DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

O ozzggee canım biz de okuduk Allah kabul etsin inşallah hakkını helal et bizim varsa helal olsun çok ugrastın emek verdin çok hakkın geçti gönlünde geçen muradın ne varsa Rabbim tez zamanda nasıp etsin inşallah

TEvhidi okudum. Rabbim t
Kabıl etsin yerine ulaştırdın inşallah. Bütün arkadaşlardan allah tazı olsun çok geç kaldıgım bakiy oldu. Hakkınızı helal edin. Benden yana varsa helal olsun. Özellikle O Ozzgeee canum sen çok helal et inşallah tekrar yollarımız kesişir.

70.000 TEVHİD BAĞIŞLAMA OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : PAZAR SAAT:22 00
KATILIMCI :26KİŞİ

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 2692 ADET TEVHİD OKUYORSUNUZ BENDE 2700 ADET OKUYORUM 70.000 ADET TAMAMLANMIŞ OLUYOR

@evTikOKUNDU

O Ozzgeee OKUNDU
@PatroniceeOKUNDU
rudecute OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
@BEYBISIMOKUNDU
@BluedewOKUNDU
Krew OKUNDU

@whiterose00OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
heidi1017 OKUNDU
@denizinmavisiOKUNDU
@segazelOKUNDU
Krew (ark)OKUNDU

bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260 OKUNDU
@Burcu2424OKUNDU
hmbg OKUNDU
@umut-16OKUNDU
sees OKUNDU
M mer_4260 (Kar)OKUNDU
M mer_4260 (ark)OKUNDU
@miyomimOKUNDU
durkan OKUNDU
aryalorinn OKUNDU[/USER]

O Ozzgeee okudum canım. Allah hepimizin okumalarıni kabul eder inşaallah
Seninde emeklerine sağlık.isin rastgelsin

O Ozzgeee 2962 adet olan tevhidimi okudum..senden ayrilmak cok zor olacak bana hep dualarimdasin seni gormesemde inan ki seviliyorsun hakkini helal et

Tevhidim bitti. Allah öncelikle senden razı olsun O Ozzgeee hakkını helal et. Buradaki arkadasların da hakkın gecti herkes helal etsin. Rabbim hepimize duamızı tez zamanda nasip etsin inşallah amin

2692 adet tevhidi tamamladım. Emeklerin ve sabrın için teşekkür ederim canım. Rehberliğinde dualara katılmak güzeldi. Başka dualarda buluşmak ümidiyle@Ozzgeee

Okudum Rabbim kabul eylesin

Tevhidi okudum Allah kabul eylesin.
Herkese tekrar hayırlı ramazanlar.
Hakkınızı helal edin arkadaşlar.
O Ozzgeee Allah senden tekrar be tekrar razı olsun.

Okuduk Allah kabul etsin. Hakkim helal olsun sizlerde hakkınızı helal edin. Ozellikle O ozzgee senin hakkın cok gecti. Helal et olurmu? Rabbim cumlemizin duasını kabul etsin.

O Ozzgeee okudum canım Allah kabul etsin Rabbim senden razı olsun annene şifa versin emeğin geçti sayfaya .Yorgunlugun gittikten sonra aynı duada tekrar buluşmak dileğiyle:)

Arkadasimda herseyin gönlünüzce olmasini diliyor hakkınizi helal edin diyor.

Canlar hepinize bir hakkim gectiyse helali hos olsun hic birinizi yuzyuze tanimasamda cok sevdim ben liste yaptim sizde emek verdiniz okudunuz listemizin ilerlemesi icin sizlerde ben kadar emek verdiniz oyle olmasaydi listede olmazdi rabbim hepinizden tek tek razi olsun gonul muratlarinizi avuclariniza kondursun hayirli haberlerinizi almak bana nasip olsun insallah
Sizlerde bana hakkiniz helal edin dualarimda olacaksiniz dualarinizda olmam dilegiyle insallah ilerleyen zamanlarda yine bir araya gelir yine guzel dualarda bulusuruz
Buralardayim Ya latif listem ve okudugum bir listede var olaki duaniz olur yardima ihtiyaciniz olur yazin severek yardimci olurum biliyorsunuz
Hepinizi tek tek kocaman opuyorum

Kızlar sayfaya kilit konmamış o sebep buradan yazmak istedim belki görür ve okursunuz. Burada uzun süre birlikte dua ettik ben daha çok hayırlı kısmet ve hayırlı bir iş için etmiştim. Şükürler olsun artık düzenli bir işte çalışıyor olacağım bugün evraklarım onaylandı pazartesi eğitime başlıyorum. Sizlerin dualarınız sayesinde oldu bu. Hepinizin hakkı var üzerimde. Rabbim herkesin duasını yaşamayı nasip etsin. Böyle güzel bir haberi paylaşmak istedim inşallah benim için hayırlı bir iş olur. O Ozzgeee vesile olduğun için Allah razı olsun kuzum.

Senin adına çok sevindim canım Rabbim utandırmasın insallah. Allah kolaylıklar nasip etsin sana .

Hayırlı olsun, senin ve şahsında hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim inşallah.

Cok sevindim cnm rabbim utandirmasin helalinden kolayindan hayirli kazanclar nasip etsin dahada guzel haberlerini duyayim insallah

canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun inşallah Şükürler olsun Rabbime dualarımızın kabul olduğunun haberlerini aldırıyor bizlere

Maşallah canım hayırlı olsun ,Rabbim yeni işinde kolaylık versin inşallah canım

Hayırlı olsun çok sevindim.Rabbim hepimizin hayırlı güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallah.

bende katılırım dua grubu kurarsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…