dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Bakın burda listede okuduğum bilgisi. Yapmayın arkadaşlar böyle zan altında birakmayin kimseyi. Bir de ismi yazıp etiketliyorsunuz.

Bugün ki arkadaşlara da okuyacağım şu anda işteyim.. okuduktan sonra yazarım buraya

Bugün ki arkadaşlar için de 125-125 okudum. Allah ikisinin de gonlunden geçeni nasip etsin inşallah.

Şu an çok uzgunum o kadar dikkat etmeme herkese okumama rağmen ismim listeden cikarilmak isteniyor girmedigim soylrnerek. Eğer cikarilirsam bilmeden hakkına girdiğim olduysa hakkını helal etsin. Benden yana da helal olsun arkadaşlar.

Selam ve dua ile

miraç75 ve Berirem için 125 er adet okudum Rabbim gönlünden geçen dileklerini kabul eylesin..

Gulucukgs bence listeyi daha da arttır günde 4 kişiye çıkaralım zaten 2 dk almayacak hızlı okunan bir dua..Hem kim okudu kim okumadı diye
@senanas 22 MARTTA GİRMİŞ BİDAHA GİRMEMİŞ HİÇ

miraç75 ve Berirem için 125 er adet okudum Rabbim gönlünden geçen dileklerini kabul eylesin..

Gulucukgs bence listeyi daha da arttır günde 4 kişiye çıkaralım zaten 2 dk almayacak hızlı okunan bir dua..Hem kim okudu kim okumadı diye daha fazla uğraşmazsın.

gulucuk tek tek giren girmeyen arkadaşlara bakmana gerek yok canım haftasonu giremeyeceğini ama okuduklarını haber veren arkadaşlarda ıoldu bana ve ben onları ekledim bazen okusa da belirtemeyen arkadaşlar da olabilir ben eksikleri gece okudum zaten birkaç arkadaş da okudu önemli değil...
Gönüllü okuyoruz herkesin sırası gelince o gönülden kendine düşeni alacaktır tek tek giren girmeyene bakmayacağız sıra sıra okuyacağız herkese sonra girmeyeni sona alıyoruz sonra geliyor olmuyor herkesi sıradan okuyacağız bu liste bitene kadar Herkesten ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞLAR DUALARIMIZI GÖNÜLLÜ YAPIYORUZ SAYI EN AZ 100 OKUYARAK DEVAMINI GETİRİYORUZ...teşekkürler

Dua konusunda çetele tutmak bence de yanlış. Hele tek tek isimleri yazıp da etiketleme yapmak daha yanlış. Neyse. Bir muminin başka bir mümine ettiği dua allah katında daha değerlidir, buna göre dua edip ufak hesaplar yapmazsak duaparimiz dsha çok hayra geçer diye düşünüyorum.

Selametle.

nickim7 canım siz dünkü listede okudunuz naz sonradan okuyan arkadaşlarımız oluyor canaını sıkma sen burada okuduğunu belirttikten sonra o duaya katılmış olur zaten kişiye özel okuduğu için arkadaşlarımız önemli olan da bu sizlerden çok teşekkür ederim arkadaşlar

canım listeyi melisa ve ben takip ediyorum gulucuk arkadaşımız da bana yardım etmek için listeyi düzenlemiş ben girene kadar ben gece 3 e kadar liste başındaydım eksikler vardı dünkü arkadaşlarımızın ben onları tamamladım canım kesinlikle tek tek okuyanı okumayanı düşünmüyoruz sıra sıra gidecek bu iş canım gulucuk arkadaşımızın amacı da kötü değildir kesinlikle ama ben kesinlikle tek tek düşünmüyorum liste sürekliliğini koruyacak bazen işimiz çıkar okumayabiliriz öbür üyeye okur önemli olan altını çiziyorum tekrar tekrar gönüllü okumak arkadaşlar dualarımızın devamı bu kadar kısa ve öz

ARKADAŞLAR MİRAC75 VE BERİREM ARKADAŞLARIMIZIN DUALARININ HAYIRLARLA KABUL OLMASI İÇİN DUALARIMIZA BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIZ..

HER İKİ ARKADAŞIMIZ İÇİN EN AZ 125 KERE
"Hasbinallahu ve nimel vekil ''
(''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir'')

MİRAC75 & BERİREM
1)
melisamelisss -------- ------------------
2)
senanas -------------- ------------------
3)
-Naz- -------------125--------------125
4)
sweet-73 ------------- ----------------
5)
damla_22 ----------- -----------------
6)
aaynaa ------------ ---------------
7)
masculin------------- ------------------
8)
ZEYNEP0682 ------ ------------------
9
) yavruceylann------ 250-----------------250
10)
ppatym --------------250 -----------------250
11)
tubatesbih--------- ------------------
12)
mirac75 ------------ -----------------
13
) berirem----------------------------
14)
emel_efe ---------- ------------------
15)
pembe4044------- -----------------
16)
deryafikret------ ------------------
17)
farmasi------------250 -----------------250
18)
nickimikim7----- ------------------
19)
mutlu-umutlu-------125 -----------------125
20
) kardelen063------ ------------------
21) eoe------------------- ------------------
22)
ozgecan19---------150 -----------------150
23)
gulfuren----------- ------------------
24) senay079---------- ------------------
25) AdenNur-------- ------------------
26)
dior34------------- ----------------
27) PaytiPo------------- -----------------
28)
istanbulunsultani----- ------------------
29)
intense_23-------- ------------------
30
) kitapseverim---------150 --------------150
31)
asdes-----------------150 ------------------150
32)
gulucukgs----------100 ------------------100
33)
BabamIn_KIzIyIm------150 -----------------150
34)
mlkem--------------125 ------------------125
35) hanzade123------ ------------------
36)
skelebeks---------- ------------------
37)
Papatya------------150 -----------------150
38)
whitepearll-------- ------------------
39)
Debusi-------------- ------------------
40
) ysbam--------------- -----------------
41) huyluduygu-------- -------------------

@-Naz-: İŞ YOĞUNLUĞU NEDENİYLE HERKESE 125 TANE OKUDU VE İŞ YOĞUNLUĞU NEDENİYLE HERGÜN BİLDİRİMDE BULUNAMICAK.

hayır canım hayır kimseyi çıkarma falan yok bunları tek tek tespit et denilmedi sana canım sadece okuyanları eklesen yeterliydi ben zaten listenin başındayım gece 3 te yattım liste başında olduğundan bundan sonra kesinlikle kişileri belirleme gönüllü okuyoruz o kadar sevabını herkes ona göre alacak canım yoksa arkadaşlarımızı gücendiririz

Tabii ki de kötü niyetli değildir ama biraz daha dikkatli olması lazım. Girmeyenlerin arasinda ismimi görünce çok şaşırdım acaba girip okudugumu yazmayi mi unuttum dedim ama yazmışım da unutmamisim. Açıkçası üzüldüm biraz da çok dikkatliyim çünkü bu konuda, kimsenin hakkina girmemeye çalışıyorum. Baş dönmelerime mide bulantilarima rağmen aklim hep bu listede oluyor ve kendimi iyi hissettigim an okuyorum sıradaki arkadaşlara. Neyse olur böyle şeyler deyip kapatıyorum konuyu :) dualara devam. Yer Gök dua üzerine.....

Ben arkadaşlara 125-125 okudum. Allah gonlundekini nasip etsin ikisine de

Canım melisa benim tek ilgilenemeyeceğimi düşündüğünden listeye yazmıştı aynaya yardım eden olursa sevinirim diye o da yardım amaçlı yanlış yapmış ben canım ona açıklamamı yaptım yukarıda da okumuşsan kesinliklee öyle bir şey yok ben gece de başındayım tek tek takipteyim liste bana emanet olduğu için dua gönül işi canım burada amacımız o kesisnlikle haklısın daha böyle olmaz

Girmeyen arkadaşlarımızı takip etmiyoruz arkadaşlar herkes okuduysa yazar listenin devamlılığı önemli hanımlar dualar gönüllüdür listemizi alnımızın akıyla çıkarmamız en büyük amaçtır bu konuda herkesten ALLAH razı olsun ben gece de yine başındayım listenin arkadaşlar benim eksik yazdıklarımı sizler belirtir gözden kaçırmışsam arkadaşlar

Okudum canım hassaasiyetin için teşekkür ederim. Tamam problem değil ufak bir talihsizlik olmuş diyelim unutalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…