dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

yetiştiremezsen söylersin yardımcı oluruz...ben kelimeyi Tevhide varım diyorum..

Yagmurun_kizi , D Debusi , guiding1 , M maviduvar1 , eilenn , gulbera Hanımlar 4444 SALATI TEFRİCİYE duasını bitirdik Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul eder inşallah .
Yeni duamız için 70000 kelimei tevhid isteği var 99 kere La ilahe illallah 100.de La ilahe illallah Muhammeden Resulullah olarak okunacak . Başlayalım mı sizin fikirlerinize ihtiyacım var genel olarak bi kaç kişi olumlu yanıt verdi eğer kabul ederseniz haftaya 7 nisan Regaib kandili o zamana kadar inşallah bitiririz Peygamber Efendimizin ruhuna hediye ederiz.

tevhid hatmine tmm denirse ek olarak sayısız salavatta okuyalımmı müsait oldukça 5-10-100-1000 ne okuyabilirsek kandil günü okunan sayıyı toplarız hediye ederiz olurmu?

NİYET ETTİK PEYGAMBER EFENDİMİZ (SAV) 'İN RUHUNA 70000 KELİMEİ TEVHİD OKUMAYA
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1. kişi gulbera
2. kişi D Debusi
3. kişi Yagmurun_kizi
4. kişi guiding1
5. kişi M maviduvar1
6. kişi eilenn
7. kişi C cansu_tr 300 adet
kişi başı 10000 tane olacak şekilde 99 kere La ilahe illallah 100.de La ilahe illallah Muhammeden Resulullah diyerek okunacak . Allah nasip kısmet ederse Perşembe gecesi Regaib Kandili o zamana bitirebiliriz inşallah .
Kelimei tevhidin yanında sayı belirlemeden salavat da çekebilirsiniz Hayırlı Cumalar hanımlar iyiki varsınız iyiki burada buluştuk

C cansu_tr canım zikirmatiğim bozuluyor sanırım bi sayıya gelince sıfırlıyor kendini
1500 okudum ben aklımda tutamam yanlış hesaplarım diye buraya yazıyorum canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…