DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Güzel kardeşim cok canım sıkılıyor bitecek diye. Bir oluru yok mıdur? Bi kac kez geciktirdim kendimi suçlu hissediyorum. Bitmesin lütfen

Ne desen çok haklısın canım. Yüzüm yok devam edelim demeye. Kendini paralıyorsun hakkıyla yerine getirmeye çalışıyorsun. Haliyle yıpranıyorsun. Ama içimdeki ses bu bir ara olur sonra yine devam ederiz diyor. Hayırlısı olsun ne olursa olsun Allah ne muradın varsa versin inşallah. Ayağına taş yüreğine telaş değmesin.

O Ozzgeee canım bu gruplar bana çok şey kattı hakkını bin kere helal et ugrasiniz büyük sürekli takip ediyosun . biz okuduk yazmaya aciz kalıyoruz ama ben üzülüyorum bitiyor diye inşallah biraz ara verir öyle devam ederiz

O Ozzgeee canım hakkını helal et çok hakkın var kapanmasin bu liste çok dualar öğrendim bu sayede yuregim ferahladi gercekten
İyide zelihacigim madem cok seviyorsun ben dun o kadar yaziyi yazdim kac haftadir rica ediyorum yine gec yazanlardan biri sendin ne diyim ben sindi guzelim

Gecmis olsun cok yanmadi insallah bu ara herkes yaniyor hayir olsun listeden bir arkadasta cay devirmis kendi ustune
ben sayi vermiyorum size pasife alayim sonra siz doner haber verirsiniz eklerim yine karmasaniz olur simdi cocukta huysuz olur hakli olarak

1001 SALATEN TUNCINA 1001 TÖVBE İSTİĞFAR OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : PAZAR SAAT:22 00
KATILIMCI :29KİŞİ
DUASI OKUNAN
:MAVİSU27

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 34 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 49 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik OKUNDU

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee OKUNDU
rudecute OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM
Bluedew OKUNDU
Krew OKUNDU

whiterose00 OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
heidi1017
denizinmavisi OKUNDU
segazel OKUNDU
SuUtku
Krew (ark)OKUNDU

bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260 OKUNDU
B Burcu2424
hmbg
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
@miyomimOKUNDU
durkan OKUNDU
limonlutarcinlikek AYRILDI
@nedennicinOKUNDU
aryalorinn OKUNDU
@umut-16 (kar)[/USER]

tesekkur ederim. Sol ayak ce sag elimiz bayagi yandi. Diygu icin de okudumpadife alma zaten az kaldi ilk gun oldugu icin hadtane falan derken unuttum yazmayi. Ben benim icin okuyan herkes okumak istiyorum.

TOPLU OKUMA DUA KARAR LISTESI

evTik FETİH İLK AYET

O Ozzgeee
Patronicee FETİH İLK AYET
rudecute
C cansu_tr HZ YUNUS DUASI
B BEYBISIM FETİH İLK AYET
Bluedew FETİH İLK AYET
Krew HZ YUNUS DUASI

whiterose00 HZ YUNUS DUASI
F Ftszynp
heidi1017
denizinmavisi FETİH İLK AYET
segazel FETİH İLK AYET
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov FETİH İLK AYET
M mer_4260 FETİH İLK AYET
B Burcu2424
hmbg FETİH İLK AYET
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)FETİH İLK AYET
M mer_4260 (ark)FETİH İLK AYET
@miyomim
durkan
@nedennicin
aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

tesekkur ederim. Sol ayak ce sag elimiz bayagi yandi. Diygu icin de okudumpadife alma zaten az kaldi ilk gun oldugu icin hadtane falan derken unuttum yazmayi. Ben benim icin okuyan herkes okumak istiyorum.
Peki o zaman tekrar cok gecmıs olsun

Güzel kardeşim cok canım sıkılıyor bitecek diye. Bir oluru yok mıdur? Bi kac kez geciktirdim kendimi suçlu hissediyorum. Bitmesin lütfen

Biliyorum ama inanın olmuyor ben bayagı uzuluyorum ınanın fetıhle kelımeı tevhıde ısteyen katılsın hatta ıstenmıyorsa okumayızda tek ıstegım var kalan kısılerın duası hakkıyla bıtsın kımse benıde yormasın onlarıda uzmesın ıstısnaı durumlar elbette olur bugun oldugu gıbı ama hepımız ıcten ıce bılıyoruzkı lıste genel olarak saldı ve herkes ıstedıgı sekılde davranmak ıstıyor e bura dua grubu vakıt ıster takıp ıster olmayınca olmuyor belkı benım gıbı gelıp bırı lıste acar bızde orada dua kardeslıgımıze devam ederız kısmet

İyide zelihacigim madem cok seviyorsun ben dun o kadar yaziyi yazdim kac haftadir rica ediyorum yine gec yazanlardan biri sendin ne diyim ben sindi guzelim
Hakkınızı helal edin ama ben hiç aksatmadan okuyorum dualarimi hepinizde biliyorsunuz bunu internet sıkıntısı var bu aralar internet cekmiyo arkadaşlar giremiyorum yani siteye eğer biri bensem o zaman çıkarım canım diğer arkadaşların da hakkına girmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…