dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

cerenery için okudum...Rabbim güzel dileklerini tez zamanda gerçeğe dönüştürsün....Aminnn...melisa için okuyacakmıyız

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

1- C cansu_tr okundu
2- D Debusi OKUDU
3- Z zencefiltarcin OKUNDU
4- Yagmurun_kizi OKUNDU
5- eilenn OKUNDU
6- cerenery okundu **
7- melisamelisss

cerenery Hanımın duası : Benim dileğim hayırlısı ile sağ salim bebeğimi kucağıma almak, sağlıklı bir bebek olması ve evimize huzur, bereket getirmesi.

arkadaşlar kabul ederseniz hepbirlikte 10 .000 tane okuyalım...Hepimizin duaları için...bitince herbirimizin dileğinin kabul olması için deriz..ve öyle bağışlarız...fikirlerinizi alayım dedim...kim ne kadar okuyabilirse sayıdan düşerek okuruz...

benim için uyar hepimizin duasını isminin yanına yazarım o şekilde okuruz arkadaşlardan fikir gelsin eğer kabul ederlerse yarın başlayalım hemen en sonunda da hepsi için toplu dua yaparız bence harika olur

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

1- C cansu_tr Duası : Nişanlımla tez zamanda hayırlı evlilik yapmak, onun tekrar namaza başlaması , ailemin huzurlu , sağlıklı, imanlı ömür geçirmesi.

2- D Debusi Duası : Ailemin sağlıklı olması, hayırlısıyla ev almak...yeni iş kapılarının açılmasıdır...

3- Z zencefiltarcin Duası : Yuvamıza huzur, mutluluk, bereket ,borcumuzu ödeme kolaylığı ,Allah' ın rızası üzerine bir yaşam istiyorum.

4- Yagmurun_kizi Duası : Asker olan eşimi ve eşimin vesilesiyle diğer asker ve polislerimizi Rabbim pkk ileriden korusun. Çocukları babasız bırakmasın. Doğu görevimizi kazasız belasız bir şekilde bitirmeyi nasip etsin. Rabbim çocuğuma okul süresi boyunca zihin açıklığı versin. Onu utandırmasın. Rabbim evimizden bereketi huzuru sağlığı sıhhati eksik etmesin. Bana dua eden tüm arkadaşlarımın da işleri rast gitsin.

5- eilenn Duası : Duası : büyük abimin anneme babama hayırlı evlat olması kötü insanlardan uzaklaşması inşallah

6- cerenery Duası : Benim dileğim hayırlısı ile sağ salim bebeğimi kucağıma almak, sağlıklı bir bebek olması ve evimize huzur, bereket getirmesi.
7- melisamelisss
8- gulbera

Hanımlar ilk turu başarıyla sonuçlandırmış bulunuyoruz . Ağzınıza yüreğinize sağlık . Allah razı olsun hepinizden. şimdi diyoruz ki bu kez de hepimiz için ortak olarak 10000 adet okuyalım . hepimizin isimlerinin yanında duaları yazsın 10000 tamamladıktan sonra hepimiz için toplu dua yapalım. ne dersiniz sizin için uygun olur mu ?

duam; Rabbim gülbera kulunun gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır. her birimizi razı olduğun kullarından eyle AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…