dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

BENCE LISTE BU AKSAM KAPANMAMALI.
CNM HAFTA SONU OLDUGU ICIN GOREMEYENLER OLUR.
2 GUN BEKLE 15 KISI OLALIM BARI.

BENCE LISTE BU AKSAM KAPANMAMALI.
CNM HAFTA SONU OLDUGU ICIN GOREMEYENLER OLUR.
2 GUN BEKLE 15 KISI OLALIM BARI.
Evet en azından 15 olalım yarın pazartesi herkes girer işte olan iş yerinden giriyor zaten evde olan zaten yine girer ama eşler de evde olunca hafta sonuna iş daha çok oluyor

İnşaallah canım dualarımız hayırlısıyla kabul olur birbirimizin de duasını alırız tabii akşama kadar 20 kişi bile olsa yeter canım bence eşit şekilde bölüşürüz sıradan kimdeyse sıra ona okuruz
evet inşallah listeyi akşam 12de kapatıyorum zaten listedekilerle okuruz ,gönüllü olmak şart,hep beraber duamızı ederiz inşallah.

ay canım ben de senin gibi bebek isteyenlerdenim zaten bebekle ilgili konularda ismini görüyorum hep ailenle neden görüşemiyorsun çok özel değilse merak ettim
CNM BEN FRANSADA YASIYORUM.
BURDA KIMLIK ALMADAN DIGER ULKELERE RAHATLIKLA GIRIS CIKIS YAPILMIYOR.
BEN IZMIRDEN BURAYA GELIN GELDIM.23 YASINDAYIM.COCUKTA YOK AILEMDE.
ESIMIN ISI VE AILESI BURDA.BENIM TEK SANSIM MAHKEMEYI KAZANMAK YA DA
BIR EVLADIM OLURSA KAN BAGIYLA MECBURI OTURMA HAKKI ALABILIRIM INSALLAH.

arkadaşlar ben sağlam ekip kurmak istiyorum tamam o halde 15 kişi olana kadar bekleriz yarın kapatırım listeyi ama uzadıkça sıkıntı olur diye ne dersiniz kızlar?
Sağlam olalım tabi önemli olan o =) toplamda bir kişi için 5000 adet okuyacagız demi?

Sağlam olalım tabi önemli olan o =) toplamda bir kişi için 5000 adet okuyacagız demi?
evet aynen öyle canım. inşallah Allahın izni ile . listeyi yarın kapatıyorum arkadaşlarımın ricası ile kaç kişi olursak paylaştırarak gideceğiz inşallah hep beraber.

CNM BEN FRANSADA YASIYORUM.
BURDA KIMLIK ALMADAN DIGER ULKELERE RAHATLIKLA GIRIS CIKIS YAPILMIYOR.
BEN IZMIRDEN BURAYA GELIN GELDIM.23 YASINDAYIM.COCUKTA YOK AILEMDE.
ESIMIN ISI VE AILESI BURDA.BENIM TEK SANSIM MAHKEMEYI KAZANMAK YA DA
BIR EVLADIM OLURSA KAN BAGIYLA MECBURI OTURMA HAKKI ALABILIRIM INSALLAH.
Canım çok üzüldüm bu zikiri çekerken hepimiz birbirimize canı gönülden dua edince inşallah sen de beişine kavuşursun böylelikle ailene de ben inanıyorum 2015 uğurlu olacak bizim için

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır ,sevgiler.

Canım çok üzüldüm bu zikiri çekerken hepimiz birbirimize canı gönülden dua edince inşallah sen de beişine kavuşursun böylelikle ailene de ben inanıyorum 2015 uğurlu olacak bizim için
AMIN NSALLAH OYLE OLUR TATLIM.
GURBET COK ZOR BIDE EVLAT OZLEMI EKLENINCE DAHADA ZORLASIYOR.

evet aynen öyle canım. inşallah Allahın izni ile . listeyi yarın kapatıyorum arkadaşlarımın ricası ile kaç kişi olursak paylaştırarak gideceğiz inşallah hep beraber.
Okumalar şimdiden başlamayacak değil mi canım karışıklık olmasın herkese eşit bir şekilde payaştırırız hak geçmesin sonrada listeye giriş çıkış da olmasın okumayanlara uyarı veririz bir gün falan canım bir günde bir arkadaşın ki bitmiş olur yarına kadar liste 20 kişi olur bence

Okumalar şimdiden başlamayacak değil mi canım karışıklık olmasın herkese eşit bir şekilde payaştırırız hak geçmesin sonrada listeye giriş çıkış da olmasın okumayanlara uyarı veririz bir gün falan canım bir günde bir arkadaşın ki bitmiş olur yarına kadar liste 20 kişi olur bence
aynen okumalar eşit ,her duamız eşit olacak arkadaşlar kimsenin kimseye hakkı geçmesin. gönüllü fazla almak isteyenler de hakkını helal ederek okuyabilirler.

AMIN NSALLAH OYLE OLUR TATLIM.
GURBET COK ZOR BIDE EVLAT OZLEMI EKLENINCE DAHADA ZORLASIYOR.
aynen canım aynen konulara bakıyorum millet çocuklarına bir şeyler alıyor benim eski komşularımdan birisi bana yeni evliyim diye bebek beşiği vermişti yeni kullanırsın demişti ben de almıştım kenarda duruyor ona baktıkça üzülüyorum bir yandan da atanmak istiyorum kpss çalışıyorum iki kredimiz var düğün borçlarını kapatmak için çektik o da sıkıntı oluyor hayırlısıyla atanmak istiyorum memur şehri ankarada evde oturmak istemiyorum artık

X