dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

YARIN SANA VE SWETTE OKUNUCAK IKINIZIN DILEGIDE AYNI. CNM
DIGER GUN BEN VE DAMLAYA OKUNUR IKIMIZDE BEBIS ISTIYORUZ INSALLAHHH...

melisa neredesin canım sen yarın bana mı geçeceksin ya anlamadım üfffffffffffffffffffffffffff ben bebek için istiyorum hem ya bir kızdım diye yazdım bugün çok sinirliyim bebek için altını çiziyorum
KIZLAR SIRAYA GÖRE GİDİYORUZ VE YARIN SIRA DAMLA_22 VE SWEET KARDEŞİMİZİN. DUYURULUR. GECE 12DE DUALARA BAŞLANACAKTIR.

ARKADAŞLAR BUGÜN GECE 12'YE KADAR NAZ HANIMIN SIRASINDAYIZ. KARIŞIKLIK OLMASIN BAYANLAR ,GECE 12'DEN İTİBAREN SWEET -73 VE DAMLA_22 KARDEŞİMİZİN DUALARINA BAŞLIYORUZ İNŞALLAH . BİLGİNİZE.

ARKADAŞLAR BUGÜN GECE 12'YE KADAR NAZ HANIMIN SIRASINDAYIZ. KARIŞIKLIK OLMASIN BAYANLAR ,GECE 12'DEN İTİBAREN SWEET -73 VE DAMLA_22 KARDEŞİMİZİN DUALARINA BAŞLIYORUZ İNŞALLAH . BİLGİNİZE.
neden şimdi 2 kişi iki kişi gidiyoruz ki neden bir üyeye bir günü kıyamıyor muyuz bu ne acele herkes okuyacak yani yeter ki beklemesini bilelim kimi çok kimi az okuyor belki ben sadece o gün benim adımın söylenmesini istiyorum ya bir karar veremediniz üfff bana gelmesine de sonraki gün ama o zaman ben böyle istemiyorum ya herkes hemen bitsin derdin de neden herkese bir gün ayrılsın rahat rahat herkes canı gönülden o kişinin dileğini söyleyerek okusun bu ne ya

neden şimdi 2 kişi iki kişi gidiyoruz ki neden bir üyeye bir günü kıyamıyor muyuz bu ne acele herkes okuyacak yani yeter ki beklemesini bilelim kimi çok kimi az okuyor belki ben sadece o gün benim adımın söylenmesini istiyorum ya bir karar veremediniz üfff bana gelmesine de sonraki gün ama o zaman ben böyle istemiyorum ya herkes hemen bitsin derdin de neden herkese bir gün ayrılsın rahat rahat herkes canı gönülden o kişinin dileğini söyleyerek okusun bu ne ya
aynacım bu konu gündüz devresi ile çok tartışıldı alt sıradaki hanımlar da sıralarını bekliyorlar. itiraz edenlere tek gün yapacağız sayfalarda yazıyo. ve lütfen biraz sinirin geçsin öyle konuşalım bu sayfada olumsuz üflemeler yapmayalım çünkü duamız kalsın bu sayfalardA canım olur mu. sakinleş ,eğer olmazsa sana özel gün yaparız.

ARKADAŞLAR YENİ GELENLER ,LÜTFEN BUGÜNÜN TÜM SAYFALARINI OKUYUN . TEKRAR TEKRAR İZAH ETMEKTENYORULUYORUM ARTIK. LÜTFEN İYİCE OKUYUN VE SONRA SORUNUZ VAR İSE ALAYIM. SAYFALARDA YAZIYOR HERŞEY LÜTFEN HERKES ANLAYIŞLI VE SAKİN OLSUN. HERKESE SIRA GELECEK İNŞALLAH. DUALAR KADAR SABIR DA ÖNEMLİ ,BİLİYORSUNUZ. VE BURDAYIZ ,AZCIK ANLAYIŞ BEKLİYORUZ HERKESTEN. SEVGİLER.

ARKADAŞLAR YENİ GELENLER ,LÜTFEN BUGÜNÜN TÜM SAYFALARINI OKUYUN . TEKRAR TEKRAR İZAH ETMEKTENYORULUYORUM ARTIK. LÜTFEN İYİCE OKUYUN VE SONRA SORUNUZ VAR İSE ALAYIM. SAYFALARDA YAZIYOR HERŞEY LÜTFEN HERKES ANLAYIŞLI VE SAKİN OLSUN. HERKESE SIRA GELECEK İNŞALLAH. DUALAR KADAR SABIR DA ÖNEMLİ ,BİLİYORSUNUZ. VE BURDAYIZ ,AZCIK ANLAYIŞ BEKLİYORUZ HERKESTEN. SEVGİLER.

NAZ ARKADAŞIMIZIN DUASININ HAYIRLARLA KABULÜ İÇİN

EN AZ 125 KERE
"Hasbinallahu ve nimel vekil ''
(''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir'')

1)melisameliss -----250
2)senanas ----
3)naz'dayızzz ----125
4)sweet-73 ----150
5)damla_22 -----125
6)aaynaa -----130 tmm
7)masculin ----150
8)ZEYNEP0682 ----125
9)berirem ----
10)yavruceylann ----250
11)ppatym ----500 tamam
12)tubatesbih ----200 tmm
13)mirac75 ----125
14)emel_efe ----
15)pembe4044 ----
16)deryafikret ----
17)farmasi ----
18)nikimmikim7 ----200
19)mutlu-umutlu ----125
20)kardelen063 ----100
21)eoe ----125
22)özgecan19 ----150
23)gülfuren ----125
24)senayo79 ----135
25)AdenNur ----
26)dior34 ----125
27)PaytiBo ----125
28)Zeyneb21 ----125
29)istanbulunsultani----125
30)intense_23 ----250
31)kitapseverim ----150
32)asdes ----150
33)gulucukgs ----100
34)
Babamın_Kızıyım----125
35)mlkem ----125
36)hanzade123 ----
37)skelebeks ----125
38)papatya ----125
39)whitepearll ----200
40)debusi ----200

41)ysbam ----155

Benim dilegim evlat sahibi olmak.. hayirlisiyla nisan da tup bebek yaptircam. Insallah bebegim tutunur bana
aynen canm bende tüp bebek yaptrdım ama düşükle sonuçlandı..6 tanesini dondurdum bende dondurulmuşları transfer edecem ..mayıs ayında..ikimizde aynı dilekteyız 12den sonra bize dua edılecek cnm..hayırlısı olsunnn

Benim dilegim evlat sahibi olmak.. hayirlisiyla nisan da tup bebek yaptircam. Insallah bebegim tutunur bana

aynen canm bende tüp bebek yaptrdım ama düşükle sonuçlandı..6 tanesini dondurdum bende dondurulmuşları transfer edecem ..mayıs ayında..ikimizde aynı dilekteyız 12den sonra bize dua edılecek cnm..hayırlısı olsunnn
kıyamam size ,Allah inşallah ikinize de hayırlısı ile anne olmayı nasip etsin .. ikinizin duası aynı gün okunacak ,bir sıkıntı olmaz di mi hanımlar? olacaksa belirtin lütfen. sevgiler.

X