dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Ikinizde bu sayfadan sorumlusunuz ama ikinizinde olaylara yaklasimi cok farkli.. siz cozum pesindesiniz cok sukur.Ben zaten gunde 2 kisiye okunsun demedim ama okunsun diyenlerede hak verdim. Cogunluk ne derse ona uyulur benim bildigim. Yani insanlarin sira gec gelicek diye uzulmelerini ay uy diyerek yorum yapilmasi hos degil.
Neyse iyi geceler size.
Neyse ya tamam ben bir şey demiyorum ben oraya her kafadan bir ses çıkıyor diyorum siz hala başka şey diyorsunuz neyse ne düşünürseniz onu düşünün ben daha bir yorum yapmıyorum ben sıkıntım bana yeter

Kimse kimseye fazlalık demiyor zeynep hanım biz ilk melisa bu listeyi toplarken de çok kişi almak istemedi sonra herkes dedi ki sınır koymayın tamam dedik ben de dedim melisa gelen gelsin en fazla 50 kişi olsun sıra sıra okunur dedim eee şimdi ne oldu şimdi herkes hemen bitsin derdinde sıra kendine gelince okunmayacak derdinde iki kişi birgünde bitsin diye var sonra aceleniz ne diyen var etme eylemeyin hem siz hemen neden üzerinize alınıyorsunuz ki insan ikiarada bir derede kalıyor kimin dediğini yapacağız ben de şaşırdım ben de bebek istiyorum burada aylardır yazıyorum sebep yok sorun yok ama olmuyor lütfen hem burada tek siz değil ki herkesin istekleri var ben buna saygılıyım her kafadan bir ses çıkıyor çokluk olunca da bu zor bir de herkes tamam tama diyor sonra sıra bize ne zaman gelecek diyor neyse ben bugün zaten sinirliyim susuyorum
Canim sinirli degil de duygusaliz cok. Sakin uzmeyelim birbirimizi.

herkes bir yorum yapıyor çoğunluğa uyulur da 2 kişi a diyorsa iki kişi de b diyor biri aceleniz var mı diye kızıyor diğeri biten bitsin diğerine geçin diyor hanginize ne diyelim bilinmiyor herkes sustu siz kızdınız durdunuz başka liste yapılsa bence sayıyı az tutalım ki hem kısa sürede bitsin hem de istekleri toparlamak daha kolay olsun burada yanlış anlaşılacak bir şey yok sayı fazla olunca karışıklık da çok oluyor bu kadar basit zaten ben size daha yorum yapmam melisa yazar size

Ikinizde bu sayfadan sorumlusunuz ama ikinizinde olaylara yaklasimi cok farkli.. siz cozum pesindesiniz cok sukur.Ben zaten gunde 2 kisiye okunsun demedim ama okunsun diyenlerede hak verdim. Cogunluk ne derse ona uyulur benim bildigim. Yani insanlarin sira gec gelicek diye uzulmelerini ay uy diyerek yorum yapilmasi hos degil.
Neyse iyi geceler size.
zeynep hanım biz zaten uymadık mı böyle sitem ediyosunuz? bakın ben açıklamıyorum ama herkesi dinlemeye yardımcı olmaya çalışıyorum tümgün gözlerim acıyo ama sitem etmiyorum bile kimseye. lütfen emeksiz bencil gibi gösteriyosunuz bizi ama ben asla bencil davranmadım . hakkını da yemedim kimsenin. lütfen abartarak konuşmayın. Allah şahidim ki herkesi dinledim anlamaya çalıştım. kalbinizi de ben kırmadım ,sanırım hassas döneminizdesiniz. çünkü şu an ki sistemden herkes memnun. lütfen sakin olun öyle konuşalım.

KIZLAR BUTUN TOPIKLERDE BUNU BOYLE YAPIYORUZ.
OKUNAN KISA OLUNCA VE 5.000 I GECINCE GUNUN DIGER YARISI BOS GECMESIN DIYE IKINCI KISIYE GECILIYOR.BUNDA BIR SORUN YOK.GEREKIRSE YARDIMCI OLURUM.BENIM TOPIGIMDE 30 KISI VAR VE TEK BASIMA GUNDE 3 KEZ DUZENLIYIP CIKIYORUM.COK ZORLUK OLMUYOR.HERKES OKUDUGUNU YAZIP CIKSIN.LISTEYI BU KADAR ALINTI YAPMAYALIM.IKI KISI YAPIYOR.HER 10 MESAJDA BIR SEFER LISTE YENILENIRSE SAYFANIN BASINDA YER ALAN LISTEYI GORMEK ZOR OLMAZ.AMA HERKES KENDI OKUDUGUNU DUSERSE TOPARLAMAK ZOR OLUR.

herkes bir yorum yapıyor çoğunluğa uyulur da 2 kişi a diyorsa iki kişi de b diyor biri aceleniz var mı diye kızıyor diğeri biten bitsin diğerine geçin diyor hanginize ne diyelim bilinmiyor herkes sustu siz kızdınız durdunuz başka liste yapılsa bence sayıyı az tutalım ki hem kısa sürede bitsin hem de istekleri toparlamak daha kolay olsun burada yanlış anlaşılacak bir şey yok sayı fazla olunca karışıklık da çok oluyor bu kadar basit zaten ben size daha yorum yapmam melisa yazar size
ayna sende bugün biraz sinirlisin bence lütfen sende dikkat et canım. lütfen bugün biraz gergin geçti ve ben gerçekten sabahtan beri çabalamama rağmen üzüldüm. lütfen herkes sakinleşsin derim yarın konuşalım.

Canim sinirli degil de duygusaliz cok. Sakin uzmeyelim birbirimizi.
damlacım ben de aşırı duygusalım bugün eşimle kavga ettik bir yandan atanma telaşı bir yandan bebek bir yandan kilolarım bier yandan borçlar bir yandan panik atağım hadi bakalım ben hangisini düşüneyim eşime dedim bedenimden çok ruhum hasta dedim burada da herkesin sıkıntısı var tek benim de değil sizin de ama herkes listeyi kendine göre uydurmaya çalışıyor ama olmuyor ki sayıları topla falan ben de erken saatte giremedim bir baktım ooo melisa da sıkışmış ben de dedim bir gün olsun herkes için ona bakarsak liste ilerledikçe asla 2 kişiyi bir günde bitiremeyeceğiz göreceksiniz

ayna sende bugün biraz sinirlisin bence lütfen sende dikkat et canım. lütfen bugün biraz gergin geçti ve ben gerçekten sabahtan beri çabalamama rağmen üzüldüm. lütfen herkes sakinleşsin derim yarın konuşalım.
Kusura bakma melisacım çok özür dilerim ama benim de dediğim kötü bir şey yok ki bu kadar üye içinde bir kişi suçlar gibi konuşuyor ne diyim herkesin sıkıntısı kendine büyük ve ağır herkes şöyle olsun böyle olsun denince insan ne yapacağını bilmiyor ama ben sadece sayıları toplama ve eklemede sana yardımcı olurum kuzum daha yorum yapmam

Kusura bakma melisacım çok özür dilerim ama benim de dediğim kötü bir şey yok ki bu kadar üye içinde bir kişi suçlar gibi konuşuyor ne diyim herkesin sıkıntısı kendine büyük ve ağır herkes şöyle olsun böyle olsun denince insan ne yapacağını bilmiyor ama ben sadece sayıları toplama ve eklemede sana yardımcı olurum kuzum daha yorum yapmam
hayır aynacım ben bu konuya başladım ve seni adil gördüm ondan konuyu beraber düzenleyelim dedim . beraber başladık beraber bitireceğiz. sadece bugün biraz sinirli olman yansıdı sanırım kızlar da hassas alındılar. bayanlar sakin olun yarın geçecek. lütfen kırmayalım birbirimizi gerek yok. amacımız ihtiyacı olanlara ulaşmak

ARKADAŞLAR BUGÜN BAYANLAR BİRAZ DUYGUSAL OLDUĞU İÇİN GERGİNLİK OLDU FAKAT BU KONUYU KAPATIYORUZ. LÜTFEN BEN KONU SAHİBİ OLARAK BÖYLE MESAJLAR GÖRMEK İSTEMİYORUM. BEN BURDA SADECE DUA İYİ TEMENNİ GÖRMEK İSTİYORUM. DUYGULARINIZI SİTEMLERİNİZİ ÖZEL MESAJDA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM HEPİMİZİN İYİ ŞEYLERE İHTİYACI VAR. BU TARTIŞMANIN DEVAMINI ÖZELİNİZE TAŞIYIN BURAYA DEĞİL. BEN KONUMDA SADECE DUA GÖRMEK İSTİYORUM. AMACIMIZDAN SAPMAYALIM. RİCA EDİYORUM.

ARKADAŞLAR LİSTEYİ BEN MELİSA VE AAYNAA ARKADAŞIMIZ YÜRÜTÜYOR FAKAT BİZ 40 KİŞİ OLDUĞUNDAN YETİŞEMİYORUZ . GÖNÜLLÜ VAKTİ OLAN BİR KİŞİ DAHA İSTİYORUZ . VAR MI ACABA GÖNÜLLÜ YÜRÜTECEK BİRİLERİ ? MESAJ ATARSANIZ SEVİNİRİM ÖZELDE KONUŞURUZ.

ARKADAŞLAR YENİ GELENLER ,LÜTFEN BUGÜNÜN TÜM SAYFALARINI OKUYUN . TEKRAR TEKRAR İZAH ETMEKTEN YORULUYORUM ARTIK. LÜTFEN İYİCE OKUYUN VE SONRA SORUNUZ VAR İSE ALAYIM. SAYFALARDA YAZIYOR HERŞEY LÜTFEN HERKES ANLAYIŞLI VE SAKİN OLSUN. HERKESE SIRA GELECEK İNŞALLAH. DUALAR KADAR SABIR DA ÖNEMLİ ,BİLİYORSUNUZ. VE BURDAYIZ ,AZCIK ANLAYIŞ BEKLİYORUZ HERKESTEN. SEVGİLER.

NAZ ARKADAŞIMIZIN DUASININ HAYIRLARLA KABULÜ İÇİNGECE 12YE KADAR DUALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

EN AZ 125 KERE
"Hasbinallahu ve nimel vekil ''
(''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir'')
EKSİK VAR İSE KONTROL EDİNİZ LÜTFEN...

1)melisameliss --------250
2)senanas --------------
3)naz'dayızzz ----------125
4)sweet-73 -------------150
5)damla_22 ------------125
6)aaynaa ----------------130
7)masculin -------------150
8)ZEYNEP0682 ------125
9)berirem ----
10)yavruceylann -----250
11)ppatym --------------500
12)tubatesbih ---------200
13)mirac75 -------------125
14)emel_efe ----------
15)pembe4044 -------125
16)deryafikret ------
17)farmasi -------------250
18)nikimmikim7 -----200
19)mutlu-umutlu -----125
20)kardelen063 -----250
21)eoe -------------------125
22)özgecan19 ---------150
23)gülfuren -----------125
24)senayo79 ----------135
25)AdenNur --------
26)dior34 -------------125
27)PaytiBo -------------125
28)Zeyneb21 ----------125
29)istanbulunsultani----125
30)intense_23 --------250
31)kitapseverim ------150
32)asdes -----------------150
33)gulucukgs ----------100
34)
Babamın_Kızıyım----125
35)mlkem --------------125
36)hanzade123 ------
37)skelebeks -----------125
38)papatya -------------125
39)whitepearll --------200
40)debusi --------------200

41)ysbam ---------------155

TOPLAM OKUNAN==5.820
HEPİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN...

Neyse ya tamam ben bir şey demiyorum ben oraya her kafadan bir ses çıkıyor diyorum siz hala başka şey diyorsunuz neyse ne düşünürseniz onu düşünün ben daha bir yorum yapmıyorum ben sıkıntım bana yeter

zeynep hanım biz zaten uymadık mı böyle sitem ediyosunuz? bakın ben açıklamıyorum ama herkesi dinlemeye yardımcı olmaya çalışıyorum tümgün gözlerim acıyo ama sitem etmiyorum bile kimseye. lütfen emeksiz bencil gibi gösteriyosunuz bizi ama ben asla bencil davranmadım . hakkını da yemedim kimsenin. lütfen abartarak konuşmayın. Allah şahidim ki herkesi dinledim anlamaya çalıştım. kalbinizi de ben kırmadım ,sanırım hassas döneminizdesiniz. çünkü şu an ki sistemden herkes memnun. lütfen sakin olun öyle konuşalım.
Gayet sakinim melisa hnm 2 kisiye okunmasindanda rahatsizlik duymuyorum.Aksine sonda olan arkadaslar icin sevindim bile diyorumya cogu kisi tedavi asamasinda dua bekliyorlar.Sizde cogunluga uyup 2 kisiye okunsun dediniz yani siz cozum odaklisiniz.Tesekkur ederim hatta. Ama bidahaki liste cok olmasin ay sira sonra geliyor diyenlere kizmak manasiz bu listenin sayisini siz belirlediniz dimi bizlerde katildik yani kimse 40 kisi olalim 50 olalim demediki en bastan sizler belirlediniz.Yanlismiyim? Sonradan coklugundan sikayet etmek kendimi fazlalik gibi hissetmeme sebep oldu ve dile getirdim.Dua isi gonullu kalpten gelen bi istir. Zorla dua istenilmez dilenilmez.hepimizde gonulluyuz gordugum kadariyla.
Neyse uzatmaya luzum yok iyi geceler tekrar.

hayır aynacım ben bu konuya başladım ve seni adil gördüm ondan konuyu beraber düzenleyelim dedim . beraber başladık beraber bitireceğiz. sadece bugün biraz sinirli olman yansıdı sanırım kızlar da hassas alındılar. bayanlar sakin olun yarın geçecek. lütfen kırmayalım birbirimizi gerek yok. amacımız ihtiyacı olanlara ulaşmak
KIZLAR ISTERSENIZ LISTE GUNCELLEMEDE SIZE YARDIMCI OLURUM ELIMDEN GELDIKCE.
DIGER KISIYE GECELIM.VE BUGUN DUALARA KATILMAYAN 6 KISIYI NOT ALALIM.YARINDA KATILIM OLMAZSA MALESEF LISTEDE DUZENLEMELER YAPILIR.AYRICA SIZE TAVSIYEM SUREKLI LISTEYI DUZENLEMEYIN ELINIZDE BIR KAGIT OLURSA NOT ALIN VE BIR KAC KISININ YAZISINDAN SONRA LISTEYE AKTARILIR.
BEN BOYLE YAPIYORUM BEN GIRMESEMDE LISTE ALINTILANMIYOR HERKES OKUDUGU MIKTARI YAZIP CIKIYOR.BEN NE ZAMAN SITEYE GIRERSEM HEPSINI NOT ALIP DUZENLIYORUM.

Kainatın tek sahibi, Yoklukta bile var olmuş ve bizi yokluktan var etmiş Allah'ım...
Senin rızan için dualarımızın kabulu için günahkar ellerimizi sana açıyoruz bu ellerimizi boş çevirme ALLAH'IM...
Sağlık, huzur, mutluluk en başta isteklerimizden ama insanoğluyuz yarımız eksiğiz ve hep öyle kalacak biz hep sana muhtaç olarak yaşayıp öyle öleceğiz..
Yarabbim her kulunun içinde bir yangın bir istek bir bekleyiş bir yakarış var ...
Yuvalarımızda bir ses bir nefes bir gülücük bir yaren istiyoruz. Evlilik ağacımızda bir meyve istiyoruz ALLAH'IM dallarımızı kurutma...
Hayırlı sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün akıllı imanlı kursatlı bir evlat nasip eyle bizlere Yarabbim..Yaşarken yardımcı öldüğümüzde duacımız olan evlatlar Allah'ım...
Zaman uzun ise hayırlısıyla kısalt bize zor olan sana hep kolay ....
Dualarımızı kabul eyle her şeye KADİR OLAN ALLAH'IM ...AMİN..

ARKADAŞLAR SWEET-73 VE DAMLA_22 KARDEŞLERİMİZİN HAYIRLISI İLE BEBEKLERİNE ULAŞMASI İÇİN DUALARIMIZA BAŞLIYORUZ .ALLAH ŞİMDİDEN KABUL ETSİN.

HER İKİ ARKADAŞIMIZ İÇİN EN AZ 125 KERE
"Hasbinallahu ve nimel vekil ''
(''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir'')

SWEET-73 DAMLA
1)melisameliss -------- 250 ------------------ 250
2)senanas -------------- ------------------
3)naz'dayızzz ---------- ------------------
4)sweet-73 ------------- ------------------
5)damla_22 ------------ ------------------
6)aaynaa ---------------- ------------------
7)masculin ------------- ------------------
8)ZEYNEP0682 ------ ------------------
9)berirem ---- ------------------
10)yavruceylann ----- ------------------
11)ppatym -------------- ------------------
12)tubatesbih --------- ------------------
13)mirac75 ------------ ------------------
14)emel_efe ---------- ------------------
15)pembe4044 ------- ------------------
16)deryafikret ------ ------------------
17)farmasi ------------ ------------------
18)nikimmikim7 ----- ------------------
19)mutlu-umutlu ----- ------------------
20)kardelen063 ----- ------------------
21)eoe ------------------- ------------------
22)özgecan19 --------- ------------------
23)gülfuren ----------- ------------------
24)senayo79 ---------- ------------------
25)AdenNur -------- ------------------
26)dior34 ------------- ------------------
27)PaytiBo ------------- ------------------
28)Zeyneb21 ---------- 150 ------------------150
29)istanbulunsultani---- ------------------
30)intense_23 -------- ------------------
31)kitapseverim ------ ------------------
32)asdes ----------------- ------------------
33)gulucukgs ---------- ------------------
34)
Babamın_Kızıyım---- ------------------
35)mlkem -------------- ------------------
36)hanzade123 ------ ------------------
37)skelebeks ---------- ------------------
38)papatya ------------- ------------------
39)whitepearll -------- ------------------
40)debusi -------------- ------------------

41)ysbam --------------- ------------------

Oncelikle herkese selam,

Mesajları 3 gündür sükunetle okumaya calisiyorum ya sıra gelmezse? Herkes sadakatinde samimiyse herkese sıra gelir bu mantığı kavrayabilirsek sanırım sorun çözülecek. Listeden okumamis olanlari görünce sırf sayı tamamlansin diye okumalari 500 seklinde yaptim. Helal olsun ve Rabbim hepimizin dularini kabul etsin. Bana kalırsa (olsun demiyorum sadece bunun icin tartismak gereksiz diyorum) günde 2 kisiye de okunabilir 3 kisiye de önemli olan yürekten okumak. Bazı arkadaşlar zamansizlik dediler otobüs beklerken de okunabilir minibüste de işyerinde kendine verilecek iki dakika molayla da tabii herkes kendi yaşadığını bilir niyetim asla ahkam kesmek değil. Tek derdim şu hayırlı bir iş yaparken içine öfke ve kırgınlıklar eklemeyelim.

KIZLAR ISTERSENIZ LISTE GUNCELLEMEDE SIZE YARDIMCI OLURUM ELIMDEN GELDIKCE.
DIGER KISIYE GECELIM.VE BUGUN DUALARA KATILMAYAN 6 KISIYI NOT ALALIM.YARINDA KATILIM OLMAZSA MALESEF LISTEDE DUZENLEMELER YAPILIR.AYRICA SIZE TAVSIYEM SUREKLI LISTEYI DUZENLEMEYIN ELINIZDE BIR KAGIT OLURSA NOT ALIN VE BIR KAC KISININ YAZISINDAN SONRA LISTEYE AKTARILIR.
BEN BOYLE YAPIYORUM BEN GIRMESEMDE LISTE ALINTILANMIYOR HERKES OKUDUGU MIKTARI YAZIP CIKIYOR.BEN NE ZAMAN SITEYE GIRERSEM HEPSINI NOT ALIP DUZENLIYORUM.
canımkarışıklık çıkmasın diye şimdilik ben ve ayna varız sağolasın . bir de ben dua etmeseler bile kalsın etmeyenlerin kalmasını istiyorum. sonuçta onlar bize etmese bile olsun onlara edelim derim ben 41 kişinin nasbi. belki arkaya atarız ama yine de ederz diye düşünüyorum ,sevgiler.

X