DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

DUASİ OKUNAN ARKADASİMİZ
O Ozzgeee

HEPİMİZ 55 ADET YA MUCİB 21ADET SALAVAT OKUYACAGİZ

O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc nasip eyle [/USER]

55+21 okudum.
Rabbim gönül muradini en hayırlı şekilde tez vakitte versin inşaAllah canım. Sayende bir sürü salavat,dua okuduk. Allah görüyor ya nasıl iyilik yaptığını,iki cihanda da kat kat mutlulukla geri çevirsin bu yaptıklarını. Sade sana değil seni yetiştiren büyüten tüm insanlar,ailen dermansiz dert çekmesin. Hep huzurlu,mutlu olun.

LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK LISTE YENI DUAYA KADAR ALIMA KAPALIDIR
OKUMA SURESI :1Gun
BİTİS TARİHİ:24/08/2016 Saat 10 30

ARKADASLAR GUNLUK OKUMA OLUP HER KİSİNİN DUASİNİ 1 GUNDE BİTİRİYORUZ.

DUASİ OKUNAN ARKADASİMİZ
O Ozzgeee

HEPİMİZ 55 ADET YA MUCİB 21ADET SALAVAT OKUYACAGİZ

YA MUCİB;
Kendisine Dua edenlerin isteklerini veren.İhlasla 55 adet okuyanlarin dualari kabul olur.

SALAVAT
;
Salli ve sellim ve bârik Yâ Mücibü alâ hayri dâin ve ente lid dâiy Mücib
ANLAMİ;
Ey zatına el açanların ellerini boş olarak geri çevirmeyen Allah’ım! Rahmetini,esenliğini,bereketini insanlığı güzelliği davet Muhammed(a.s)’a indir.Çünkü Sen el açan açaanları boş çevirmezsin.”

evTik evTik (sefik kizi Burcu)OKUNDU
@_asmunikal_
O Ozzgeee (Meltem)
rudecute rudecute (Gizem)
gulbera gulbera (Yasemin)OKUNDU
C cansu_tr (Cansu)OKUNDU
eilenn eilenn (Aylin)OKUNDU
cilekli_sut cilekli_sut OKUNDU
B BEYBISIM (Zeliha)OKUNDU
darkbutterfly darkbutterfly
Bluedew Bluedew (Zeliha)OKUNDU
umut-16 umut-16 (Duygu)OKUNDU
azimli anne azimli anne OKUNDU

DUALAR
evTik evTik (Sefik kizi Burcu)Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmeyi nasip eyle [/USER]
@_asmunikal_ Rabbim sen nasil ki yunus peygamberi balığın karnindan kurtardiysan Asmunikal kulunuda sıkıntılardan kurtar feraha cikar.İş yerinde yasadigi sorunlari bitsin.Ona yapilan haksizliklardan alninin akiyla kurtulmayi,hayirli gonlune gore tayinin bir an once cikmasini nasip eyle
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc nasip eyle [/USER]
Patronicee Patronicee (Meltem) Meltemin tedaviye gerek kalmadan hamile kalmasini hayirli evlatlara sahip olmasini nasip eyle
rudecute rudecute (Gizem)Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip kismet eyle
gulbera gulbera (Yasemin)Rabbim gönül muradıni hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip eyle
C cansu_tr (Cansu)Nişanlisiyla hayirli bir yuva kurmayi cok mutlu olmayi nasip eyle
eilenn eilenn Aylinin Eşine hayırlı bir iş, ablasi (arzuya) ve eniştesi (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
cilekli_sut cilekli_sut
Bluedew Bluedew (Zeliha) Rabbim kudretine ve cömertliğine sığınarak senden istiyoruz. Zeliha kardeşimizin gönlündeki duasını tez vakitte hakkında hayırlı sekilde ona yaşatmayı nasip et Amin
umut-16 umut-16 (Duygu)Rabbım tez zamanda hayırlı ,sağlıklı,salih,uzun ömürlü evlatlar nasip eyle.Senin rızanla ya Evvel ismi hürmetine tez zamanda anne olmayı nasip eyle aile huzurunun ve sağlığının devanımı nasip et.
azimli anne azimli anne Rabbim gönüllerdeki bilensin gönül muradını tez zamanda hakkında hayırlısı ile nasip kısmet eyle ,eşine ve oğluna huzur sağlık mutluluk nasip eyle

55+21 okudum.
Rabbim gönül muradini en hayırlı şekilde tez vakitte versin inşaAllah canım. Sayende bir sürü salavat,dua okuduk. Allah görüyor ya nasıl iyilik yaptığını,iki cihanda da kat kat mutlulukla geri çevirsin bu yaptıklarını. Sade sana değil seni yetiştiren büyüten tüm insanlar,ailen dermansiz dert çekmesin. Hep huzurlu,mutlu olun.

ozzge81 canım senın duanı okudum Rabbim tez zamanda gönül muradını nasip etsin

Canım duani okudum allah gönül muradini versin

Ozzge81 (ersa) canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin inşallah

O Ozzgeee için : Rabbim bu Esra kuluna bol kazanç hayırlı gönlüne göre iş ve hayat nasip eyle. Okudum canım

O Ozzgeee senin için okudum canim

O Ozzgeee kardesim Rabbim hayırla iş nasip etsin sana insallah amin.
Hepinizden Allah razi olsun arkadaslar agziniza yureginize saglik evtik nasil guzel bir dua canim benim daha ne isterim cumlemize sevdiklerimizle hayirli omurler nasip etsin rabbim

Canim ben disardayim kpps ye basvuru icin siradayim daha okuyunca haber ederim canim
Hadi bakalim hayirlisi olsun guzel sinav haberlerinide alalim birde boyle ortadan yazinca hadi hadi gibi oldu sakin yanlis anlama olmasin ben mesaj alamiyorsun belki baska takip konunda vardir bilgin olsun diye yazdim cnm

darkbutterfly darkbutterfly siteye giriyorsun ama buraya ugramadigin bir bildirim begeni vs yapmadigin icin ben senin okuyup okumadigini bilmiyorum asunun duasini okudunmu diye yazdim donmedin ki o dua biraz da uzadi haftasonu diye bugun benim duam onada donmedin ki okuyamadiysanda ziyani yok yeni kisiye gecicez ama bana bildirim donmuyorsun ben acik bekletiyorum listeyi sonra donuyorsun ben disardan okudum diosun gecen seferde boyle oldu duzenli haber verki bende gonul rahatligiyla listemi kapatayim sira sira gidelim okuyamiyorsanda dua bu zaten kimseyi zorlamiyoruz sen kendin istedin ben soz takip edicem dedin tekrar aldim listeye yarina kadar haber bekliyorum alamazsam cikarticam listeden kusuruma bakma insaniz benimde bazen canim dar oluyor gecikmeden dolayi sert yazarim bise derim sonra yine ben uzulurum kirdimmi diye yaptin bir hayir tut bacagindan ayirda olmasin bak kacinci alintilama bu

darkbutterfly darkbutterfly siteye giriyorsun ama buraya ugramadigin bir bildirim begeni vs yapmadigin icin ben senin okuyup okumadigini bilmiyorum asunun duasini okudunmu diye yazdim donmedin ki o dua biraz da uzadi haftasonu diye bugun benim duam onada donmedin ki okuyamadiysanda ziyani yok yeni kisiye gecicez ama bana bildirim donmuyorsun ben acik bekletiyorum listeyi sonra donuyorsun ben disardan okudum diosun gecen seferde boyle oldu duzenli haber verki bende gonul rahatligiyla listemi kapatayim sira sira gidelim okuyamiyorsanda dua bu zaten kimseyi zorlamiyoruz sen kendin istedin ben soz takip edicem dedin tekrar aldim listeye yarina kadar haber bekliyorum alamazsam cikarticam listeden kusuruma bakma insaniz benimde bazen canim dar oluyor gecikmeden dolayi sert yazarim bise derim sonra yine ben uzulurum kirdimmi diye yaptin bir hayir tut bacagindan ayirda olmasin bak kacinci alintilama bu
Ben her gün düzenli okuduğum için okudum diye yazmıyorum ki hiç.Özür dilerim.En son senin için okudum

defalarca haber vermek esas konumuz diye yazmadimmi ana sayfaya katilmak istiyorum dediginiz zamandan tutun bu gune ben her katilan kisiye ayni seyi yazdim ozelden lutfen haber verin bu ara gunluk ama biz genelde sayili dua okuyoruz diye sizede yazdim yapmayin Allah askina bu kadar seyi yazarken beni okundu sayin ben belki haber veremem diye bir uyarida donmediniz muneccimmiyim ben
Siz yazdiklarimi hicmi okumadiniz daha bu listeye baslamadan mavi olarak yazdim haber haber diye niye yaziyorum ben neden gunluk liste icin emek veriyorum o zaman bunca insan neden hergun okudum diye yaziyor ortaya karisik bir seyler yapalim dusunmedinizmi onlar benim 1 yildir okudugum insanlar ama gun gun yaziyorlar
Liste bu arkadasim bu saatten sonra boyle dalga gecer gibi bir cevapla dondukten sonrada ister okuyun ister okumayin biz sirasi gelince sizide okuruz ondan sonrada ara vericez zaten

Ozzge81 haklısın canım.. Toplu okudum diyeni anlamıyorum.. Takip edip okuduğu zaman okudum desin.. 2 gün geçtkten sonra da direkt listeden çıkmalı bence beklenmemeli .. Çıkanın yerine de diğerleri destekle sayıyı tamamlıyacak mecburen

X