DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :2 Gun
BİTİS TARİHİ:17/07/2016 Saat 13 00
LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK

ARLADASLAR KISI KISI OKUNALARIMIZA GECTIK RABBIM KABUL ETSIN

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ Y yesil_zeytin_
DUA SAHIBI 1530 ADET YA LATIF 51 ADET SALAVATI MECULE OKUYOR BIZLER 1525 ADET YA LATIF 51 ADET SALAVATI MECULE OKUYORUZ

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin
salaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

evTik evTik (sefik kizi Burcu)
Y yesil_zeytin_
O Ozzgeee (Zeynep)[/COLOR]
Patronicee Patronicee (Meltem)
rudecute rudecute (Gizem)
gulbera gulbera (Yasemin) OKUNDU
C cansu_tr (Cansu) OKUNDU
eilenn eilenn (Aylin)
cilekli_sut cilekli_sut
changelife changelife

DUALAR
evTik evTik (Sefik kizi Burcu)Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmeyi nasip eyle [/USER]
Y yesil_zeytin_ Rabbim sen nasil ki yunus peygamberi balığın karnindan kurtardiysan Asmunikal kulunuda sıkıntılardan kurtar feraha cikar.İş yerinde yasadigi sorunlari bitsin.Ona yapilan haksizliklardan alninin akiyla kurtulmayi,hayirli gonlune gore tayinin bir an once cikmasini nasip eyle
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc nasip eyle [/USER]
F Ftszynp (Zeynep)rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee Patronicee (Meltem) Meltemin tedaviye gerek kalmadan hamile kalmasini hayirli evlatlara sahip olmasini nasip eyle
rudecute rudecute (Gizem)Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip kismet eyle
gulbera gulbera (Yasemin)Rabbim gönül muradıni hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip eyle
C cansu_tr (Cansu)Nişanlisiyla hayirli bir yuva kurmayi cok mutlu olmayi nasip eyle
eilenn eilenn Aylinin Eşine hayırlı bir iş, ablasi (arzuya) ve eniştesi (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
cilekli_sut cilekli_sut
Kızı Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı sansli mutlu bir hayatı olsun.ailesiyle saglikli ve mutlu onurler nasip eyle[/USER]

LİSTEMİZ KAPALIDIR

DUA SAHIBI 1530 ADET YA LATIF 51 ADET SALAVATI MECULE OKUYOR BIZLER 1525 ADET YA LATIF 51 ADET SALAVATI MECULE OKUYORUZ

salaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

evTik evTik (sefik kizi Burcu)
Y yesil_zeytin_
O Ozzgeee (Zeynep)[/COLOR]
Patronicee Patronicee (Meltem)OKUNDU
rudecute rudecute (Gizem)
eilenn eilenn (Aylin)
cilekli_sut cilekli_sut
changelife changelife OKUNDU

DUALAR
evTik evTik (Sefik kizi Burcu)Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmeyi nasip eyle [/USER]
Y yesil_zeytin_ Rabbim sen nasil ki yunus peygamberi balığın karnindan kurtardiysan Asmunikal kulunuda sıkıntılardan kurtar feraha cikar.İş yerinde yasadigi sorunlari bitsin.Ona yapilan haksizliklardan alninin akiyla kurtulmayi,hayirli gonlune gore tayinin bir an once cikmasini nasip eyle
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc nasip eyle [/USER]
F Ftszynp (Zeynep)rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee Patronicee (Meltem) Meltemin tedaviye gerek kalmadan hamile kalmasini hayirli evlatlara sahip olmasini nasip eyle
rudecute rudecute (Gizem)Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip kismet eyle
gulbera gulbera (Yasemin)Rabbim gönül muradıni hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip eyle
C cansu_tr (Cansu)Nişanlisiyla hayirli bir yuva kurmayi cok mutlu olmayi nasip eyle
eilenn eilenn Aylinin Eşine hayırlı bir iş, ablasi (arzuya) ve eniştesi (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
cilekli_sut cilekli_sut
Kızı Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı sansli mutlu bir hayatı olsun.ailesiyle saglikli ve mutlu onurler nasip eyle[/USER]

Kizlar esim asker bizim icin dua edin ne olur. Cok zor bir donem geciriyoruz.

Allah yardimciniz olsun canim ya kahhar ya cami zikrini okuyorum dun geceden beri Rabbim düşmanları helak eylesin
Allah cumleten yardimcimiz olsun cnm resmen icim aciyor ne tv ne net bakmiyorum sinirim kaldirmiyor.Dunyanin en guzel ulkesiyiz biz tarimiyla sahip oldugu bogazlarla topraginin verimi insaninin vicdaniyla ama gel gorki huzurumuz yok

evTik evTik Y yesil_zeytin_ F Ftszynp Patronicee Patronicee rudecute rudecute gulbera gulbera C cansu_tr eilenn eilenn cilekli_sut cilekli_sut changelife changelife
Hanımlar yeni duamıza başladık özeldende yazısmıstık arkadas suan sorusturmada oldugu için onu one alalım diye daha oncede yazmıstım yıne yazıyorum bır sıkıntısı olan asılama yaptıracak,sınava girecek,iş görüşmesi vs olan önce okunsun diyen arkadasımız varsa yazsın (eilen yazmıstı mesela)duada once okuruz demiştik
Y yesil_zeytin_ kendine 1530 adet Ya Latif 51 adet salavat okuyorsun cnm
8 kişix 1525 ya latif 12200 +1530 dua sahıbı =13730
kalan 2911 ya latif ve 51x2 salavatıda ben alıyorum

evTik evTik cnm senın sayınıda ben aldım duam nefesım olsun okumak ısterım dersen yaz ben kendı sayımdan verırım sana
Evet canım sayının yarısını bana ver ya da kalan kısmının hepsini de verebilirsin. Rabbim herkesi sorusuna inşaAllah

Cnm eski sayini vereyim ozaman 1386 ya latif salavatta okumak istersen 51 okuyabilirsin sen bende okunak isterim dedim diye senden haber bekledim baslamadim ama bak tekrar ediyorum bende okurum skinti olmasin dugun vs zamani bu arada Mustafa idi ismi sanirim hastaniz iyimi

Cnm eski sayini vereyim ozaman 1386 ya latif salavatta okumak istersen 51 okuyabilirsin sen bende okunak isterim dedim diye senden haber bekledim baslamadim ama bak tekrar ediyorum bende okurum skinti olmasin dugun vs zamani bu arada Mustafa idi ismi sanirim hastaniz iyimi
Çok şükür iyi oldu evine çıktı canım Allah razı olsun. Rabbim tüm şifa bekleyen ya da kalpleri ne ile çarpıyorsa bir an evvel muradlarına kavuştursun İnşaallah.
Okudum 1386+51 Allah kabul etsin, her derdinde feraha refaha ersin hayırlarla beraber inşaAllah.:dua:

Çok şükür iyi oldu evine çıktı canım Allah razı olsun. Rabbim tüm şifa bekleyen ya da kalpleri ne ile çarpıyorsa bir an evvel muradlarına kavuştursun İnşaallah.
Okudum 1386+51 Allah kabul etsin, her derdinde feraha refaha ersin hayırlarla beraber inşaAllah.:dua:
Amin cnm amiiinnn agzina yuregine saglik rabbim kabul etsin

LİSTEMİZ KAPALIDIR

evTik evTik (sefik kizi Burcu)OKUNDU
Y yesil_zeytin_
O Ozzgeee (Zeynep) OKUNDU[/COLOR]
Patronicee Patronicee (Meltem)OKUNDU
rudecute rudecute (Gizem)OKUNDU
eilenn eilenn (Aylin)
cilekli_sut cilekli_sut
changelife changelife OKUNDU

DUALAR
cilekli_sut cilekli_sut

Okuyan herkesten razı olsun.
Mazeretliyim şimdi sıradaki arkadaşa okuyabiliyormuyum?

X