DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Benim duamda birtek rudecute kaldı oda genelde dualarını okur ben Zeynep için lıstesını yapıyorum başlamak isteyen arkadaşlarımız başlar Rude gırl de o zamana kadar bize yetişmiş olur

Ya çok özür dilerim ben bugüne seninkini bitireceğim inşallah yeni gördüm çünkü.

Okudum canım, Allah ne muradı varsa versin inşaAllah. Evladı da duasindaki gibi ayipsiz kusursuz doğsun inşaAllah.

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :2 GÜN
BİTİS TARİHİ:10/06/2016
LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK

21 ADET Estağfirullah el aziym ve etübü ileyh cekıp sonra hakkımıza düşen adet kadar salavatı okuyoruz
SALAVAT :Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilahe illallah. Ve ağninâ vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe varda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sairi âlihî ve ashâbihil kiram. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Allah. Manası: "Allah'ım, Efendimiz Muhammed'e ve âline "Lâ ilahe illallah "ın kadr ü kıymetince salat ve selam eyle! Bizi ihtiyaç içine düşürme, bizi koru ve rızana muvaffak eyle! Bizden kötülükleri uzaklaştır. Mahlukatın en hayırlısının iki reyhanı olan Hasan ve Hüseyin'den ve diğer muhterem âl ve ashabından razı ol! Ey Hayy ve Kayyûm olan Allah'ım! Bizlere selam ve selamet evi olan cenneti nasip eyle!

DUASI OKUNAN KİŞİ 92 ADET SALAVAT BİZLER 84 ADET SALAVAT OKUYACAGIZ
F Ftszynp ARKADAŞIMIZIN NİYETİ İLE BAŞLIYORUZ

Safransari [/COLOR]
Patronicee
rudecute
gulbera
C cansu_tr OKUNDU
eilenn
Kadriye1944
cilekli_sut
evTik . OKUNDU

DUALAR
Safransari hakkinda hayirli bir kuruma atanip memur olmak
Lale kozan Tedavisinin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
O Ozzgeee hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER][/USER]
F Ftszynp rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee tedaviye gerek kalmadan hamile kalmak hayirli evlatlara sahip olmak
rudecute Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş
gulbera Rabbim gönül muradımı hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip etsin
C cansu_tr Nişanlımla hayırlı bir yuva kurmak
eilenn Eşime hayırlı bir iş, ablam (arzuya) ve eniştem (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
Kadriye1944 Oğlumun kendine bir iş kurup sıkıntılarından kurtulması için
GAD2015 Rabbim sağlıklı ve huzurlu kötülüklerden uzak hayırlı bir iş imkanı nasip etsin
cilekli_sut Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmek[/USER][/USER]

Slm kızlar sizden çok zor durumda olan bi arkadaşım için dua istiyorum kaynı tarafından dolandırıldı ne evi ne eşyası satıp borca vermişler duamıza ihtiyacı var adı elif

@ftsyzynp canım okudum Allah bebeyi ni sağlıkla salim kucağına almayı nasip etsin

F Ftszynp için okudum Rabbim kabul eder inşallah bebeğini sağsalim kucağına almayı hayırlısıyla büyütmeyi nasip eder inşallah canım benim

Okudum canım, Allah ne muradı varsa versin inşaAllah. Evladı da duasindaki gibi ayipsiz kusursuz doğsun inşaAllah.

@ftsyzynp canım okudum Allah bebeyi ni sağlıkla salim kucağına almayı nasip etsin

F Ftszynp okudum Allah sağlıklı evlat versin

O Ozzgeee bitti canim F Ftszynp rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin
Kizlar hepinizden allah razi olsun. Bu mybarek gunlerde insallah dualarimiz kabul olur da ben de kizima saglikla kavusurum.

Slm kızlar sizden çok zor durumda olan bi arkadaşım için dua istiyorum kaynı tarafından dolandırıldı ne evi ne eşyası satıp borca vermişler duamıza ihtiyacı var adı elif

Rabbim şu mübarek günlerde kimseyi dara koymasın
herkesin evine cebine bol bereket versin inşallah

arkadaşınada Allah kolaylık versin canım tez vakitte feraha çıkarlar inşallah

ederim tabi cnm kızlar bende dua istiyorum dunku patlamada (Mardin) yaralanan polis memurlarından biri yakınımız suan hastanede sıkıntılları var Allah rızası için dualarınızda namazlarınızda şifası için dua eder misiniz? Rabbim fırsat vermesin ayaklarına dolansın kahhar ismiyle kahreylesin kudurdular resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…