dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Aa 750 mi 1000 okudum bile :)

henüz liste tam oluşmadı
nasıl niyet edip başladınız?

merak ettiğim için soruyorum sakın beni yanlış anlamayın
Yok neden yanlış anlıyım, son haline bakmadım ilk listedeki dualara göre niyetlendim ama değişmiştir liste yeniden okurum sorun değil fazla okumaktan zarar gelmez

tek tek bu kadar kişiye imkansız gibi geliyor bana çünkü şimdi ramazanda girecek hatimler okunuyor teravih namazları var ee yemeğe misafir geliyor hele bunu bitirelim dediğin gibi sonrada belki fatiha okuruz kısmet inşallah

Yok neden yanlış anlıyım, son haline bakmadım ilk listedeki dualara göre niyetlendim ama değişmiştir liste yeniden okurum sorun değil fazla okumaktan zarar gelmez

Ağızına sağlık canım benim Rabbim kabul etsin inşallah
tabiki fazla okumaktan ne zarar gelecek yalnız hakkını helal et sen bizim için fazladan okumuş olucan

Canlar bu arada bu ne kadar doğru bilmiyorum ama netten okudum sadece bir hocaya fln sormuşluğum yok ama şey yazıyordu.
Hem başka şeyler sıralayıp hem Allah rızası için diye eklemek uygun değildir diyor(hatta şirk fln yazıyordu da tam net cümleyi hatırlamıyorum).
Sayfayı tekrar bulursam kopyalicam buraya.
Ama sıraladığımız şeyleri haşa Rabbimiz ile bir tutuyormuşuz gibi olur tarzında bir şeyler yazıyordu.
Dediğim gibi netten okudum sadece daha çok yeni dünmüydü önceki günmüydü hatırlamıyorum.

doğrudur her gün farklı bilgiler öğreniyor insan kimi gerçek kimi safsata... o zaman içinizden nasıl geliyorsa o şekilde niyetlenin benim aklıma bu şekilde geldi canım

tamam canım ne zaman başlıyoruz?

ay çok korkarım böyle şeylerden

iki arkadaş duasını yazsın canım onlar henüz dualarını yazmamış

Kusura bakmayın canım, duamı şimdi yazıyorum

*Allah'ım sen affedicisindir, şu mübarek günler hürmetine bizlerin günahlarını affeyle, kalbimdeki acılarımı dindir, dinim dünyam ahiretim için hayırlı olan, mesleği ve ailesi uygun, birbirimize sevgiyle ve aşkla bağlı olacağımız, tez vakitte gönlüme göre bir evlilik yapmayı nasip eyle, sen kardeşime sınavlarında başarı ver, hepimizin işlerini kolaylaştır, hayırlı eyle, dualarımızı kabul eyle..amin**

Bir de şuan mazeretim var, bugün okumaya başlayamam, 1-2 gün sonra ancak başlayabilirim, sorun olur mu sizin için

sorun olmaz canım mazeret bizim elimizde olan bi durum değil

NİYET ETTİK DUALARIMIZIN KABULÜ İÇİN 12000 İHLAS SÜRESİ OKUMAYA

1. gulbera (***Allahım bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hata ve günahlarımızı, yaptığımız işlerdeki israfı affet. Şayet sen onları affetmezsen, onlar bizi mahvederler.Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eyle. Dünyamız, dinimiz, ahiretimiz için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Gönül muradımızdaki kapalılıkları tez zamanda aç önümüzdeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.Rabbim her saniye azalan bir ömrün aksine her nefeste artan bir imana sahip olabilmeyi ve Senin affına erişebilmeyi nasip eyle Amin***)
2. D Debusi (***Rabbim hayırlısıyla ev almayı nasip etsin....Hayatımızdaki problemlerin tez zamanda çözülmesini diliyorum...Aminnn...***)
3. Yagmurun_kizi
(***Rabbim şu sıkıntılı günlerde eşimi koru. Evlatlarımızla beraber geçireceğimiz sağlıklı ömürler ver. Eşimin hayırlısıyla bir belediyeye geçiş yapmasını nasip et ya Rabbim.. amin ***)
4. @Papatya (*** oğlum vatana millete hayırlı, dinimizi rabbimizi bilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, ekmeğini kazanabilen bir insan olsun. Rabbim onu kötü insandan, kazadan beladan korusun.. amin. *** )
5. eilenn (*** Allah'ım büyük abim anneme babama hayırlı evlat olsun kötü alışkanlıklarından uzaklaşsın inşallah Hayırlı işlerde helal kazancıyla çalışıp hayırlısıyla yuvasını kursun inşallah.. amin ***)

6. C cansu_tr ( *** Ya Fettah ya bais isminle nişanlımla hayırlısıyla tez zamanda bir yuvamızı kurmayı, Ya Hak isminle onun tekrar namaza başlamasını, Ya nur isminle doğruyu yanlışı görmesini, Ya Mümin Ya Müheymin isminle ikimizin mutluluğunu istemeyen insanların şerrinden bizi koru Ya Rabbim ... amin***)
7. piskKo ( ***Bismillahirrahmanirrahim İlahi ya Rabbi, İlahi ya Rabbi, İlahi ya Rabbel-alemin…
Su girmis oldugumuz mubarek uc aylarda ettigimiz edecegimiz dualari sen kabul eyle, gunahlarimizi affeyle Allahim.Kudretinden sual olmaz, su aciz kulun bir tek sana siginir, sana hamdolsun sukurler olsun Ya Rabbi.Gonlumden gecen her gun dilimden dusmeyen dualarimi sen biliyorsun, kabul eyle Ya Rabbi..Ya Rahman Ya Rahim.***)
8. Nego (*** Eşimle sorunlarımızın çözülmesini ve eşimle çocuklarımla sağlıklı huzurlu bir şekilde yaşayacağımız bir ev istiyorum. Amin *** )

9. F Ftszynp (*** bismillahirrahmanirrahim. Ya rabbim sen benim gunahlarimi affet ve kizimi sag saglikli ayipsiz kusursuz eksiksiz bir sekilde dunyaya getirmemi nasip et. Senden baska siginacak yeri olmayan bu aciz kulunun duasini once peygamber efzndimizin yüzü suyu hurmetine sonra da girmiş olduğumuz üç ayların hurmetine kabul eyle rabbim amin. *** )
10. @ozzge81 ( *** Allahim sen benim ve burada el acip dua eden dua kardeslerimin gonul muradlarini tez zamanda hayirlisiyla nasip eyle.Sen benim dualarimi yakarislarimi duyansin ya rabbi ya evvel ismin hurmetine tez zamanda hayirlisiyla nasip eyle Amin *** )
11. Cilekkokusu12345 ( *** Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine dualarimi kabul et! amin *** )
12. denizinmavisi ( *** Allahim hayirlisi ile mübarek ramazan ayi hürmetine tez zamanda hayirli, icime sinen, huzur dolu bir evlilik nasip et inşallah Amin *** )
13. Lale kozan ( *** Allahım şu mübarek günler hürmetine sana açılan ellerimizi boş çevirme yapacağım transferde emeklerimi boşa çıkarma bana hak yolundan şaşmayacak salih evlat nasip et Ailemi içinde bulundukları sıkıntıdan tez zamanda ferah çıkmaları için hayırlı kapılar aç ya Fettah c.c ölmüşlerimize rahmet hayatta kalanlara sağlık ver hak yolundan şaşırtma vatanımız milletimizi koru Yarabbim amin *** )
14. belmiyum ( *** esimle sorunlarimizin çözülmesi, mutlu huzurlu bi yuvaya kavuşmamizi diliyorum. Hakkımızda hayırlısını ver rabbim. Sağlık, huzur iman ver bizlere. Aminn *** )

15. GURBET KUSU Duanı ekleyebilir misin canım

16. basakadin Duanı ( ***Allah'ım sen affedicisindir, şu mübarek günler hürmetine bizlerin günahlarını affeyle, kalbimdeki acılarımı dindir, dinim dünyam ahiretim için hayırlı olan, mesleği ve ailesi uygun, birbirimize sevgiyle ve aşkla bağlı olacağımız, tez vakitte gönlüme göre bir evlilik yapmayı nasip eyle, sen kardeşime sınavlarında başarı ver, hepimizin işlerini kolaylaştır, hayırlı eyle, dualarımızı kabul eyle.. amin*** )

Hanımlar 16 kişi olduk Rabbime bin şükür şuanda kişi başı 750 adet düşüyor ..

iki arkadaş duasını yazsın canım onlar henüz dualarını yazmamış
canım kişiye düşen dua sayısını bi kerede mi okmalıyız yoksa verdiğiniz sürede okuayacağız değil mi bi gün 200 bi gün 100 okuyup tamamlasam olur mu? ve her defasında tekrar niyet edecek miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…