dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okundu
2- D Debusi 1111 adet okudu
3- Z zencefiltarcin 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 1111 adet okudu

5- eilenn eilenn 1111 adet okudu
6- melisamelisss melisamelisss 1111 adet okundu
7- gulbera gulbera 1111 adet okudu

8- guiding1 guiding1 okunuyor
9- A ay__060 1111 adet okundu

D Debusi HANIM: Benim dileğim ailemin sağlıklı olması,hayırlı iş kapılarının açılması ve kendimize ait ev sahibi olmamızdır...Aminnnn...:KK68::KK19:Tüm okuyan arkadaşlardan Rabbim razı olsun..:KK54:
sayı yine 1111 adet olsun çünkü ben okuyamıyorum canlarım tez zamanda bitirmek nasip olur inşallah

guiding1 guiding1 duayı okuyabildiniz mi ? en son okuyorum demiştiniz hala bi bildirimde bulunmadınız
canım ben ikinci arkadaş için okudum demiştim haftasonları giremiyorum yüz tane kalmıştı işyerinde okuyamıyorum eve geçerken dolmuşta okumuştum ben üçüncü arkadaş için başladım bile

D Debusi Hanım duanız tamamlanmış Rabbim hayırlısıyla sizi ev sahibi yapar inşallah sağlık, mutluluk, huzur ve iman evinden eksik olmaz inşallah . Hayırlı rızık kapıları açılır inşallah duaların inşallah kabul olur canım benim

Bismillahirrahmanirrahim

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr
2- D Debusi
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi

5- eilenn eilenn
6- melisamelisss melisamelisss
7- gulbera gulbera mazeretli

8- guiding1 guiding1
9- A ay__060

Z zencefiltarcin Hanıma geçmiş bulunuyoruz haydi hanımlar arkadaşımız için dua vakti geldi her beraber duaya ...

Bismillahirrahmanirrahim

1- C cansu_tr
2- D Debusi

5- eilenn eilenn
8- guiding1 guiding1
9- A ay__060

Z zencefiltarcin Hanıma geçmiş bulunuyoruz haydi hanımlar arkadaşımız için dua vakti geldi her beraber duaya ...
Canım lilyumdelisi için 1111 okudum:KK52:

Rabbim dualarıni kabul etsin arkadasim:KK36:

Bismillahirrahmanirrahim

1- C cansu_tr
2- D Debusi

5- eilenn eilenn

8- guiding1 guiding1
9- A ay__060

Allah razı olsun canim benim..
Rabbimin rizasi üzerine bir yaşam surelim ailemle sevdiklerimle saglikla hayirla insallah. Allah razi olsun hepinizden simdiden. Rabbim ne duaniz varsa kabul buyursun arkadaşlarım.

ya ben yapamıyorum bu tatlı simgelerden telefondan giriyorum bu da kısıtlı imkan sağlıyor böyle ifadesiz ifadesiz yazıyorum hep
Neyse sen hayal et şimdi böyle sevindim sana sarıldım..ondan işte :)

Canımcım bende telden giriyorum yazı yazdığın yerin üstünde bir tane gülen yüz var ona baş bir sürü ifadeler çıkar karşına

:KK60::KK36::KK33::KK73::KK19::KK19::KK19::KK19::KK200::KK200::KK200::KK200:

Bismillahirrahmanirrahim

1- C cansu_tr
2- D Debusi
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 1111 adet okudu

5- eilenn eilenn

8- guiding1 guiding1
9- A ay__060

Z zencefiltarcin Hanımın duası: Rabbimin rızası üzerine bir yaşam surelim ailemle sevdiklerimle sağlıkla hayırla inşallah. Allah razı olsun hepinizden şimdiden. Rabbim ne duanız varsa kabul buyursun arkadaşlarım.

Canımcım bende telden giriyorum yazı yazdığın yerin üstünde bir tane gülen yüz var ona baş bir sürü ifadeler çıkar karşına

:KK60::KK36::KK33::KK73::KK19::KK19::KK19::KK19::KK200::KK200::KK200::KK200:
yok balim ya benim ayarlarda sorun var javascript açık olması gerekiyor sanirim onları görmem için ama java açık olunca da şu reklamlar var ya altta üstte çıkan onlar yuzunden site acilmiyor javayı kapattim internet ayalarindan o nedenle sitede hareketlerin kısıtlı ..durum guncellemesi bile yapamıyorum düşün.Napiyim ben :KK43: anliyor musun bu işlerden. Hadi bi el ativer canim ya..boyle iki nokta bir parantez nereye kadar :KK43:

D Debusi Hanım duanız tamamlanmış Rabbim hayırlısıyla sizi ev sahibi yapar inşallah sağlık, mutluluk, huzur ve iman evinden eksik olmaz inşallah . Hayırlı rızık kapıları açılır inşallah duaların inşallah kabul olur canım benim
Aminnn...tüm okuyan arkadaşların ağızlarına sağlık..:KK19:İnşallah hayırlı haberler alırız...:KK54:

açık konuşacağım gelen arkadaşları listeye ekliyorum dua sırası ona gelene kadar ortalarda gözükmüyor böyle yapınca ben kendimi suçlu hissediyorum gerçekten bildirim yapacaksan ve cani gönülden okuyacaksan dua listemize gel zaten bi arkadaş daha ayrılıyor
Tabiki ama ne okuyacağımı çekeceğimi felan anlamadım

X