dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

melisamelisss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
2.071
1.820
OKUMALAR BAŞLAMIŞTIR, BİLGİNİZE.

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.

her kişi için 5000 ayet okunacaktır. Konuyu ben ve AYNAA arkadaşımızla ve sizin desteğinizle yürüteceğiz.

Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

ALİ İMRAN.jpg

Kurallarımız
1)Öncelikle dileği olan herkes gelebilir dilekte sınır koymuyoruz( sadece birşey için değil iyi niyetli her dilek olabilir). bizim okuma amacımız o kişinin hayırlı şekilde dileğine kavuşması olacaktır.
2)Dileği olanlar için eşit bir şekilde 5000 kere ayeti kerimeyi okuyoruz. Ama eşitlik dahilinde, Tabi gönüllüler hariç.
3)Listemiz yarın sonlanacak katılmak isteyen arkadaşlar için. Bu yüzden yarın sonlanınca salı günü okumalarımıza başlıyoruz.
4)Regl iken dua niyetine okuyabiliyoruz . Netten ve yakınlardan araştırılmıştır.
5)Liste sonu gelene kadar arkadaşlarımızın dilekleri için okumada yarıyolda bırakmıyoruz. Bu konuda hassas olmaya özen gösteriyoruz.
6)Liste bitince yeni bir duaya geçebilir ya da aynı şekilde devam edebiliriz ,okumalara bağlı.
7)sevgiler.

Son düzenleme:
arkadaşlar sağlam ,yarı yolda bırakmayacak 50 kişi rica ediyoruz hepimiz için okuncak ayrı ayrı 5000 ayet . buyrun gelin lütfen.

Slm canım çok güzel düşünmüşsün ben varım 100 tane nedir ki bir tesbih ten 1 fazla haydi arkadaşlar sizde katılın

Slm canım çok güzel düşünmüşsün ben varım 100 tane nedir ki bir tesbih ten 1 fazla haydi arkadaşlar sizde katılın
senanas hgeldin 100 az ama olsun az ama sağlam gidelim zorlamasın diye düşündüm evet arkadaşlar bizi yarı yolda bırakmayacak 48 kişi kaldı buyrun lütfen ihtiyacı olanlar buraya

Listeye yazmayin beni okadar sure her gun gorebilirmiyim emin degilim ama arada sizin icin girer okurum. Onumuzdeki ay yogun olucam. daha hizli ilerleseydi katilmak isterdim

X