dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Hanimlar hizlanalim
Hz Yunus'un balığın karnında ettiği dua
Okunuşu: ''Lâ ilâhe illâ ente sūbhâneke innî kūntū minazzâlimiyn''
Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
demektir.
Hz Yunus Peygamberi balık yuttuğu zaman,balığın karnında, o karanlık ve sıkıntılar içinde Yunus (A.S.),bu duası ile Allah 'a yalvarmış ve o sıkıntıdan kurtulmuştur.
1
bal10cukk bal10cukk --------- 500 **
2
GirLookingForLove GirLookingForLove -- 600 **
3
C cansu_tr -----------600 ** +200
4
@mustafabusra ---- 600 **
5
687403_igt 687403_igt ------
6
tubatesbih tubatesbih ----- 600 **
7
kitapseverim kitapseverim --
8
Sealand Sealand ----------600 **
9
cerenery cerenery --------610
10
@whitepearll ----500 **
11
M maviduvar1 --------
12
damla_22 damla_22 ------500
13
eilenn eilenn -----------
14
@merve1603 -----
15
D Duambelli ------ 600 **
16
D Debusi --------
187
melisamelisss melisamelisss -----600
18
J jasminej --------
19
O Ozzgeee ------
20
Sryytlg Sryytlg ---
21
@eoe ----
OKUNAN 6510
KALAN 5490 HANIMLAR 600-650 ARASINDA OKUMALARIMIZI YAPALIM

O Ozzgeee Hanıma geçmiş bulunuyoruz . Duasının en kısa zamanda bitmesini hepinizden rica ediyorum lütfen süreyi uzatmayalım canlarım ...

OKUMALAR BAŞLAMIŞTIR, BİLGİNİZE.

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.

her kişi için 5000 ayet okunacaktır. Konuyu ben ve AYNAA arkadaşımızla ve sizin desteğinizle yürüteceğiz.

Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

Eki Görüntüle 1464950

Kurallarımız
1)Öncelikle dileği olan herkes gelebilir dilekte sınır koymuyoruz( sadece birşey için değil iyi niyetli her dilek olabilir). bizim okuma amacımız o kişinin hayırlı şekilde dileğine kavuşması olacaktır.
2)Dileği olanlar için eşit bir şekilde 5000 kere ayeti kerimeyi okuyoruz. Ama eşitlik dahilinde, Tabi gönüllüler hariç.
3)Listemiz yarın sonlanacak katılmak isteyen arkadaşlar için. Bu yüzden yarın sonlanınca salı günü okumalarımıza başlıyoruz.
4)Regl iken dua niyetine okuyabiliyoruz . Netten ve yakınlardan araştırılmıştır.
5)Liste sonu gelene kadar arkadaşlarımızın dilekleri için okumada yarıyolda bırakmıyoruz. Bu konuda hassas olmaya özen gösteriyoruz.
6)Liste bitince yeni bir duaya geçebilir ya da aynı şekilde devam edebiliriz ,okumalara bağlı.
7)sevgiler.
Canim okumak istiorm bende ozel durumlarda okunabiliyrmu

Hosgeldin :) o duada degiliz ama duayi okumak istiosan özel gunlerde okunmuyor. Su an listemiz bitince yeni duamiza baslicaz insallah. Ilerleyen gunlerde takip edebilirsen yeni listemiz baslayacak cnm.
Tamam canim en basta yazdiginizi sormustm takip ederm dhasonra nasip olursa dilek icin katilirim ALLAH cc dualarinizi kabul.eylesin

Okuyan herkesten Allah razi olsun arkadaslar dualriniz duaniza vesile olsun
Kendim icin 600 okudum
Duam ;
Aileme sevdiklerime burada dua eden tum arkadaslarimin ailelerine sevdiklerine saglik sihhat mutluluk nasip eyle ya rabbi her birimizin gonlunden gecen dileklerini ya evvel isminin hurmetine kisa surede avuclarimiza kondur bana gonlume gore hakkimda hayirli helalinden bir is kapisi rizk kapisi nasip et Amin

Hanimlar hizlanalim
Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
demektir.
Hz Yunus Peygamberi balık yuttuğu zaman,balığın karnında, o karanlık ve sıkıntılar içinde Yunus (A.S.),bu duası ile Allah 'a yalvarmış ve o sıkıntıdan kurtulmuştur.
1
2
3
4
5
687403_igt 687403_igt ------
6
7
kitapseverim kitapseverim --
8
9
10
@whitepearll ----500 **
11
M maviduvar1 --------
12
13
14
@merve1603 -----
15
16
D Debusi --------
187
18
J jasminej --------
19
O Ozzgeee ------
20
Sryytlg Sryytlg ---
21
@eoe ----
OKUNAN 6510
KALAN 5490 HANIMLAR 600-650 ARASINDA OKUMALARIMIZI YAPALIM

O Ozzgeee Hanıma geçmiş bulunuyoruz . Duasının en kısa zamanda bitmesini hepinizden rica ediyorum lütfen süreyi uzatmayalım canlarım ...
ozzge 81 arkadasimiz icin 1000 okudum Allah kabul etsin

Hanimlar hizlanalim
demektir.
1
2
3
4
5
687403_igt 687403_igt ------1000
6
7
kitapseverim kitapseverim --750
8
9
10
@whitepearll ----500 **
11
M maviduvar1 --------600
12
13
14
@merve1603 -----
15
16
D Debusi --------600
187
18
J jasminej --------
19
O Ozzgeee ------600
20
Sryytlg Sryytlg ---
21
@eoe ----
OKUNAN 10160
KALAN 1840 HANIMLAR 600-650 ARASINDA OKUMALARIMIZI YAPALIM

O Ozzgeee arkadaşımızın duası== Aileme sevdiklerime burada dua eden tum arkadaslarimin ailelerine sevdiklerine saglik sihhat mutluluk nasip eyle ya rabbi her birimizin gonlunden gecen dileklerini ya evvel isminin hurmetine kisa surede avuclarimiza kondur bana gonlume gore hakkimda hayirli helalinden bir is kapisi rizk kapisi nasip et Amin

X