Allah senden de razı olsun bize böyle güzel bir okuma vesile ettiğin için rabbim bütün okuyanların gönlünden ne geçiyorsa en güzelini ve en hayırlısını nasip etsin

Merhaba arkadaşlar! İlk Hatm-i Tehlilimizi sizlerin desteğiyle hayırlısıyla tamamlamıştık. Rabbim kabul etmiştir inşallah. @Namaria arkadaşımızla konuşup ikinciye tekrar başlayalım dedik. Yine hep beraber tamamlarız inşallah. Allah şimdiden dualarımızı kabul etsin.

500 tane okudum. Ekleyerek devam edersiniz.

Tekrar baslatmana cok sevindim. Insallah bende yarindan itibaren baslarim. Hayirli olsun simdiden :)

Google Chrome ile sayfayi acinca bir cok mesaj gorunmuyor, konuyu yeniden baslatilan mesaj da gorunmuyordu iki gundur anlamaya calisiyorum ne yapildigini. Bugun internet explorer dan girince gordum yeniden basladiginin mesajini.

Allah herkesin dualarini kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…