dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

yetiştiremezsen söylersin yardımcı oluruz...:KK3:ben kelimeyi Tevhide varım diyorum..:KK36:
dusundugum bısey yok normalde gun ıcınde bende okumaya calısıyorum tevhıdı. tevhidin güzelliği tartısılmaz zaten uyarım yani bende. sayı olarak cok gelmezse katılırım bende kendı okuduklarımda var yetiştiremiyorum sonra :)

Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi , D Debusi , guiding1 guiding1 , M maviduvar1 , eilenn eilenn , gulbera gulbera Hanımlar 4444 SALATI TEFRİCİYE duasını bitirdik Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul eder inşallah .
Yeni duamız için 70000 kelimei tevhid isteği var 99 kere La ilahe illallah 100.de La ilahe illallah Muhammeden Resulullah olarak okunacak . Başlayalım mı sizin fikirlerinize ihtiyacım var genel olarak bi kaç kişi olumlu yanıt verdi eğer kabul ederseniz haftaya 7 nisan Regaib kandili o zamana kadar inşallah bitiririz Peygamber Efendimizin ruhuna hediye ederiz.

Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi , D Debusi , guiding1 guiding1 , M maviduvar1 , eilenn eilenn , gulbera gulbera Hanımlar 4444 SALATI TEFRİCİYE duasını bitirdik Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul eder inşallah .
Yeni duamız için 70000 kelimei tevhid isteği var 99 kere La ilahe illallah 100.de La ilahe illallah Muhammeden Resulullah olarak okunacak . Başlayalım mı sizin fikirlerinize ihtiyacım var genel olarak bi kaç kişi olumlu yanıt verdi eğer kabul ederseniz haftaya 7 nisan Regaib kandili o zamana kadar inşallah bitiririz Peygamber Efendimizin ruhuna hediye ederiz.

tevhid hatmine tmm denirse ek olarak sayısız salavatta okuyalımmı müsait oldukça 5-10-100-1000 ne okuyabilirsek kandil günü okunan sayıyı toplarız hediye ederiz olurmu?

NİYET ETTİK PEYGAMBER EFENDİMİZ (SAV) 'İN RUHUNA 70000 KELİMEİ TEVHİD OKUMAYA
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1. kişi gulbera gulbera
2. kişi D Debusi
3. kişi Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
4. kişi guiding1 guiding1
5. kişi M maviduvar1
6. kişi eilenn eilenn
7. kişi C cansu_tr 300 adet
kişi başı 10000 tane olacak şekilde 99 kere La ilahe illallah 100.de La ilahe illallah Muhammeden Resulullah diyerek okunacak . Allah nasip kısmet ederse Perşembe gecesi Regaib Kandili o zamana bitirebiliriz inşallah .
Kelimei tevhidin yanında sayı belirlemeden salavat da çekebilirsiniz Hayırlı Cumalar hanımlar iyiki varsınız iyiki burada buluştuk

C cansu_tr canım zikirmatiğim bozuluyor sanırım bi sayıya gelince sıfırlıyor kendini
1500 okudum ben aklımda tutamam yanlış hesaplarım diye buraya yazıyorum canm

X