Dileklerimiz İçin 313 Fatiha Suresi

birumut58 birumut58 canım duanı paylasır mısın. Sıradaki arkadastan itibaren dualara katılman gerekiyor ne durumdasın
Canım yazmıştım ya sana abdest alıp okumalara başlıycam diye unuttun heralde. duam belli zaten canım sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat sahibi olmak. ayrıca benim okumalar muhtemelen arefe gününe sarkar bayramda ara verecekmiyiz

Canım yazmıştım ya sana abdest alıp okumalara başlıycam diye unuttun heralde. ben kendime okuyacakmıyım yoksa benden sonra mı başlıycam. duam belli zaten canım sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat sahibi olmak. ayrıca benim okumalar muhtemelen arefe gününe sarkar bayramda ara verecekmiyiz

tugce0640 tugce0640 (46 adet fatiha)♥

C cansu_tr ( mazeretli )

birumut58 birumut58 (40 adet okuyacak)♥

Uraniaaflora Uraniaaflora (46 adet fatiha)♥

Cuel Cuel (46 adet)♥

@Gulll098 ( mazeretli )

Snigurucka Snigurucka (45 adet fatiha)♥

M M_atruska (45 adet fatiha)♥

Poncukfan Poncukfan (45 adet fatiha)

Kızlar listemiz bu şekilde Dua sırası C cansu_tr (Cansu) arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ♥

En gec çarşamba gunune kadar bildirim yapıyoruz ♥
Canım kalan 45i de okudum

tugce0640 tugce0640 (39 adet fatiha)

C cansu_tr (39 adet fatiha )

birumut58 birumut58 (40 adet okuyacak)

Uraniaaflora Uraniaaflora (39 adet fatiha)

Cuel Cuel (39 adet fatiha )

@Gulll098 ( 39 adet fatiha )

Snigurucka Snigurucka (39 adet fatiha)

M M_atruska (39 adet fatiha)

Kızlar listemiz bu şekilde Dua sırası birumut58 birumut58 arkadasımızda Duasını paylasınca baslayalım okumaya inşallah ♥

En gec cuma gunune kadar bildirim yapıyoruz ♥
Okudum Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

Canım yazmıştım ya sana abdest alıp okumalara başlıycam diye unuttun heralde. duam belli zaten canım sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat sahibi olmak. ayrıca benim okumalar muhtemelen arefe gününe sarkar bayramda ara verecekmiyiz
Ara verilmese daha iyi olur aslında ama Diğer arkadaşlar ne dicek bakalim. İş yaparken bile okunabiliyor. Bide diğer arkadaşa cuma günü anca gecilir heralde canim sen cumartesi okursun

Ara verilmese daha iyi olur aslında ama Diğer arkadaşlar ne dicek bakalim. İş yaparken bile okunabiliyor. Bide diğer arkadaşa cuma günü anca gecilir heralde canim sen cumartesi okursun
tamam canım. diğer arkadaşlarda fikirlerini söylerse ona göre hareket ederiz o zaman

Devam ederiz canım bayramda. Cumartesiye okursun sen o zaman degil mi yeni arkadasa geceriz cumartesi günü ☺️

X