DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Tatlim ben varim lakin bayramda okuyamam sebep'ine gelince calisiyorum malum eve gece gidiyorum ama tabi diger arkadaslar ne diyecek bakalim

Ayyy çok mutlu oldum Allah hepinizden tek tek razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah.

Arkadaşım bayram benim o kadar yoğun ki. Bayramdan sonra başlasak ya da yetişebilir miyim bilmiyorum ama çok koşturmalı olacak bizim bayram.

Canım hayırlı sabahlar bayramda müsait olup okusak da siteye girilmeye bilir çünkü misafirdi gelendi gidendi derken hep kosturma oluyor

Eğer herkes kabul ederse başlayalım listeye canım. Bayram gününe denk geleni sonrasında ya da o gün okuyup bayram bitiminde haber verilebilir gibi. Ya da herkes toplu aldim der, bildirim yapmaz ama gunu gunune okur.

Bayramdan sonra liste olursa katılamayacağım. Farklı şehirlerde peş peşe düğünler olacak. O yüzden listeye katılır ya da katilamazsam hakkınızı helal edin. Benden yana da helal olsun. Hepimizin gönül muradimiza erdirmeyi nasip etsin Mevla.

Canim ben ayrilacagim aranizdan
Sinava hazirlabmaya basliyorum sosyal medyadan uzak duracagim.
Bu duanin bitmesini bekledim
Malesef katilamiyorum

evTik icin okudum Rabbim kabul eder inşallah Rabbimin istedigi gibi bir kul olmayi öyle yaşamayı ve öyle ölmeyi nasip eder inşallah Rabbim dogruluktan imandan Kurandan namazdan zikirden ayirmasin bir ömür inşallah

Tatlim ben varim lakin bayramda okuyamam sebep'ine gelince calisiyorum malum eve gece gidiyorum ama tabi diger arkadaslar ne diyecek bakalim

Arkadaşım bayram benim o kadar yoğun ki. Bayramdan sonra başlasak ya da yetişebilir miyim bilmiyorum ama çok koşturmalı olacak bizim bayram.

Canım hayırlı sabahlar bayramda müsait olup okusak da siteye girilmeye bilir çünkü misafirdi gelendi gidendi derken hep kosturma oluyor

aynı fikirdeyim ben okusamda düzenli bildirim yapamayabilirim

ben katılıyorum cnm

O zaman baslayalim arkadaslar arefe aksamina kadar kac kisi okuyabilirsek okuyalim ara verip 11 inde kalan listemizden devam edelim sayi yuksek bir sayi degil salavatta uzun degil biraz azmedip gunluk okumaya dokersek (zaten 51 adet salavat icin gunluk okuyun tavsiyesi var okurken hazir hergun okumusta oluruz) aliskanlik yapabilirsek aslinda kimse bunalmadan bitmis olur sanirim tatile gidecek arkadaslar vs var

Canim ben ayrilacagim aranizdan
Sinava hazirlabmaya basliyorum sosyal medyadan uzak duracagim.
Bu duanin bitmesini bekledim
Malesef katilamiyorum
Peki cnm Allah yardimcin olsun
Emeklerini bosa cikartmasin hakkinda hayirli bir yere atamani duyalim insallah hakkini helal et benden yana varsada helal olsun

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :2 GÜN
BİTİS TARİHİ:28/06/2016 OGLEN
LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK

21 ADET Estağfirullah el aziym ve etübü ileyh cekıp sonra hakkımıza düşen adet kadar salavatı okuyoruz
SALAVAT :Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilahe illallah. Ve ağninâ vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe varda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sairi âlihî ve ashâbihil kiram. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Allah. Manası: "Allah'ım, Efendimiz Muhammed'e ve âline "Lâ ilahe illallah "ın kadr ü kıymetince salat ve selam eyle! Bizi ihtiyaç içine düşürme, bizi koru ve rızana muvaffak eyle! Bizden kötülükleri uzaklaştır. Mahlukatın en hayırlısının iki reyhanı olan Hasan ve Hüseyin'den ve diğer muhterem âl ve ashabından razı ol! Ey Hayy ve Kayyûm olan Allah'ım! Bizlere selam ve selamet evi olan cenneti nasip eyle!

DUASI OKUNAN KİŞİ 92 ADET SALAVAT BİZLER 84 ADET SALAVAT OKUYACAGIZ
evTik ARKADAŞIMIZIN NİYETİ İCİN OKUYORUZ

Safransari [/COLOR]
Patronicee
@rude girl
gulbera OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn
Kadriye1944
cilekli_sut
evTik OKUNDU

DUALAR
Safransari hakkinda hayirli bir kuruma atanip memur olmak
Lale kozan Tedavisinin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
O Ozzgeee hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER][/USER]
@Ftszynprabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee tedaviye gerek kalmadan hamile kalmak hayirli evlatlara sahip olmak
@rude girl Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş
gulbera Rabbim gönül muradımı hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip etsin
C cansu_tr Nişanlımla hayırlı bir yuva kurmak
eilenn Eşime hayırlı bir iş, ablam (arzuya) ve eniştem (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
Kadriye1944 Oğlumun kendine bir iş kurup sıkıntılarından kurtulması için
@ayselcsb Rabbim sağlıklı ve huzurlu kötülüklerden uzak hayırlı bir iş imkanı nasip etsin
cilekli_sut Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmek[/USER][/USER]

Son düzenleme:
Ozge cim salavat mece okunuşunu yazar mısın

“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve takdiy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

Anlamı:

“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (s.a.v)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

Allah razı olsun teşekkürler cnm

O Ozzgeee bu gün evTik duasını okudum Allah kabul etsin inşallah bayramdan sonraya kalsaydı keşke belki biraz toparladım kendimi çok halsiz ve mide buluntılarım çok oluyor okurken zor oluyor ama karar sizin ayrılmak istemiyorum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…