dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

burada çoğunluk çalışıyor zaten canım ne kadar çabuk okursan o kadar iyidir ne zaman okursan listeye seni o zaman ekleyeceğim

Allah razı olsun hepinizden şuan itibari ile başlıyorum. Kusura bakmayın kafam karıştı şimdi 1111 tanemi okumam gerekiyor 3333 tanemi mesajlar karıştığı için anlayamadım

Allah razı olsun hepinizden şuan itibari ile başlıyorum. Kusura bakmayın kafam karıştı şimdi 1111 tanemi okumam gerekiyor 3333 tanemi mesajlar karıştığı için anlayamadım
listeye katıldığın için ve biz şuan 3.kişi de olduğumuz için daha önceki 2 kişiye okumadığın için sana dua sırası geldiğinde onlar sana okuyacağı için hak geçmesin diye 3333 adet okumanı rica ediyorum 1111 adet benim için, 1111 adet D Debusi için ve 1111 adet Z zencefiltarcin için okuman gerekiyor canım anlatabildim mi

Tamm saolun başladım her biriniz için bitirdiğimde burda paylaşcam İnşallah

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okundu
2- D Debusi 1111 adet okundu
3- Z zencefiltarcin 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi 1111 adet okudu

5- eilenn 1111 adet okundu
6- melisamelisss 1111 adet okundu
7- gulbera mazeretli
8- guiding1
9- A ay__060
10- melisece123 (listemize yeni geldi arkadaşımız mazeretli kişinin yerine okusun şimdilik )

Z zencefiltarcin Hanımın duası: Rabbimin rızası üzerine bir yaşam surelim ailemle sevdiklerimle sağlıkla hayırla inşallah. Allah razı olsun hepinizden şimdiden. Rabbim ne duanız varsa kabul buyursun arkadaşlarım.

hanımlar okumalar neden bu kadar yavaş ilerliyor okumak istemiyorsanız yada farklı bir sebebiniz varsa lütfen bildirin böyle yaparak hakka giriyoruz

Bismillahirrahmanirrahim

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .

7- gulbera mazeretli
8- guiding1 1111 adet okundu
9- A ay__060 1111 adet okundu
10- melisece123 (listemize yeni geldi arkadaşımız mazeretli kişinin yerine okusun şimdilik )

Z zencefiltarcin Hanımın duası: Rabbimin rızası üzerine bir yaşam surelim ailemle sevdiklerimle sağlıkla hayırla inşallah. Allah razı olsun hepinizden şimdiden. Rabbim ne duanız varsa kabul buyursun arkadaşlarım.

hanımlar dualar okunmuş A ay__060 hanımın özel bi durumu var arada bana mesaj atıp bildiriyor .
gulbera hanım mazeretliydi onun yerine sayıyı bölüşüp okuyalım mı böylelikle yeni arkadaşa geçmiş oluruz

cansu canım isterseniz sıradaki arkadasa gecin ben eksiklerimin hepsini okurum inşaallah.
en gec hafta sonu okumaya başlarım liste aksamasın

Bismillahirrahmanirrahim

7- gulbera mazeretli
8- guiding1 1111 adet okundu
9- A ay__060 1111 adet okundu

gulbera Hanım duasını en geç haftasonuna kadar okuyacak Z zencefiltarcin duanı bitiriyoruz Rabbim sana ve ailene sevdiklerine sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin inşallah Rabbimin rızası üzerine hayatlarınızı devam ettirmeyi nasip eder inşallah

Bismillahirrahmanirrahim

1- C cansu_tr
2- D Debusi
4- Yagmurun_kizi
5- eilenn
7- gulbera mazeretli
8- guiding1
9- A ay__060
10- melisece123 (listeye ekledim ancak listeye devam etmen için baştan itibaren herkese okuman gerekiyor canım aksi takdirde listeye ekleyemem kimseye hak geçmesin )
11- umutlu2525 ( listeye sonradan eklendi benim için duasını bitirmiş D Debusi hanım için okuyor şuanda bilginiz olsun )
Yagmurun_kizi Hanıma geçtik duasını tez zamanda bitirmek nasip olur inşallah yine sayımız 1111 adet olsun hanımlar

Aminnn canim Rabbim okuyan herkesten razi olsun dualarinizi kabul buyursun insallah. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…