DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

1001 SALATEN TUNCINA 1001 TÖVBE İSTİĞFAR OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : CUMA SAAT:22 00
KATILIMCI :31 KİŞİ
DUASI OKUNAN :BURCU2424

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 33 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 44 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik evTik OKUNDU

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee Patronicee OKUNDU
rudecute rudecute OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM OKUNDU
Bluedew Bluedew OKUNDU
Krew Krew OKUNDU

whiterose00 whiterose00 OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
heidi1017 heidi1017 OKUNDU
denizinmavisi denizinmavisi OKUNDU
segazel segazel OKUNDU
SuUtku SuUtku OKUNDU
Krew Krew (ark)OKUNDU

bir garip oblomov bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260 OKUNDU
B Burcu2424
hmbg hmbg OKUNDU
umut-16 umut-16 OKUNDU
sees sees OKUNDU
M mer_4260 (Kar)OKUNDU
@Minik peri OKUNDU (EVTIK) AYRILDI
M mer_4260 (ark)OKUNDU
miyomim miyomim OKUNDU
durkan durkan OKUNDU
@limonlutarcinlikek [COLOR=#ff0000]AYRILDI[/COLOR]
[USER=821721]@nedennicin
BANLI
aryalorinn aryalorinn OKUNDU
@umut-16 (kar)OKUNDU[/USER][/USER]
hmbg hmbg [/user]
@Burcu2424 bizden yana bıttı duanız Allah kabul etsın

BİTİŞ ZAMANI : CUMARTESI SAAT:22 00
KATILIMCI :28KİŞİ
DUASI OKUNAN :HMBG

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 36 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 29 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

bir garip oblomov bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan
limonlutarcinlikek AYRILDI
N nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

Son düzenleme:

evTik evTik

@ozzge81
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg M Mavisu27 umut-16 umut-16 sees sees M mer_4260 (Kar) M mer_4260 (ark) miyomim miyomim durkan durkan N nedennicin BANLI aryalorinn aryalorinn @umut-16 (kar)@Mavisu27
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)

M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan

N nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
umut-16 umut-16 (kar)

Bu mübarek gecede bu mübarek ayda ayrildigim icin cok uzgunum benim yuzumden duaniz gecikiyordu her defasinda mahcup olmak gercekten beni cok uzdu mesajlarinizi okudukca agladim herseyde haklisiniz hakkinizi helal edin O Ozzgeee ye ayrilma sebebimi soyledim ve buradan degil Kk dan ayriliyorum.Söyleyecek cok sey var ama ben bu gece sadece sûkut etmek istiyorum.Bu sizinle ilgili degil hayatimla ilgili yaşantimla ilgili Rabbime şükürler olsun bana bu yaşantiyi veren O.Allah şahit.Sizleri üzdüğüm icin özür dilerim.Hayirli Ramazanlar.

evTik evTik

@ozzge81
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg M Mavisu27 umut-16 umut-16 sees sees M mer_4260 (Kar) M mer_4260 (ark) miyomim miyomim durkan durkan N nedennicin BANLI aryalorinn aryalorinn @umut-16 (kar)@Mavisu27
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)

M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan

N nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
umut-16 umut-16 (kar)

Bu mübarek gecede bu mübarek ayda ayrildigim icin cok uzgunum benim yuzumden duaniz gecikiyordu her defasinda mahcup olmak gercekten beni cok uzdu mesajlarinizi okudukca agladim herseyde haklisiniz hakkinizi helal edin O Ozzgeee ye ayrilma sebebimi soyledim ve buradan degil Kk dan ayriliyorum.Söyleyecek cok sey var ama ben bu gece sadece sûkut etmek istiyorum.Bu sizinle ilgili degil hayatimla ilgili yaşantimla ilgili Rabbime şükürler olsun bana bu yaşantiyi veren O.Allah şahit.Sizleri üzdüğüm icin özür dilerim.Hayirli Ramazanlar.
Her ne sikintiniz varsa Allah yar yardimciniz olsun cumlemizin yardimcisi olsun
Oncelikle sizin duanizi okuyacagiz burada sorunumuz dua okuyamamaniz degil olmadida o bir sekilde her daim kendi icimizde halledebildigimiz bir durum ancak sizin sikintiniz haber verme ve ben haber alamadigim zaman kisi okumalarini ekarte edemiyorum devamliligi saglayamiyorum bu konudada sizin bana hak vereceginizi dusunuyorum
Daha oncede belirtmistiniz internet sorununuz elektrik kesilmesi gsm gibi sorunlariniz var tamam sizin elinizde olan birsey degil ama benim de elimden gelen birsey olmuyor olsa zaten bir oneri sunuyorum haber alamayinca okuyamayinca yazabilseniz sayinizi alayim arkadaslar alsin ama haber imkani yok mecbur sarkiyor e suanki salavat sayili dua herkes isterki icine sinsin duasi en basiti sizin duanizda arkadas okumus ama girmemismiydi girmiste yazdigi cikmamismiydi cok uzuldum diye kendiniz yazdiniz ki ben size yazdim zamaninda okundu o yazamamis iciniz rahat olsun diye ordan pay bicin gecikme nin habersizligin yarattigi sikintiya

bana genelde su talepte geliyor ben duami okurum okundu say ben listenin resmini alayim okuyayim ama haber veremem

girmeyin bizim bu listemizde bunu yapmiyoruz diyorum yapamam onun vebalini almak istemiyorum cunku kisilere isim dua atiyorum bazen sira degisiyor misal bu listemizde oldu sirali gitmedik bilemem okunuyormu okunmuyormu
Bende kimse duasini biraksin istemem kimseyede son dakikaya kadar bise demem ara ara girer uyari yaparip saldiniz toparlanin derim arada aba altindan parmagimi sallarim elimden gdigince okuyamayana destek olurum ama bu listenin duzenide bu burasi boyle duzeni olan bir liste daha genis zamanli listemde var benim ora farkli mesela

ilk defa bugun kisi ben cikiyorum demeden ben cikartiyorum ve aksatirsaniz cikarticam dedim acik acik demekki yolunda gitmeyen birseyler var
Sizin durumunuz daha genis zamanli daha haber vermenin sikinti olmadigi gruplar icin uygunmus buradaki duzende uyumu saglayamadik dua aksasin kisiler huzursuz olsun yada duam uzadi diye uzulsun yerine sizlerde farkinda olmadan birini uzmeyin diye biz okuruz sizlerede okuyamayan sikintisi olani pasife alicam demek zorunda kaldim artik

Diger arkadaslarada bu yonde yazdim herkesin herkesin uzerinde nefes hakki var kim kimden buranin disindada ne dualar aliyor bildiklerim var bilmediklerimde vardir
O yuzden herkesin duasi kiymetli benim icin kimse uzulmesin liste aksamadan bitsin herkese okunsun sonrasi zaten dagilacagiz bizde
Allah herkesin dualarini kabul etsin

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 36 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 29 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar

Salaten Tüncina okunuşu:

Salaten Tüncina anlamı:

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew OKUNDU
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim OKUNDU
durkan durkan
N nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

Son düzenleme:
Gunaydin hayirli ramazanlar kizlar aklima geldi iki duada cok gittik geldik sayilar yuksek diyede kisi okumasina hic giremedik eger talebiniz varsa hangisini daha cok isterseniz toplu okuma olarak bir defa okuyabiliriz sonrada helallesiriz
Biri fetih suresi ilk ayetti sayisi 9999 adet
Digeri Hz yunusun duasi sayisi 12.000 adet hangisi isterseniz secerseniz ben organizasyonunu yaparim dualari isimleri toplu atarim son okuma zaten okuyup herkesin duasini yaparsiniz sonrada tevhidimizi okur dagiliriz soyle bir goz attim iki dua icinde liste yok var olan dua okuma listelerindede pek duzen yok diliyorsaniz icinizde kalmasin yok artik tevhidi okuyalim derseniz benim icin onunda bir sakincasi yok oyle yapariz ben teklif edeyim istedim

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan
nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

Gunaydin hayirli ramazanlar kizlar aklima geldi iki duada cok gittik geldik sayilar yuksek diyede kisi okumasina hic giremedik eger talebiniz varsa hangisini daha cok isterseniz toplu okuma olarak bir defa okuyabiliriz sonrada helallesiriz
Digeri Hz yunusun duasi sayisi 12.000 adet hangisi isterseniz secerseniz ben organizasyonunu yaparim dualari isimleri toplu atarim son okuma zaten okuyup herkesin duasini yaparsiniz sonrada tevhidimizi okur dagiliriz soyle bir goz attim iki dua icinde liste yok var olan dua okuma listelerindede pek duzen yok diliyorsaniz icinizde kalmasin yok artik tevhidi okuyalim derseniz benim icin onunda bir sakincasi yok oyle yapariz ben teklif edeyim istedim

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan
nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]
Herkese hayırlı bereketli ramazanlar.
Benim için fark etmez siz, veya çoğunluk hangisini uygun görürseniz ben hepsine kabulüm.
Allah hepinizden razı olsun.
Bu dua bölümleri sayesinde düzenli dua okuma alışkanlığı edindim.
Eskiden de dua ediyordum ama belli bir sayı yoktu o anki ruh halim nasılsa idi, bazen hergün devamlı, bazen 5-10 günde bir di.
İşleriniz rast gelsin. Nefeslerini ze sağlık.

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan
nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]
Hz.yunusun duasini okuyabiliriz canim

İstiğfar

Salaten Tüncina okunuşu:

Salaten Tüncina anlamı:

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew OKUNDU
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim OKUNDU
durkan durkan
N nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan
nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

bu aralar baya duygusalım grubun dağılması da üzüyor beni:KK42: ben hepsine varım Hz. Yunusun duasını ben hep okurum çokta severim. Fetih suresi benim için ilk olacak o nedenle oyumu ondan yana kullanıyorum.

bu aralar baya duygusalım grubun dağılması da üzüyor beni:KK42: ben hepsine varım Hz. Yunusun duasını ben hep okurum çokta severim. Fetih suresi benim için ilk olacak o nedenle oyumu ondan yana kullanıyorum.
Oyyy kiyamam yavru kedi gorsen aglarsin sen simdi Uzulme cnm 12 kisi kaldi ben ayrilan arkadaslarada okunsun istiyorum bizden yana hak olmasin onlarinda duaya ihtiyaci var zaten dualarimiz rabbimize kisiler bahane bir yerde 3,4 gunde toplu okumalarimiz surse yine 20 gune yakin beraberiz ramazanda mubarek gunlerde beraber olacagiz Insallah

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan
nedennicin BANLI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

Fetih suresi ilk ayeti sayisi 9999 adet
diyorum canım. Görünce bir içim ısındı duaya karşı neden bilemedim.:KK68:Benim de daha önceden hiç okumadığım bir dua. Hem de ezberlemiş olurum.:halay:

36 şar tane okudum canım. Rabbim niyetini yaşatsın inşallah.

Son düzenleme:
541F0637-8BDD-4EFE-B42A-FE57AEABCB01-780-000000DA0B09DA68.jpeg

X