dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

listede 18/19/20/21 numaradakı arkadadların niyetine de 600er adet alıyorum dualarımj, hepınızden Allah razı olsun. Doğumum yaklasıyor ve gıttıkce agırlasıyorum, dua formlarına hamıle kaldıgımız ıcın gerı donmüştüm sizlere dua etmek için sağolun yeni listede olamayacagım bana da dua edin teşekkürler hakkınızı helal edin C cansu_tr

listede 18/19/20/21 numaradakı arkadadların niyetine de 600er adet alıyorum dualarımj, hepınızden Allah razı olsun. Doğumum yaklasıyor ve gıttıkce agırlasıyorum, dua formlarına hamıle kaldıgımız ıcın gerı donmüştüm sizlere dua etmek için sağolun yeni listede olamayacagım bana da dua edin teşekkürler hakkınızı helal edin C cansu_tr
kendi adıma konuşayım hakkım varsa geçtiyse kat ve kat helali hoş olsun inşallah bebeğini sağ salim kucağına alırsın sonrada bize buradan yazarsın :) Rabbim hayırlı doğum nasip etsin ve hayırlı evlat olmasını nasip eder inşallah amin canım benim ... bazen liste falan aksadığında sizi etiketliyorum kırmamaya çalışıyorum eğer bende seni kırdıysam özür dilerim

Hz Yunus'un balığın karnında ettiği dua
Okunuşu: ''Lâ ilâhe illâ ente sūbhâneke innî kūntū minazzâlimiyn''
Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
demektir.
Hz Yunus Peygamberi balık yuttuğu zaman,balığın karnında, o karanlık ve sıkıntılar içinde Yunus (A.S.),bu duası ile Allah 'a yalvarmış ve o sıkıntıdan kurtulmuştur.
1
bal10cukk bal10cukk --------- 500 (tamamı okundu)
2
GirLookingForLove GirLookingForLove -- 600(tamamı okundu )
3
C cansu_tr -----------600
4
M1601B M1601B ----
5
687403_igt 687403_igt ------
6
tubatesbih tubatesbih ----- 600 (tamamı okundu )
7
kitapseverim kitapseverim --
8
Sealand Sealand ----------
9
cerenery cerenery --------
10
@whitepearll ----500 (tamamı okundu )
11
M maviduvar1 --------
12
damla_22 damla_22 ------
13
eilenn eilenn -----------
14
@merve1603 -----
15
D Duambelli ------ 600 (tamamı okundu )
16
D Debusi --------
187
melisamelisss melisamelisss -----
18
J jasminej --------
19
O Ozzgeee ------ 600
20
Sryytlg Sryytlg ---
21
M melodysilk ----
okunan 4000
kalan 8000

J jasminej Hanımdayız Hanımlar 600-650 arasında okuyalım Rabbim hepinizden razı olsun hepinizin ağzına yüreğine sağlık ...

Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
demektir.
Hz Yunus Peygamberi balık yuttuğu zaman,balığın karnında, o karanlık ve sıkıntılar içinde Yunus (A.S.),bu duası ile Allah 'a yalvarmış ve o sıkıntıdan kurtulmuştur.
1
2
3
4
M1601B M1601B ----
5
6
7
kitapseverim kitapseverim --600
8
9
10
11
M maviduvar1 --------
12
damla_22 damla_22 ------
13
14
@merve1603 -----
15
16
D Debusi --------
187
melisamelisss melisamelisss -----650
18
J jasminej --------
19
O Ozzgeee ------ 600
20
Sryytlg Sryytlg ---
21
M melodysilk ----
okunan 5250
kalan 6750

J jasminej Hanımdayız Hanımlar 600-650 arasında okuyalım Rabbim hepinizden razı olsun hepinizin ağzına yüreğine sağlık ...

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...Allah razı olsun bizleride düşündüğün için ....Hamilenin duası kabul olur derler...Sağol...:emir_bebek::nazar::KK19:

demektir.
1
2
3
4
M1601B M1601B ----
5
6
7
kitapseverim kitapseverim --600
8
9
10
11
M maviduvar1 --------
12
damla_22 damla_22 ------
13
14
@merve1603 -----
15
16
D Debusi --------600
187
melisamelisss melisamelisss -----650
18
J jasminej --------
19
O Ozzgeee ------ 600
20
Sryytlg Sryytlg ---
21
M melodysilk ----
okunan 5850
kalan 6150

Arkadaslar ben h.sonlari okuyamiyorum. Bunu belirtmek istiyorum. Ayrica h.sonu hasta oldum. Raporluyum simdi. Evde olunca okuyamadigim icin malesef iki gundur okuyamadim. Kusura bakmayin lutfen.

Ayrica daha once yazmistim. Tekrar hatirlatiyim. Bu turda dua istemiyorum. Bana okunmasin. Yaridan katildigim icin hak gecsin istemiyorum. Ikinci turda isterim insallah. Zaten duami tamamlayamiyorum. Gayet icten soyluyorum dua istemedigimi. Onceden okuyanlar olmus. Bunu gorunce hatirlatmak istedim.

Arkadaslar ben h.sonlari okuyamiyorum. Bunu belirtmek istiyorum. Ayrica h.sonu hasta oldum. Raporluyum simdi. Evde olunca okuyamadigim icin malesef iki gundur okuyamadim. Kusura bakmayin lutfen.

Ayrica daha once yazmistim. Tekrar hatirlatiyim. Bu turda dua istemiyorum. Bana okunmasin. Yaridan katildigim icin hak gecsin istemiyorum. Ikinci turda isterim insallah. Zaten duami tamamlayamiyorum. Gayet icten soyluyorum dua istemedigimi. Onceden okuyanlar olmus. Bunu gorunce hatirlatmak istedim.
cnm öncelikle gecmis olsun bence oyle düşünme benden yana Hakkm varsa helal olsun . ben senin icin 600 okudum

X