DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

TOPLU OKUMA DUA KARAR LISTESI

evTik evTik FETİH İLK AYET

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee FETİH İLK AYET
rudecute rudecute
C cansu_tr HZ YUNUS DUASI
B BEYBISIM FETİH İLK AYET
Bluedew Bluedew
Krew Krew HZ YUNUS DUASI

whiterose00 whiterose00 HZ YUNUS DUASI
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi FETİH İLK AYET
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

bir garip oblomov bir garip oblomov FETİH İLK AYET
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg FETİH İLK AYET
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim FETİH İLK AYET
durkan durkan
N nedennicin
@aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

TOPLU OKUMA DUA KARAR LISTESI

evTik evTik FETİH İLK AYET

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee FETİH İLK AYET
rudecute rudecute
C cansu_tr HZ YUNUS DUASI
B BEYBISIM FETİH İLK AYET
Bluedew Bluedew
Krew Krew HZ YUNUS DUASI

whiterose00 whiterose00 HZ YUNUS DUASI
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi FETİH İLK AYET
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

bir garip oblomov bir garip oblomov FETİH İLK AYET
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg FETİH İLK AYET
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim FETİH İLK AYET
durkan durkan
N nedennicin
@aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]
Fetih ilk ayet diyorum ben de

1001 SALATEN TUNCINA 1001 TÖVBE İSTİĞFAR OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : PAZAR SAAT:22 00
KATILIMCI :29KİŞİ
DUASI OKUNAN
:MAVİSU27

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 34 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 49 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

bir garip oblomov bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan
limonlutarcinlikek AYRILDI
N nedennicin
@aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]
Okudum rabbim kabul etsin

Gunaydin hayirli ramazanlar kizlar aklima geldi iki duada cok gittik geldik sayilar yuksek diyede kisi okumasina hic giremedik eger talebiniz varsa hangisini daha cok isterseniz toplu okuma olarak bir defa okuyabiliriz sonrada helallesiriz
Biri fetih suresi ilk ayetti sayisi 9999 adet
Digeri Hz yunusun duasi sayisi 12.000 adet hangisi isterseniz secerseniz ben organizasyonunu yaparim dualari isimleri toplu atarim son okuma zaten okuyup herkesin duasini yaparsiniz sonrada tevhidimizi okur dagiliriz soyle bir goz attim iki dua icinde liste yok var olan dua okuma listelerindede pek duzen yok diliyorsaniz icinizde kalmasin yok artik tevhidi okuyalim derseniz benim icin onunda bir sakincasi yok oyle yapariz ben teklif edeyim istedim

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

bir garip oblomov bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan
limonlutarcinlikek AYRILDI
nedennicin BANLI
@aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]
Nasıl dağılmak? Grubu mu dağıtacağız? Cok üzücü

Nasıl dağılmak? Grubu mu dağıtacağız? Cok üzücü
Liste yapmayacagim cnm ben birakiyorum bu sayfayi kapatacam hatta fetihide teklif etmeseydim diye dusunuyorum dun onca sey yazdim onca rica aksam yine kimse kaile almamisti yazikki insanlarda emek hakkimda yokmus

Liste yapmayacagim cnm ben birakiyorum bu sayfayi kapatacam hatta fetihide teklif etmeseydim diye dusunuyorum dun onca sey yazdim onca rica aksam yine kimse kaile almamisti yazikki insanlarda emek hakkimda yokmus
Aaa cok üzüldüm. Haklısın hakkını ödeyemeyiz. Sen bildiğin kişilerle devam etsen olmaz nı? Şansımız YÖK mü hiç?

HANIMLAR BAKIN DAHA DUN BIR HAYIRLI HABER DAHA ALDIM MASALLAH SUBAHANAALLAH ZAMANI GELINCE ISTERSE SAHIBI BENIM DUAMDA KABUL OLDU DIYE PAYLASIR BEN BU LISTEMI BIRAKMAK DURUMUNDA KALDIM KARSILIKLI SORUMLULUK ALINMADIGI ICIN VE ARTIK KISISEL DE ALGILIYORUM CUNKU BIR GUN ONCE SAYFALARCA YAZIYORUM RICA EDIYORUM AKSAMINA BEKLEMEYE GECIYORUZ SANIRIM AMAN KONUS KONUS DUR BIZ ISTEDIGIMIZI YAPARIZA GETIRMEK BASKA ANLAM VEREMEDIM AMA BEN KIMSENIN CALISANIDA DEGILIM MECBURIYETI OLAN BIRI DE DEGILIM
BEN SADECE KUL HAKKINA EHEMMIYET VEREN ALMAKTAN GERCEKTEN KORKAN BIRIYIM HEPSI BU BUNU BU ZAMANA KADAR ANLAMADIYSANIZ YAZIK DERIM NE DIYEYIM
BENIM HEPINIZDE EMEGIM VAR HELALDE OLSUN BEN GONULLU GIRDIM AMA BAZI ARKADASLARDA EMEGIN KIYMETI YOKMUS ONUDA IDRAK ETTIM HER GECIKME HER BURAYI OKUMAMA ILETISIMDE OLMAMA HER BAHANE 29 KISILIK BIR LISTEYI SONLANDIRDI OYLE KOLAY KOLAYDA BULAMAYACAGINIZ GUZEL BIR LISTEYI SONLANDIRDI BUDA HAKTIR HEMDE COK BUYUK BIR HAKTIR OYLE BOYLE DEGIL BIRDE BU NOKTADAN BAKIN ISTERIM SIMDI TEK BIRSEY RICA EDIYORUM KALAN KISILERDE TEKLETMEYIN FETIHE ISTER KATILIN ISTER KATILMAYIN TEVHIDE ISTER KATILIN ISTER KATILMAYIN OKUMAK ISTEYENLERLE OKURUM YADA OTURUR BEN OKURUM AMA KISILERIN DUALARININ SAATINIDE GUNUNUDE GECIRMEYIN BENIDE BEKLETMEYIN AKSAM DUA SAATI 22:00
23 DEGIL 23:53 DEGIL GECE 01 DEGIL ERTESI GUN DEGIL DUA SAATI AKSAM 22 00

O Ozzgeee hanım eğer benim hakkım varsa size ve diğer arkadaşlara helali hoş olsun.
Bu dua grubuna ben yeni geldim şuanda ikinci turdayım ben çok güzel bir alışkanlık edindim sizlerin sayesinde ne güzel dua ediyordum.
Bitirme kararınızı saygıyla karşılıyorum.
Allah hakkımızda hayırlı sonuçlar nasip etsin.
Sevgiyle kalın.

X