DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :2 GÜN
BİTİS TARİHİ:18/06/2016
LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK

21 ADET Estağfirullah el aziym ve etübü ileyh cekıp sonra hakkımıza düşen adet kadar salavatı okuyoruz
SALAVAT :Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilahe illallah. Ve ağninâ vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe varda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sairi âlihî ve ashâbihil kiram. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Allah. Manası: "Allah'ım, Efendimiz Muhammed'e ve âline "Lâ ilahe illallah "ın kadr ü kıymetince salat ve selam eyle! Bizi ihtiyaç içine düşürme, bizi koru ve rızana muvaffak eyle! Bizden kötülükleri uzaklaştır. Mahlukatın en hayırlısının iki reyhanı olan Hasan ve Hüseyin'den ve diğer muhterem âl ve ashabından razı ol! Ey Hayy ve Kayyûm olan Allah'ım! Bizlere selam ve selamet evi olan cenneti nasip eyle!

DUASI OKUNAN KİŞİ 92 ADET SALAVAT BİZLER 84 ADET SALAVAT OKUYACAGIZ
C cansu_tr ARKADAŞIMIZIN NİYETİ İLE BAŞLIYORUZ

@sarfansari
@Lale kozan [COLOR=#000000]OKUNDU[/COLOR]
[USER=77860]@ozzge81
[COLOR=#000000][USER=725325]@Ftszynp
[/COLOR]
Patronicee Patronicee
@rude girl
gulbera gulbera OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944
cilekli_sut cilekli_sut
@evTik OKUNDU

DUALAR
@sarfansari hakkinda hayirli bir kuruma atanip memur olmak
Lale kozan Lale kozan Tedavisinin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
O Ozzgeee hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER][/USER]
F Ftszynp rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee Patronicee tedaviye gerek kalmadan hamile kalmak hayirli evlatlara sahip olmak
@rude girl Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş
gulbera gulbera Rabbim gönül muradımı hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip etsin
C cansu_tr Nişanlımla hayırlı bir yuva kurmak
eilenn eilenn Eşime hayırlı bir iş, ablam (arzuya) ve eniştem (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
Kadriye1944 Kadriye1944 Oğlumun kendine bir iş kurup sıkıntılarından kurtulması için
GAD2015 GAD2015 Rabbim sağlıklı ve huzurlu kötülüklerden uzak hayırlı bir iş imkanı nasip etsin
cilekli_sut cilekli_sut Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmek[/USER][/USER]

gulbera gulbera duanı bitirdim Rabbim gönlüne gmremedi versin. Kızlar hakkınızı helal edin geç bitirdiğim için.
Agzina saglik cnm cansunun duasina gectik bilgin olsun genelde listede herkes okudugu icin epeydir beraberiz cunku olasi haber vermede skinti olur diye bir kisi kalinca yeni duaya geciyorum

özgecim bu bildirim bana gelmedi canım cansunun bugn listesini paylaşacağını tahmin ettiğim için bakmak istedim listeye öylelikle gördüm bilgin olsun canım
Canim bu etiketleme durumu bu ara benden kaynakli degil sanirim.Diger gruplardanda bana etiketleme gelmiyor bazen bende takipte oldugum icin yakaliyorum ben yine ayni sistem goturucem zaten insallah herkese ulasabilirim gecikme olmaz

Kizlar
Atama bekliyordum bildiginiz gibi. Kadrolar aciklandi, malesef atanamiyorum.
Yeniden hazirlanmaya baslayacahim ve 87 puanimla atanamadim, bunda hedefim cok yuksek 90 uzeri almak insallah.

Rabbim ettigimiz dualar hurmetine insallah calismami kolaylastirsin, yuksek atanabileegim puan nasip etsin.
Hayatta herseyin hayirlisi gec olan seyler beklenenin uzerinde guzellikte oluyor genelde sende uzulme sakin daha guzeli olacaktir dert etmeyip dua etmeye devam

Canim bu etiketleme durumu bu ara benden kaynakli degil sanirim.Diger gruplardanda bana etiketleme gelmiyor bazen bende takipte oldugum icin yakaliyorum ben yine ayni sistem goturucem zaten insallah herkese ulasabilirim gecikme olmaz

Olabilir canım benim..
Sen en güzelini yapıyorsun zaten emek veriyorsun zaman harcıyorsun ellerine sağlık
İnşallah unutmaz düzenli takip edersek sorun olacağını sanmıyorum
Hem hepimiz alıştık artık bu düzene :)

LİSTEMİZ KAPALIDIR

21 ADET Estağfirullah el aziym ve etübü ileyh cekıp sonra hakkımıza düşen adet kadar salavatı okuyoruz
SALAVAT :Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilahe illallah. Ve ağninâ vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe varda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sairi âlihî ve ashâbihil kiram. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Allah. Manası: "Allah'ım, Efendimiz Muhammed'e ve âline "Lâ ilahe illallah "ın kadr ü kıymetince salat ve selam eyle! Bizi ihtiyaç içine düşürme, bizi koru ve rızana muvaffak eyle! Bizden kötülükleri uzaklaştır. Mahlukatın en hayırlısının iki reyhanı olan Hasan ve Hüseyin'den ve diğer muhterem âl ve ashabından razı ol! Ey Hayy ve Kayyûm olan Allah'ım! Bizlere selam ve selamet evi olan cenneti nasip eyle!

@sarfansari
[USER=77860]@ozzge81 [COLOR=#000000]OKUNDU
[USER=725325]@Ftszynp
OKUNDU[/COLOR]
Patronicee Patronicee OKUNDU
@rude girl
gulbera gulbera OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn OKUNDU
Kadriye1944 Kadriye1944 OKUNDU
cilekli_sut cilekli_sut
@evTik OKUNDU

DUALAR
Lale kozan Lale kozan Tedavisinin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
O Ozzgeee hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER][/USER]
F Ftszynp rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee Patronicee tedaviye gerek kalmadan hamile kalmak hayirli evlatlara sahip olmak
gulbera gulbera Rabbim gönül muradımı hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip etsin
eilenn eilenn Eşime hayırlı bir iş, ablam (arzuya) ve eniştem (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
Kadriye1944 Kadriye1944 Oğlumun kendine bir iş kurup sıkıntılarından kurtulması için
GAD2015 GAD2015 Rabbim sağlıklı ve huzurlu kötülüklerden uzak hayırlı bir iş imkanı nasip etsin
cilekli_sut cilekli_sut Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmek[/USER][/USER]

LİSTEMİZ KAPALIDIR

@sarfansari
[USER=77860]@ozzge81 [COLOR=#000000]OKUNDU
[USER=725325]@Ftszynp
OKUNDU[/COLOR]
Patronicee Patronicee OKUNDU
@rude girl
gulbera gulbera OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn OKUNDU
Kadriye1944 Kadriye1944 OKUNDU
cilekli_sut cilekli_sut
@evTik OKUNDU

DUALAR

Arkadaslar masallah listemizde 5 okumamiz kaldi bu listeden sonra okumak istediginiz dua salavat varmi ?sizlerinde istedigi bir dua olsun istiyorum ben icimden 16641 ya latif esmasini bolusup (ayrilan olmazsa kisi basi 1280 falan dusuyor)yanina 51 ser adet salavati mecule okuyalim diye gecirdim ama siz baska birsey isterseniz sizin dediginizi okuruz ben sadece abarti sayi olmayan ve ozel gunlerdede okunan bir dua olsun diye gecirdim cunku kisi kisi okuyoruz uzun sayilarda dua suresi uzuyor hemde ramazan cuz falan arkadaslarda var bunaltmasin istiyorum sure derseniz sayisini yuksek tutmadan onuda okuruz fikirlerinizi bekliyorum

X