Dileklerimiz İçin 313 Fatiha Suresi

birumut58 canım duanı paylasır mısın. Sıradaki arkadastan itibaren dualara katılman gerekiyor ne durumdasın
Canım yazmıştım ya sana abdest alıp okumalara başlıycam diye unuttun heralde. duam belli zaten canım sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat sahibi olmak. ayrıca benim okumalar muhtemelen arefe gününe sarkar bayramda ara verecekmiyiz

Canım kalan 45i de okudum

Okudum Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

Ara verilmese daha iyi olur aslında ama Diğer arkadaşlar ne dicek bakalim. İş yaparken bile okunabiliyor. Bide diğer arkadaşa cuma günü anca gecilir heralde canim sen cumartesi okursun

Ara verilmese daha iyi olur aslında ama Diğer arkadaşlar ne dicek bakalim. İş yaparken bile okunabiliyor. Bide diğer arkadaşa cuma günü anca gecilir heralde canim sen cumartesi okursun
tamam canım. diğer arkadaşlarda fikirlerini söylerse ona göre hareket ederiz o zaman

Devam ederiz canım bayramda. Cumartesiye okursun sen o zaman degil mi yeni arkadasa geceriz cumartesi günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…