dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

125-125 okudum. Allah ikisinin de dualarini kabul etsin.

Rabbim Gülşen arkadaşımızın ailesini borctan kurtarsin refaha kavustursun inşallah. En kısa zamanda istediğin işi nasip etsin sana rabbim. Amin.

özgecan 150
gülfuren 150
şenay 150
Adennur 150
Pazar günü giremem nete. şimdiden alıyorum. Rabbim gönlünüzdekini tez zamanda kabul etsin inşallah

Kardelen , eoe gulfuren we özgecan icin 125 er okudum Rabbim kabul etsin . Dun giremedim ozurdilerim.

Kardelen , eoe gulfuren we özgecan icin 125 er okudum Rabbim kabul etsin . Dun giremedim ozurdilerim.
Bana dualarınız ettiğiniz için teşekkür ederim hepinize.Dün giremediğim için özür diliyorum.Listeden çıkarılmasını talep ediyorum diyen arkadaşa sözüm yoktur, evet daha önce de bu tip mesajlar yazmıştım, çünkü ruh halim bu şekildeydi.Kimsenin vaktini almadım, boşu boşuna da değildi. Fakat ben listeden çıkmak istiyorum, böyle bir algı var sizlerde hakkımda. Ben içimden geleni paylaşmıştım. Polemik ya da tartışmak istemiyorum.

melisamelisss , ve aaynaa , damla_22 hakkınız helal edin, sizi rahatsız ettim.
Canım benim ben senin samimiyetine inanmıştım dün tlf numun bir arızası nedeniyle giremedim. Gerçekten çok endişelendik, iyisin İnşanlahhh dahada iyi olacaksın tatlım,,, o kişi senin nasibin değil onu çıkar aklından, zamana bırak derdi veren rabbim gerçekten göreceksin dermanınıda pekala veriyor... Bu dünyada sen sen önemlisin kendin için birşeyler yap ve kendini üzecek yıpratacak duygu düşünce ve eylemlerde bulunma tatlım... Ayaklarının üzerine dik bas herşey beyninde bitiyor, başka uğraşlar bul kendine ilerde yuvanı kurduğun zaman bu hallerine gülüp geçeceksin.. Güzelim kendine iyi bak sakın özel olduğunu unutma ... Allaha emanet ol...

Canım bende 250////250 okudum bu arkadaşlar için rabbim dualarını kabul etsin...

melisamelisss , ve aaynaa , damla_22 hakkınız helal edin, sizi rahatsız ettim.
kardelen hanimcim hakkimiz helal olsun ama guclu duracagiz hepimizin bir arzusu var ki burdayiz. Ve listenin sonuna kadar lissteyi bozmama karari aldik . Tek temennim hayirlisi mutlu bi sekilde bu listeyi bitirebilmek. O yuzden korkularimizi uzuntulerimizi dua ile yenmeye lutfen sizde destek olun. Arkadaslar tam 41 kisiyiz herkesi sabra ve duaya davet ediyorum . Lutfen hanimlar sukunetimizi dualarimizi bozmadan bitirelim rica ediyorum herkesten. Bu dualarimiz yarinlarda karsimiza cikacak o yüzden yapacagimiz sabir dua. Destek olalim birbirimize. Sevgiler.

dilasude canım teşekkür ederim..

Bu talepte ben bulundum evet. Ve bunun kararini melisameliss verir. Topigin kurucusu o. O bizi burada DUA ICIN bulusturdu sagolsun. Herkesin farkli farkli dilekleri var. ve ben dun dua etmeyin demene ragmen kardesim icin ettigim duanin aynisini sana da ettim. Tam dua sirasi sana geldi ve boyle bir sey soyledin. Cok tuhaf.duaya en cok ihtiyac duydugun zamanda bana dua etmeyin diyorsun. Daha oncece de boyle cumleler sarfetmissin baska yerde. Ve yine herkesi burdaki gibi telaslandirmissin. melisameliss daha once de uyarmisti. Ozel paylasimlar olmasin burada demisti. Ne amacla yazdin peki o sozleri. Yazdiysan niye insanlarin sana yardimci olmalarini beklemedin. Bir daha foruma girmedin. Samimiyetine inanmiyorum.

Saygı duyuyorum. Topiğin kurucusu karar verir elbette.Ne yaşadığımı ve nasıl yaşadığımı bilmeden lütfen yorum yapmayınız.Dışarıdan görüldüğü gibi olmayabilir bir çok şey. Dün benim için kötü bir gündü, evde de değildim, internet imkanım da yoktu.Aksi takdirde düzenli olarak girmeye çalışır, habersiz bırakmazdım. Telaşlandırdım evet, o konuda haklısınız. Özürümü de diledim.Samimiyetime inanıp inanmamak sizin kararınız. Tartışmak taraftarı değilim. Duanız için tekrar tekrar teşekkür ediyorum benim etmeyin dememe rağmen ettiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…