dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr
2- D Debusi
3- @lilyumdelisi *** 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
5- eilenn eilenn
6- melisamelisss melisamelisss
7- gulbera gulbera
8- guiding1 guiding1
9- A ay__060
10- melisece123 melisece123 (listeye ekledim ancak listeye devam etmen için baştan itibaren herkese okuman gerekiyor canım aksi takdirde listeye ekleyemem kimseye hak geçmesin )
11- umutlu2525 umutlu2525 ( listeye sonradan eklendi benim için duasını bitirmiş D Debusi hanım için okuyor şuanda bilginiz olsun )

melisamelisss melisamelisss hanımın duasına geçtik hanımlar rica ediyorum hızlı bir şekilde okuyalım ....

fetih süresinin ilk ayeti okunuyor canım benim listenin başından okuman gerekiyor ben şimdi listeyi ekliyorum tekrardan oradan takip edebilirsin kişi başına 1111 adet okuyorduk

Anladim canim ama benimde 5.000 salavatim var ,günlük 1111 fazla gelir bana o yuzden hic bozmayayim duzeninizi en iyisi

Bana gelmis dua sirasi . Duam dileklerimin kabul olmasi kizlar. Daha onceki sayfalardaki dilegimin aynisi. Allah er Rafi adıyla dileklerimizi kabul etsin amin. Bende okumaya şimdi basliyorum.

Bismillahirrahmanirrahim

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okudu
2- D Debusi 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 1111 adet okudu

5- eilenn eilenn
7- gulbera gulbera 1111 adet okudu
8- guiding1 guiding1
9- A ay__060 1111 adet okudu
10- melisece123 melisece123 (listeye ekledim ancak listeye devam etmen için baştan itibaren herkese okuman gerekiyor canım aksi takdirde listeye ekleyemem kimseye hak geçmesin )
11- umutlu2525 umutlu2525 ( listeye sonradan eklendi benim için duasını bitirmiş D Debusi hanım için okuyor şuanda bilginiz olsun )

melisamelisss melisamelisss hanımın duası : '' dileklerimin kabul olması kızlar. Daha önceki sayfalardaki dileğimin aynisi. Allah er Rafi adıyla dileklerimizi kabul etsin amin.''

Allahın izni ile inşirrah dua zincirimizi yarın tamamlıyoruz.

yaklaşık olarak 40.000 tane inşirrah suresi okundu.hamd olsun şükür olsun...

şimdi efendimiz hz.Muhammed Mustafa s.a.v.dediğine göre her ne dilerseniz olur....çok tesirli
bir dua olan Hz.yunusun duasına geçeceğiz.

" la ilahe illallah ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

katılmak isteyenler lütfen bana dönüş yapın.

dualarda buluşmak dileği ile....

*Allah Resûlü (s.a.v) buyurdu:
"Allah katında duadan daha kıymetli bir ibadet yoktur." Tirmizî.

ben bu tura katılmak isterim. sizi takibi hiç bırakmamıştım zaten. allah kabul etsin inşallah

Bismillahirrahmanirrahim

1- C cansu_tr 1111 adet okudu **gulbera**
2- D Debusi 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 1111 adet okudu

5- eilenn eilenn
7- gulbera gulbera 1111 adet okudu
8- guiding1 guiding1
9- A ay__060 1111 adet okudu

melisamelisss melisamelisss hanımın duası : '' dileklerimin kabul olması kızlar. Daha önceki sayfalardaki dileğimin aynisi. Allah er Rafi adıyla dileklerimizi kabul etsin amin.''
Hanımlar duayı okuyalım lütfen

X