dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

inşallah sana , damla22,sweet73 ve diğer tüm isteyen arkadaşlarımıza da nasip olacak canım bebişler.. sabır ve duamızı edeceğiz ,hayırlısı ile olur inşallah.
inş canım komşunun verdiği beşiği kurmak için bekliyorum işte biz de başka şeyler alırız o zaman bebişe bir kez a 101 marketine bebek biberonları gelmişti dayanamayıp almıştım bir tane eşime gösteriyorum o da bana olsun öyle alırız diyor banane dedim ne alırsam kar dedim peki dedi anneme diyorum çocuk bezlerini stokla diyorum herkes olsun da diyor öyle hayırlısıyla sağlıklı sıhatli hayırlı akıllı imanlı kursaklı olsunlar inşaallah amin

Diyceginizi demissiniz Osen Osen bana hak vermis bende beni anlamasina sevindigimi belirttim.Sizin derdinizi sıkıntızini kucumseyecek bi kelime sarfetmedim.Elbette herkesin derdi kendine buyuk.Ben rahatsiz oldugum seyi anlattim arkadaslarda dua sayfasinda hakli olarak tartisma gormek istemediler bende size iyi dileklerle sabah konuyu kapatmistim.Ve buda son mesajim beni kavgaci konuyu uzatan gormeniz benim icin birsey ifade etmiyor oyle olmadigimi Allah biliyor buda bana yeter.Hayirli gunler size.

neyse ben destan yazayım durumu açıklamak için siz hala konuyu uzatan şeyler yazıyorsanız siz bilirsiniz ben üzerimdeki sorumluluğu attım günah benden gitti gerisi sizi ilgilendirir konuyu uzatmaya pek heveslisiniz ALLAH dün benim ne halde olduğumu biliyor ben dün sıkıntılarımı damla arkadaşımıza hep yazdım okumamışsınız ama siz de halden anlayan değilmişsiniz daha da bir şey demiyorum size ALLAH herkesin gönlüne göre versin
Emin olun hepimiz her ay kirmizilari gormekten nefret eder haldeyiz..Benimde sinirim yada sitemlerim baska seylerden dolayi degildi ,soylenilen kelime hosuma gitmedi dile getirdim hepsi bu.Bende kavgadan tartismadan yana degilim helede dua sayfasinda.Ama alindigim seyleride soylemekten geri duramadim.Neyse bu konu bu gunde uzamasin lutfen..Sizde insallah en yakin zamanda dualarinizi yasarsiniz.Iyigunler..

Tüm yazdıklarınıza katılıyorum. akşam telefondan şöyle bir baktımda bol oflamalı ,poflamalı yazılar olmuş. melisa hanım fikir sordu bende günde iki kişiye okuyalım dedim, bize çabuk sıra gelsin dedim. hepimizin duaya ihtiyacı var ki buradayız.
Ayrıca davet edildiğimiz için buradayız. ikinci liste bukadar kalabalık olmaz rahat olunsun.

Beni anlayan olmasina coook sevindim.Sayfayi isgal etmemek adina uzun yazmiyorum.:KK36::KK36:

Tamam canım ben çok umutla açmıştım ama bir ablam var o ara ara okuyor abibmesin abla birkaç kişi daha vardı ama ortadan yok oldular Türkçesinden okuyan Türkçesinden Arapçasından okuyan Arapçasından okusun dedik ama bakalım ben Türkçe mealini hatim ettim işte dua ettim bayağı şimdi sırada Arapçasından okuyarak tam aslı şeklinde bakalım kuzum hatim duamda inşaallah burada iletişimi koparmayız senin de dileklerini sayarım ben bu hevesle okursam hızımı da ilerletirsem Ramazana kadar inş hatim ederim sonra Ramazanda ikinciye başlarım çok istiyorum hem ders çalışıyorum insana antideprasan gibi geliyor hem benim panik atağım var ya rahatalatıyor beni okumak

evet haklısın bende türkçesini okuyup anlamayı düşünmeyi çok seviyorum canım. iyileşir iyileşmez başlayacağım.

inş canım komşunun verdiği beşiği kurmak için bekliyorum işte biz de başka şeyler alırız o zaman bebişe bir kez a 101 marketine bebek biberonları gelmişti dayanamayıp almıştım bir tane eşime gösteriyorum o da bana olsun öyle alırız diyor banane dedim ne alırsam kar dedim peki dedi anneme diyorum çocuk bezlerini stokla diyorum herkes olsun da diyor öyle hayırlısıyla sağlıklı sıhatli hayırlı akıllı imanlı kursaklı olsunlar inşaallah amin
olacak ayna hanımcım inşallah. biz dualarımıza inanıyoruz burda da 40 kişinin nerdeyse duasını alıyoruz şükürler olsun. o yüzden ben Allah'ın hayırlarla kapı açacağına inanıyorum

evet haklısın bende türkçesini okuyup anlamayı düşünmeyi çok seviyorum canım. iyileşir iyileşmez başlayacağım.

olacak ayna hanımcım inşallah. biz dualarımıza inanıyoruz burda da 40 kişinin nerdeyse duasını alıyoruz şükürler olsun. o yüzden ben Allah'ın hayırlarla kapı açacağına inanıyorum
Ben de canım hayırlısı bakalım akrabalar falan hep dua ediyor benim babam 10 yıl önce vefat etti zaten bir annem kardeşim dua ediyor eşimin tarafında da kaynanam çok dua ediyor görümceler sürekli düşünmüyor musunuz merakla soruyorlar doktora gitmedin mi sorun mu var vak yaşını da geçmesin :KK70: oo strese yeni stresler de artık çok onlara kulak asmayacağım çok sorarlarda ders çalışıyorum mu desem diyorum insan diyecek şey de bulamıyorum...
Kuran sayfamda canım sen de okursan abibmesin abla ben okuduklarımızı hangi surede oldupumu yazarım işte öyle devam eder

neyse ben destan yazayım durumu açıklamak için siz hala konuyu uzatan şeyler yazıyorsanız siz bilirsiniz ben üzerimdeki sorumluluğu attım günah benden gitti gerisi sizi ilgilendirir konuyu uzatmaya pek heveslisiniz ALLAH dün benim ne halde olduğumu biliyor ben dün sıkıntılarımı damla arkadaşımıza hep yazdım okumamışsınız ama siz de halden anlayan değilmişsiniz daha da bir şey demiyorum size ALLAH herkesin gönlüne göre versin

Diyceginizi demissiniz Osen Osen bana hak vermis bende beni anlamasina sevindigimi belirttim.Sizin derdinizi sıkıntızini kucumseyecek bi kelime sarfetmedim.Elbette herkesin derdi kendine buyuk.Ben rahatsiz oldugum seyi anlattim arkadaslarda dua sayfasinda hakli olarak tartisma gormek istemediler bende size iyi dileklerle sabah konuyu kapatmistim.Ve buda son mesajim beni kavgaci konuyu uzatan gormeniz benim icin birsey ifade etmiyor oyle olmadigimi Allah biliyor buda bana yeter.Hayirli gunler size.

HANIMLAR BURDA SİZDEN BAŞKA 39 KİŞİ DE VAR LÜTFEN HAK YEMEDEN GERGİNLİK YARATMADAN ARTIK SAYFAMIZA BU KONU HAKKINDA YAZMAYINIZ BU SON UYARIMDIR. ÖZELDEN ÇÖZÜN LÜTFEN KONUNUZU ,KİMSEYİ GERMEYE İKİNİZİNDE HAKKI YOKTUR. LÜTFEN SAKİN,ILIMLI AFEEDİCİ OLUN HATA ARAYICI DEĞİL. BU TOPİĞİ BU ŞEKİLDE GERMENİZE HAKKINIZ YOKTUR . BİR DAHA KONUYU AÇAN KİŞİ OLARAK BU YAZILARI BURDA GÖRMEK İSTEMİYORUM SON UYARIMDIR.

Emin olun hepimiz her ay kirmizilari gormekten nefret eder haldeyiz..Benimde sinirim yada sitemlerim baska seylerden dolayi degildi ,soylenilen kelime hosuma gitmedi dile getirdim hepsi bu.Bende kavgadan tartismadan yana degilim helede dua sayfasinda.Ama alindigim seyleride soylemekten geri duramadim.Neyse bu konu bu gunde uzamasin lutfen..Sizde insallah en yakin zamanda dualarinizi yasarsiniz.Iyigunler..

HANIMLAR BURDA SİZDEN BAŞKA 39 KİŞİ DE VAR LÜTFEN HAK YEMEDEN GERGİNLİK YARATMADAN ARTIK SAYFAMIZA BU KONU HAKKINDA YAZMAYINIZ BU SON UYARIMDIR. ÖZELDEN ÇÖZÜN LÜTFEN KONUNUZU ,KİMSEYİ GERMEYE İKİNİZİNDE HAKKI YOKTUR. LÜTFEN SAKİN,ILIMLI AFEEDİCİ OLUN HATA ARAYICI DEĞİL. BU TOPİĞİ BU ŞEKİLDE GERMENİZE HAKKINIZ YOKTUR . BİR DAHA KONUYU AÇAN KİŞİ OLARAK BU YAZILARI BURDA GÖRMEK İSTEMİYORUM SON UYARIMDIR.

Arkadasim sabah ki mesajim yukarda konuyu uzatmak istemedigimi yazmisim hala bana soz hakki doguracak seyler yaziliyor. Dun aksam rahatsiz oldugum seyi yazarken bile bu kadar gerilmemistim neyse rica etsem listeden beni cikarirmisin? Okuyamadigim arkadaslarda haklarini helal etsinler.Rabbim kimin ne dilegi varsa kabul etsin.Kusura bakmayin cikmam herkes icin en iyisi.

Zeyneb21 Zeyneb21 cim özel mesaj atamadım sana.
bu listeyi bitirelim. ondan sonra karar verirsin. Ben seninde duanı almak istiyorum ve sanada dua etmemizi istiyorum.
liste sonuna kadar hiç bir olumsuz yorumu görmeden. duamıza devam edelim konuyuda kapatalım.

SIRADAKİ ARKADAŞLAR İÇİN 250'ŞER OKUDUM.

ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN DUA EDİYORUZ LÜTFEN TARTIŞMALARIMIZI ÖZEL MESAJLARDA YAPALIM. TOPİĞİMİZİ BÖYLE ÜZÜCÜ YAZIŞMALARA MARUZ BIRAKMAYALIM. BÖYLE TARTIŞMALAR YÜZÜNDEN DUALARIN TAKİBİ EPEY ZORLAŞIYOR. LÜTFEN BU DURUMA ÖZEN GÖSTERELİM.

YA BEN GERÇEKTEN SİZLERİ ANLAMIYORUM. MADEM İYİ NİYETLİSİNİZ O HALDE ZEYNEB HANIM ZATEN SİZİN SÖZÜNÜZE GELİNDİ NEDEN HALA BÖYLE PÜRÜZ ÇIKARIYOSUNUZ. BEN KİMEYİ TUTMUYORUM. BİZ BİR YOLA GİRDİK VE BİTİRECEĞİZ DEDİK. AYRICA HERKES AY OF PUF DİYEBİLİR BİR SİZ ALINDINIZ. KONU SAHİBİ BENİM DÜNDEN BERİ SİZE ILIMLI YAKLAŞMAK İSTİYORUM FAKAT SİZ VE AYNA HANIM DÜN ALINARAK TOPİĞİ KARIŞTIRDINIZ. BEN GERÇEKTEN ÇOK ÜZGÜNÜM AMA BİR ADALETSİZLİĞİMİ ASLA GÖREMEZSİNİZ ZATEN SİZİN GÖNLÜNÜZÜ YAPMAK İÇİN DEĞİŞTİRDİK İKİ KİŞİ YAPTIK . BURDA 41 KİŞİ VAR VE KOLAY DEĞİL. ZEYNEB HANIM BAKIN AYNA HANIM ÖZÜR DİLEDİ. SİZ YA BİZLE DEVAM EDERSİNİZ YA DA KONUYU UZATACAKSANIZ MADEM BENDE ÇIKMANIZ TARAFTARIYIM ÇÜNKÜ KONU UZUYOR VE BEN RAHATSIZ OLUYORUM. YA DUA TOPİĞİNDE TARTIŞMA OLMAZ. AYNA ARKADAŞIMIZA GELİNCE, BİR DAHA AYNA ARKADAŞIMIZ SİZDE AYNI DUYGULARI PAYLAŞIRSANIZ SİZİ DE ÇIKARTACAĞIM KUSURA BAKMAYIN. KİMSENİN BENİM KONUMDA SIKINTISINI OFLAMASINI KURALLARA UYMAMASINI KARŞI ÇIKMASINI İSTEMİYORUM. İYİ NİYETİMİ SUİSTİMAL ETMEYİN RİCA EDİYORUM. YA HEPİNİZ EVLİ BARKLI ÇOCUK BEKLEYEN BANA GÖRE BÜYÜK HANIMLARSINIZ. BEN HENÜZ 23 YAŞINDAYIM VE BEKARIM BUNA RAĞMEN BU TOİPĞE GİRDİM AMA BAKIYORUM KİMSE AFFEDİCİ DEĞİL. KAOS YARATIYORSUNUZ VE YETER. BEN GERİ KALAN 39 KİŞİNİN HAKKINI KİMSEYE YEDİRMEYECEĞİM. SİZİN OLGUN ANLAYIŞLI OLMANI GEREKİRKEN BEN OLUYORUM SİZDEN DE BUNU BEKLİYORUM . BELKİ AĞIR KONUŞTUM AMA GÜNLERDİR BEN SİZİN İÇİN ÇABALRKEN SİZİN BÖYLE AYRIM YAPIP MİLLETİ GERMENİZ OLGUNLUK DEĞİLDİR. SÜRDÜRECEKSENİZ ÇIKIN. İYİ GÜNLER.

ARKADAŞLAR HERKES İÇİN KONUŞUYORUM. GENEL BU BAKIN EĞER SIKINTI YARATACAKSANIZ,BENLE KONUŞMADAN TOPİKTE KAVGA ÇIKARACAKSANIZ GELMEYİN KARDEŞLERİM İNANIN BU GERGİNLİKLE DUALARIMIZ KABUL OLMAZ. BENLE İLETİŞİME GEÇMEDEN BURDA KİMSE DUYGUSAL ŞEYLER PAYLAŞMASIN SON KARARIMDIR. ÇIKMAK İSTEYEN ÇIKABİLİR LİSTEDEN KİMSEYİ ZORLA TUTAMAM. GERÇEKTEN BENİ ÇOK AMA ÇOK ÜZDÜNÜZ BİLESİNİZ İKİ BAYAN İÇİN KONUŞUYORUM. KARAR SİZLERİNDİR.

YA BEN ANLAMIYORUM MESELA BAKIN PAPATYA HANIMA . DAHA ÖNCE DE AÇIKLADI. 500 OKUYOR BELKİ YOĞUN BELKİ ÇALIŞIYOR VE LİSTENİN SONLARINDA. AMA HANIMEFENDİ HANIMLIĞINI KORUYOR VE GIK DEMİYOR. BU GİBİ HANIMEFENDİ YAKLAŞIK 36 KİŞİ VAR.. HANIMLAR SİZE NE OLUYOR Kİ BURDA TARTIŞMA YARATIYORSUNUZ:? DERDİNİZ NEDİR? SİTENİN EN KALABALIK LİSTESİ BİZDE ALLAH BEREKET VERMİŞ DUA EDİN DEMİŞ BİZLERİ BULUŞTURMUŞ. ŞİMDİ ÇIKMAK İSTEYENLER ÇIKABİLİR AMA BEN NE DAMLA22 NE SWEET NE DE DİĞER KİŞİLERİN HAKKINI YEDİRİRİM SİZE. ZEYNEP HANIM VEYAAYNA HANIM MUTSUZSANIZ BUYRUN ÇIKIN GİDİN AMA PAPATYA VE DİĞER HANIMEFENDİLER GİBİ GÖNÜLLÜLERİN ŞEVKİNİ KIRMAYA HAKKINIZ YOK. HEPİMİZDEN HELALLİK ALMAK ZORUNDASINIZ BUNDAN BÖYLE . ÇOK AYIP HANIMLAR YA DUA TOPİĞİNDE BENİ ÜZDÜĞÜNÜZ İÇİN MUTLU MUSUNUZ?

Yok ben memnunum ben gece zaten özür msjımı dilemiştim benim derdim dua ben de sana burayı takip de yarım ediyorum geceleri foruma bakıyorum hem dersime bakıyorum hem buraya ve yatmadan dayanamadım herkesin gönlü olsun derdindeydim tek kelime bile konuşmak daha da uzatmak istemiyorum ben ikilemden dolayı kızmıştım çünkü hep kararsızlıklar vardı tüm arkadaşlardan ben özür dilerim hatanın hepsi benim olsun kusura bakmasın diğer arkadaşlar ben zaten yorum falan yapmam duamı okur toplamaları yapar çıkarım

ARKADAŞLAR SWEET-73 VE DAMLA_22 KARDEŞLERİMİZİN HAYIRLISI İLE BEBEKLERİNE ULAŞMASI İÇİN DUALARIMIZI EDİYORUZ.LÜTFEN OKUMANIZI KONTROL EDİN . SEVGİLİ SWEET VE DAMLA ARKADAŞLARIMIZ SİZDEN ÖZÜRDİLİYORUZ GERGİNLİK OLDUĞU İÇİN HAKKINIZI HELAL EDİN. SEVGİLER.

HER İKİ ARKADAŞIMIZ İÇİN EN AZ 125 KERE
"Hasbinallahu ve nimel vekil ''
(''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir'')

SWEET-73 ---- DAMLA
1)melisameliss -------- 250 ------------------ 250
2)senanas -------------- ------------------
3)naz'dayızzz ---------- 125------------------125
4)sweet-73 ------------- ------------------
5)damla_22 ------------ 125 ------------------125
6)aaynaa ----------------200 ------------------ 200
7)masculin ------------- 150 ------------------150
8)ZEYNEP0682 ------ 150------------------150
9)berirem ---- ------------------
10)yavruceylann -----250 ------------------250
11)ppatym -------------- 250 ------------------250
12)tubatesbih ---------250------------------250
13)mirac75 ------------125 ------------------125
14)emel_efe ---------- ------------------
15)pembe4044 ------- ------------------
16)deryafikret ------ ------------------
17)farmasi ------------ 250------------------250
18)nikimmikim7 ----- ------------------
19)mutlu-umutlu -----125 ------------------125
20)kardelen063 ----- ------------------
21)eoe ------------------- ------------------
22)özgecan19 ---------150 ------------------150
23)gülfuren -----------125 ------------------125
24)senayo79 ---------- ------------------
25)AdenNur -------- ------------------
26)dior34 -------------125 ------------------125
27)PaytiBo ------------- 125------------------125
28)Zeyneb21 ---------- 150 ------------------150
29)istanbulunsultani----125 ------------------125
30)intense_23 --------125 ------------------125
31)kitapseverim ------ ------------------
32)asdes -----------------150 ------------------150
33)gulucukgs ----------100 ------------------100
34)
Babamın_Kızıyım----125------------------125
35)mlkem --------------125 ------------------125
36)hanzade123 ------ ------------------
37)skelebeks ----------125 ------------------125
38)papatya ------------- 125 ------------------125
39)whitepearll -------- 200------------------200
40)debusi --------------200 ------------------200

41)ysbam ---------------150 ------------------150

1.cisi ben gunde 2 kisiye okunsun demedim.2kisiye okunsun diyenlere hak verdim cogunluk istedi ve okunuyor yani siz istediniz yaptik diyosunuz bu cok sacma kimse kimsenin keyfine gore duzen yapmaz cogunluk ne derse o olur.Puruz cikaran yok ayrica, evet bi daha liste kalabalik olmasin ay sira bana sonra geliyor diye yorum yapilmasindan hoslanmadim dile getirdim,neye kizip kizmayacagima siz karar veremezsiniz.
2.cisi dun siz bana cevap yazarken cok sukur siz cozum odaklisin tesekkur ederim hatta dedim.
3.cusu aksam bana yazilmis sabahta ben yazdim bugunde bu konu uzamasin dedim guzel dileklerle konuyu kapattim.
4.cusu bi arkadasimiz bana hak vermis sevindim dedim ama sayfayi isgal etmemek icin uzatmadim.
5.cisi konuyu kendi acimdan kapatmama ragmen hala bana konuyu uzatmaya calisiyormusum neler yasamis anlayissizmisim vs. Denildi yine hayirli gunler diyerek son msjm dedim ve siz bana konuyu uzatmayin diyosunuz.Uzatan kim Allah askina.Listeden kendi istegimle cikmak istedigimi soyledim.Evet dua bi gonul isidir. Ve su saatten sonrada o hnm sagolsun dua etme hevesim kalmadi.Helal olsun sizede.Lutfen bundan sonra yazip rahatsiz etmeyin.
YA BEN GERÇEKTEN SİZLERİ ANLAMIYORUM. MADEM İYİ NİYETLİSİNİZ O HALDE ZEYNEB HANIM ZATEN SİZİN SÖZÜNÜZE GELİNDİ NEDEN HALA BÖYLE PÜRÜZ ÇIKARIYOSUNUZ. BEN KİMEYİ TUTMUYORUM. BİZ BİR YOLA GİRDİK VE BİTİRECEĞİZ DEDİK. AYRICA HERKES AY OF PUF DİYEBİLİR BİR SİZ ALINDINIZ. KONU SAHİBİ BENİM DÜNDEN BERİ SİZE ILIMLI YAKLAŞMAK İSTİYORUM FAKAT SİZ VE AYNA HANIM DÜN ALINARAK TOPİĞİ KARIŞTIRDINIZ. BEN GERÇEKTEN ÇOK ÜZGÜNÜM AMA BİR ADALETSİZLİĞİMİ ASLA GÖREMEZSİNİZ ZATEN SİZİN GÖNLÜNÜZÜ YAPMAK İÇİN DEĞİŞTİRDİK İKİ KİŞİ YAPTIK . BURDA 41 KİŞİ VAR VE KOLAY DEĞİL. ZEYNEB HANIM BAKIN AYNA HANIM ÖZÜR DİLEDİ. SİZ YA BİZLE DEVAM EDERSİNİZ YA DA KONUYU UZATACAKSANIZ MADEM BENDE ÇIKMANIZ TARAFTARIYIM ÇÜNKÜ KONU UZUYOR VE BEN RAHATSIZ OLUYORUM. YA DUA TOPİĞİNDE TARTIŞMA OLMAZ. AYNA ARKADAŞIMIZA GELİNCE, BİR DAHA AYNA ARKADAŞIMIZ SİZDE AYNI DUYGULARI PAYLAŞIRSANIZ SİZİ DE ÇIKARTACAĞIM KUSURA BAKMAYIN. KİMSENİN BENİM KONUMDA SIKINTISINI OFLAMASINI KURALLARA UYMAMASINI KARŞI ÇIKMASINI İSTEMİYORUM. İYİ NİYETİMİ SUİSTİMAL ETMEYİN RİCA EDİYORUM. YA HEPİNİZ EVLİ BARKLI ÇOCUK BEKLEYEN BANA GÖRE BÜYÜK HANIMLARSINIZ. BEN HENÜZ 23 YAŞINDAYIM VE BEKARIM BUNA RAĞMEN BU TOİPĞE GİRDİM AMA BAKIYORUM KİMSE AFFEDİCİ DEĞİL. KAOS YARATIYORSUNUZ VE YETER. BEN GERİ KALAN 39 KİŞİNİN HAKKINI KİMSEYE YEDİRMEYECEĞİM. SİZİN OLGUN ANLAYIŞLI OLMANI GEREKİRKEN BEN OLUYORUM SİZDEN DE BUNU BEKLİYORUM . BELKİ AĞIR KONUŞTUM AMA GÜNLERDİR BEN SİZİN İÇİN ÇABALRKEN SİZİN BÖYLE AYRIM YAPIP MİLLETİ GERMENİZ OLGUNLUK DEĞİLDİR. SÜRDÜRECEKSENİZ ÇIKIN. İYİ GÜNLER.

ARKADAŞLAR ZEYNEP ARKADAŞIMIZ HAKKINI HELAL ETTİ VE LİSTEDEN AYRILMAK İSTEDİĞİNİ BELİRTTİ. BENDE KABUL EDİYORUM,UZATMAK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ ORTAK NOKTAYA VARILAMADI, BİLGİNİZE. LÜTFEN SİTEDE SIKINTI OLDUĞUNDA YANİ KONUMUZDA BENLE PAYLAŞIN ÖNCELİKLE ,HER ŞEKİLDE YARDIMCI OLURUM. ÇIKMAK İSTEYEN HER ZAMAN ÇIKABİLİR AMA AMACIMIZ SADE VE SADECE DUADIR.BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞALIM BAYANLAR . DESTEK OLALIM LÜTFEN AMACI GERÇEKTEN DUA ETMEK İSTEYENLER BİZİMLE KALSIN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİNİZ VAR. HAYIRLI GÜNLER.

Yok ben memnunum ben gece zaten özür msjımı dilemiştim benim derdim dua ben de sana burayı takip de yarım ediyorum geceleri foruma bakıyorum hem dersime bakıyorum hem buraya ve yatmadan dayanamadım herkesin gönlü olsun derdindeydim tek kelime bile konuşmak daha da uzatmak istemiyorum ben ikilemden dolayı kızmıştım çünkü hep kararsızlıklar vardı tüm arkadaşlardan ben özür dilerim hatanın hepsi benim olsun kusura bakmasın diğer arkadaşlar ben zaten yorum falan yapmam duamı okur toplamaları yapar çıkarım
AYNA HANIM SİZİ DE UYARIYORUM LÜTFEN BİR DAHA DUYGU YÜKLÜ PAYLAŞIMLARINIZI BURDA PAYLAŞMAYIN RİCA EDİYORUM. AKSİ TAKDİRDE SİZİ DE ÇIKARTMAK ZORUNDA KALIRIZ . BU SON UYARIMDIR.

ARKADAŞLAR SWEET-73 VE DAMLA_22 KARDEŞLERİMİZİN HAYIRLISI İLE BEBEKLERİNE ULAŞMASI İÇİN DUALARIMIZI EDİYORUZ.LÜTFEN OKUMANIZI KONTROL EDİN . SEVGİLİ SWEET VE DAMLA ARKADAŞLARIMIZ SİZDEN ÖZÜRDİLİYORUZ GERGİNLİK OLDUĞU İÇİN HAKKINIZI HELAL EDİN. SEVGİLER.

HER İKİ ARKADAŞIMIZ İÇİN EN AZ 125 KERE
"Hasbinallahu ve nimel vekil ''
(''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir'')

SWEET-73 ---- DAMLA
1)melisameliss -------- 250 ------------------ 250
2)senanas -------------- ------------------
3)naz'dayızzz ---------- 125------------------125
4)sweet-73 ------------- ------------------
5)damla_22 ------------ 125 ------------------125
6)aaynaa ----------------200 ------------------ 200
7)masculin ------------- 150 ------------------150
8)ZEYNEP0682 ------ 150------------------150
9)berirem ---- ------------------
10)yavruceylann -----250 ------------------250
11)ppatym -------------- 250 ------------------250
12)tubatesbih ---------250------------------250
13)mirac75 ------------125 ------------------125
14)emel_efe ---------- ------------------
15)pembe4044 ------- ------------------
16)deryafikret ------ ------------------
17)farmasi ------------ 250------------------250
18)nikimmikim7 ----- ------------------
19)mutlu-umutlu -----125 ------------------125
20)kardelen063 ----- ------------------
21)eoe ------------------- ------------------
22)özgecan19 ---------150 ------------------150
23)gülfuren -----------125 ------------------125
24)senayo79 ---------- ------------------
25)AdenNur -------- ------------------
26)dior34 -------------125 ------------------125
27)PaytiBo ------------- 125------------------125
28)Zeyneb21 ---------- 150 ------------------150
29)istanbulunsultani----125 ------------------125
30)intense_23 --------125 ------------------125
31)kitapseverim ------ ------------------
32)asdes -----------------150 ------------------150
33)gulucukgs ----------100 ------------------100
34)
Babamın_Kızıyım----125------------------125
35)mlkem --------------125 ------------------125
36)hanzade123 ------ ------------------
37)skelebeks ----------125 ------------------125
38)papatya ------------- 125 ------------------125
39)whitepearll -------- 200------------------200
40)debusi --------------200 ------------------200

41)ysbam ---------------150 ------------------150

kizlar ben telefondan giriyorum bilgisayarim yok o yuzden sayfayi yonetmek cok zor olur benim için.bide ev taşima arefesindeym kusuruma bakmayin nolur :KK43:

ARKADAŞLAR YARINDAN İTİBAREN BEN YAKLAŞIK ÜÇ GÜN BOYUNCA OLAMAYACAĞIM . GİRMEYE ÇALIŞACAĞIM FAKAT MÜMKÜN OLMAZSA BEN OLMADAN KONUYU YÜRÜTECEK KİŞİLER ARIYORUM BANA YARDIMCI OLACAK HANIMLAR VAR MI ACABA? AAYNAA HANIM VAR FAKAT BİRKAÇ KİŞİ DAHA OLSUN Kİ YÜRÜTMESİ TAM OLSUN. DÖNER DÖNMEZ HEMEN GÖREVİMİ YAPACAĞIM . YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM,SEVGİLER

X