dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

çok mantıklı demek ki 125000nin yarısından fazlasını sen okuyacaksın :) genelde duaları hep erkenden bitiriyorsun ya onun için şeettim canım benim
sağol canım ya..ben iş yaparken sokakta giderken zikirmatik elimde hep okuyorum Rabbim sağlık versin okurum tabiki..
ben her listeye uyarım..ben fatiha okumaya başladım bile..

Merhaba kızlar
Ben bi süre yurtdışında olacağım ama elimden geldiğince okumaya gayret ederim inşallah

1. gulbera (***Rabbim gönül muradımı hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip etsin diyeyim en kısasından amin ***)
2. D Debusi (***Rabbim hayırlısıyla ev almayı nasip etsin....Hayatımızdaki problemlerin tez zamanda çözülmesini diliyorum...Aminnn...***)
3. Yagmurun_kizi (***Rabbim şu sıkıntılı günlerde eşimi koru. Evlatlarımızla beraber geçireceğimiz sağlıklı ömürler ver. Eşimin hayırlısıyla bir belediyeye geçiş yapmasını nasip et ya Rabbim.. amin ***)
4. M maviduvar1 (*** oğlum vatana millete hayırlı, dinimizi rabbimizi bilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, ekmeğini kazanabilen bir insan olsun. Rabbim onu kötü insandan, kazadan beladan korusun.. amin. *** )
5. eilenn (*** Allah'ım büyük abim anneme babama hayırlı evlat olsun kötü alışkanlıklarından uzaklaşsın inşallah Hayırlı işlerde helal kazancıyla çalışıp hayırlısıyla yuvasını kursun inşallah.. amin ***)

6. C cansu_tr ( *** Ya Fettah ya bais isminle nişanlımla hayırlısıyla tez zamanda bir yuvamızı kurmayı, Ya Hak isminle onun tekrar namaza başlamasını, Ya nur isminle doğruyu yanlışı görmesini, Ya Mümin Ya Müheymin isminle ikimizin mutluluğunu istemeyen insanların şerrinden bizi koru Ya Rabbim ... amin***)
7. piskKo ( ***Bismillahirrahmanirrahim İlahi ya Rabbi, İlahi ya Rabbi, İlahi ya Rabbel-alemin…
Su girmis oldugumuz mubarek uc aylarda ettigimiz edecegimiz dualari sen kabul eyle, gunahlarimizi affeyle Allahim.Kudretinden sual olmaz, su aciz kulun bir tek sana siginir, sana hamdolsun sukurler olsun Ya Rabbi.Gonlumden gecen her gun dilimden dusmeyen dualarimi sen biliyorsun, kabul eyle Ya Rabbi..Ya Rahman Ya Rahim.***)
8. Nego (*** Eşimle sorunlarımızın çözülmesini ve eşimle çocuklarımla sağlıklı huzurlu bir şekilde yaşayacağımız bir ev istiyorum. Amin *** )
hanımlar hem Fatiha hem İhlas süresi okunsun istiyorum sayıyı siz belirleyin günlük okumalarınızda var ona göre toplu bi seçim yapalım

gulbera D Debusi Yagmurun_kizi M maviduvar1 eilenn piskKo Nego umutluhatun hanımlar Ramazan ayı geliyor sayı çok olacak hem fatiha okuduğumuz bi sayfa daha var diye isterseniz yine ihlas okuyalım böylelikle ihlası üçlemişte oluruz . sayıyı çok yüksek tutmayalım isterseniz lütfen cevap yazar mısınız ? eğer cevap yazılmazsa duaya devam etmek istemediğinizi anlayacağım ...

Ben
Ben ucleyelim diyorum Allahin izniyle.
Sayi olarak yine ayni sekilde 1500 olarak devam edebiliriz fikrimce.
Fatiha isteyen arkadaslar da var tabi canim bise diyemiyorum ama zorlaniriz gibime geliyor

evet ramazanda cok sayı vermeyelım hatımlerımızde olacak yetişemeyiz bence ihlas olur

C cansu_tr canım müsait oldukça fatiha okursak ''fatiha ve yasin'' sayfamızda takip ederiz
bilmeyen arkadaşlarımız varsa linki veriyorum http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/yasin-ve-fatiha-suresi.926875/

burada ihlas okumaya devam edelim bence kişi başı 1500 de çok değil zaten epey zaman veriliyor araya mazeret giriyor iki haftayı buluyor hem 12bine tamamlamış oluruz

''12bin defa İhlas Suresini okuyanın günahlarını ALLAH bağışlar.''

hepimize bol dualı hayırlı cumalar dilerim hanımlar..

Canım sayı çok olmasın, benim okuduğum çok şey var yetiştiremem, sayı az olsun da ne okursanız bana uyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…