dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

1- C cansu_tr
2- D Debusi
3- Z zencefiltarcin
4- @DeryaLi
5- eilenn
6- melisamelisss
7- gulbera hanımlar listeyi başlatıyorum fetih süresinin ilk ayetini 9999 kere okumanın fazileti çok büyük isterseniz araştırabilirsiniz . listeye gelmek isteyen sürekli bildirim yapan arkadaşlarınızı listeye çağırabilirsiniz. unutmadan söyleyeyim listenin başında ben olduğum için ilk bana okunacak diye bi kural yok . Zor durumda olan bu günlerde duaya ihtiyacı olan varsa yer değişikliği yapabiliriz

canım kişi başın ne kadar okucaz ve ne zamana kadar süremiz var

tek tek mi okuyacağız yine toplu okuyalim olmaz mi ?

bende katılabilirim nasıl olduğunu pek anlamadım ama nasıl okunduğunu aç adet okunduğunu günlük mü okunuyor

bende katılabilirim nasıl olduğunu pek anlamadım ama nasıl okunduğunu aç adet okunduğunu günlük mü okunuyor
hoş geldin öncelikle nasıl olacağını sana anlatayım .
şuan listede 7 kişi var sende katılırsan eğer 8 kişi olacağız . bir kişi için 9999 adet okunacak 9999 sayısını kişi sayısına bölüp hesaplama yapılacak dua süresi de 2 gün yada 3 gün olur . iki günde 1 kişiye okunsa liste 16 günde tamamlanmış olur . inşallah anlatabilmişimdir. Listeye katılacak mısın canım

anladım katılırım canım

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

1- C cansu_tr
2- D Debusi
3- Z zencefiltarcin
4- @DeryaLi
5- eilenn
6- melisamelisss
7- gulbera
8- guiding1 hanımlar listeyi başlatıyorum fetih süresinin ilk ayetini 9999 kere okumanın fazileti çok büyük isterseniz araştırabilirsiniz . listeye gelmek isteyen sürekli bildirim yapan arkadaşlarınızı listeye çağırabilirsiniz. unutmadan söyleyeyim listenin başında ben olduğum için ilk bana okunacak diye bi kural yok . Zor durumda olan bu günlerde duaya ihtiyacı olan varsa yer değişikliği yapabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…