dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Hanımlar dua hakkında okumak istediğiniz dualar varsa içinden seçim yapalım ...

Kızlar size birşey danışmak istiyorum. Benim bi arkadaşım vardı. Çok samimi olmasak da aramız iyiydi. Birbirimize karşı Bebek görme ev görme vs. Tüm görevlerinizi yapardık.
Mesleğim çok hırs, rekabet vs içeren bi iş. Başarı arttıkça etrafta düşman da artıyor. Bu arkadaşımın hiç düşmanlığını görmemiştim. Sonra dan sonradan benden uzaklaşmaya başladı. Beni sevmeyenlerin yanında duruyor, onlarla bana bakarak gülüyor filan.
Zamanla selam vermemeye başladık birbirimize. Yaklaşık 1-2 yıldır hiç konuşmuyoruz.
Sonra birisi aslında benim en büyük düşmanımın o olduğunu, anlattığım şeyleri diğerlerine anlattığını, kısacası sinsi sinsi davrandığını ve beni sevmediğini öğrendim.
Beni rahatsız eden kısım bunu sindiremiyorum ve sürekli bu kız kafamın içinde. Takıntı mı oldu bilmiyorum. Bu durumdan kurtulmak için ne okuyabilirim. Var mı bildiğiniz bir dua

Abla bana bi arkadaşım önerdi düşmanın şerrinden korunmak ve işlerin hayırla sonuçlanması için 1000 tebbet +1000 iza ca (nasr) suresini oku dedi Ama niyet ederken kişisel olarak değil genel etmek gerekiyormuş benim bildiğim ve bilmediğim bütün kötü insanlarından şerrinden sana sığınırım işimi sen yoluna koy Allahım beni feraha çıkar gibi kendin niyet ederek başlayabilirsin

çok sağol canım. en kısa zamanda okuaycağım inşallah.
allah razı olsun.

Arkadaslar benim aklimda bir sey yok suan icin.
Karar verip hemen baslayacagiz derseniz ben mazeretliyim okuyamayacagim bilginize.

bilmiyorum ki ne okusak aklınızdan geçen bir dua varsa onu okuyalım :) ama bu kez şey düşünüyorum duanın yanına bide kenzül arş ekleyelim onu okumak da çok sevap
ben bir kaç güne regl olucam. ihlas olsa okuyabilirim sure olmadığı için, ama sure olursa okuyamam maalesef.

hanımlar bu sayfadaki dua bitti hepinizin ağzına yüreğine sağlık yeni dua için ihlasa mı devam edelim yada devam etmek isteyenler bana yardımcı olsunlar lütfen kendi kafama göre karar vermek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…