DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

ALLAH cümlemizden razı olsun canım ben dua edeceğim sana da diğer arkadaşın da tüp bebek tedavisi için ben de atama için uğraşıyorum ama kpss kötü geçti nasip artık daha sonraya en azından siz sevinirsiniz de siz de bana dua edersiniz canım
Rabbim gonlunuze gore versin insallah
İnsallah beklediginizden cok.daha iyi bir sonuc gelir.
Ben onlisansim puanim 87 ama 4. Atama gelmesine ragmen hala atanamadim.
Bolumumden hic alim olmadi, ortak alandan da cok.az alim oldu. Bu atamada da az kadro gelecek diye soylentiler gelmeye basladi, bu yuzden icim cok daraliyor.
Rabbim feraha kavusturur insallah hepimizi.

Rabbim gonlunuze gore versin insallah
İnsallah beklediginizden cok.daha iyi bir sonuc gelir.
Ben onlisansim puanim 87 ama 4. Atama gelmesine ragmen hala atanamadim.
Bolumumden hic alim olmadi, ortak alandan da cok.az alim oldu. Bu atamada da az kadro gelecek diye soylentiler gelmeye basladi, bu yuzden icim cok daraliyor.
Rabbim feraha kavusturur insallah hepimizi.
ben de 4 yıllık kamu mezunuyum canım bu sınavım kötü geçti canım benim inş hayırlarla atanırsın...amin

HANIMLAR BU DUAMIZ BITTI BIZLER YENI BIR SALAVATLA DEVAM EDECEĞİZ ALLAH İZİN VERİRSE DAHA ONCE KATILMAK İSTEDİĞİNİZİ SOYLEMISTINIZ EGER KATILMAK İSTERSENİZ BİLGİNİZE SALAVAT AŞŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Netten bulup kopyaladım ama ben bunu evdeki salavatlar kitabında kaçtır görüyordum kızlar yani kaynaksız değil (ben biraz bu nette olan her duaya salavata güvenemiyorum değişim vs çok oluyor güvenli site çok fazla yok malum)isteyene arapçasını resim çekip buraya koyarım.

Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilahe illallah. Ve ağninâ vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe varda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sairi âlihî ve ashâbihil kiram. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Allah.

Manası: "Allah'ım, Efendimiz Muhammed'e ve âline "Lâ ilahe illallah "ın kadr ü kıymetince salat ve selam eyle! Bizi ihtiyaç içine düşürme, bizi koru ve rızana muvaffak eyle! Bizden kötülükleri uzaklaştır. Mahlukatın en hayırlısının iki reyhanı olan Hasan ve Hüseyin'den ve diğer muhterem âl ve ashabından razı ol! Ey Hayy ve Kayyûm olan Allah'ım! Bizlere selam ve selamet evi olan cenneti nasip eyle!"

Dilek ve emeline ulaşmak isteyen, bu salavatı (1100) defa okumalıdır.

C cansu_tr bu salavat cnm daha once yazmistim[/QUOTE]
Canım rica etsem bide arapça sını çekip koyarsan

Bana da yeni geldi bildirim. Sıra önemli değil kim için ihtiyaç varsa okurum ben de. Duam da hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş

Safransari Safransari [/COLOR]
@Patronicee
Sealand Sealand HABER BEKLIYORUM
rudecute rudecute
gulbera gulbera
C cansu_tr
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944
@ayselcsb
evTik evTik

DUALAR
Safransari Safransari hakkinda hayirli bir kuruma atanip memur olmak
O Ozzgeee hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER][/USER]
F Ftszynp
@Patroniceetedaviye gerek kalmadan hamile kalmak hayirli evlatlara sahip olmak
Sealand Sealand
rudecute rudecute Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş
gulbera gulbera Rabbim gönül muradımı hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip etsin
C cansu_tr Nişanlımla hayırlı bir yuva kurmak
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944 Oğlumun kendine bir iş kurup sıkıntılarından kurtulması için
Lale kozan Lale kozan Tedavisinin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
@ayselcsb
evTik evTik Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmek

Beni de ekler misiniz nasıl oluyor bir de
cnm kişi başı 1100 adet salavat okuyoruz salavat 51. sayfada mevcut liste tamamanıncada ekliyeceğim
katılan kişi sayısı tamamlanınca 110 adedi bölüp kaç adet düşüyorsa kişibaşı onu okuyoruz yanlız sayılı dua olduğu için takip konusunda hassasız hani girmeyince haber vermeyince eksik oluyor fazla oluyor okuyamama kısmında elbirliğiyle yardımcı oluyoruz ama katılan arkadaslardan irtibat bekliyoruz Ekleyeyimmi

salavat :Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilahe illallah. Ve ağninâ vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe varda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sairi âlihî ve ashâbihil kiram. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Allah.

Son düzenleme:
O Ozzgeee canim benim duam ayni: rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin dunyaya sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin. Kizlar benim bebegimde down sendromu cok yuksek riksli cikti dua ederseniz sevinirim.

cnm kişi başı 1100 adet salavat okuyoruz salavat 51. sayfada mevcut liste tamamanıncada ekliyeceğim
katılan kişi sayısı tamamlanınca 110 adedi bölüp kaç adet düşüyorsa kişibaşı onu okuyoruz yanlız sayılı dua olduğu için takip konusunda hassasız hani girmeyince haber vermeyince eksik oluyor fazla oluyor okuyamama kısmında elbirliğiyle yardımcı oluyoruz ama katılan arkadaslardan irtibat bekliyoruz Ekleyeyimmi

salavat :Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilahe illallah. Ve ağninâ vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe varda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sairi âlihî ve ashâbihil kiram. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Allah.
Ekle canım başlayacağımız zaman etiketlersin o vakit başlarım ben de bildirimimi yaparım

tmm canım seni yoracağız ama hakkını helal et bende daha sık takip edeceğim sayfayı daha özenli olacağım inşallah

bu arada duam; eşime hayırlı bir iş, ablam (arzuya) ve eniştem (rıfata) şifalar ver Yarabbi.

O Ozzgeee
Canım 55.sayfada yazmıştım gözünden kaçmış sanirim

O Ozzgeee canim benim duam ayni: rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin dunyaya sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin. Kizlar benim bebegimde down sendromu cok yuksek riksli cikti dua ederseniz sevinirim.

Canım saglikla sıhhatle dünyaya gelsin insallah benim bir arkadaşıma dediler down sendromlu diye ablasininda bir oglu var down sendromlu riskin cok cok yuksek dediler arkadasim uzulmustu ama çok şükür bebek down sendromlu doğmadi kızın son ayları zehir oldu ya hatırlıyorum da uyanır uyanmaz bebegi sordu bize kiyamam ben hamile olursam o testleri hiç yaptırmıcam hersey kismet sınav dünyası rabbim hayırlı saglikli evlatlar versin insallah hepimize

@Patronicee
rudecute rudecute
gulbera gulbera
C cansu_tr
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944
@ayselcsb
cilekli_sut cilekli_sut
evTik evTik

DUALAR
O Ozzgeee hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER][/USER]
F Ftszynp rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Sealand Sealand
gulbera gulbera Rabbim gönül muradımı hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip etsin
eilenn eilenn Eşime hayırlı bir iş, ablam (arzuya) ve eniştem (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
Kadriye1944 Kadriye1944 Oğlumun kendine bir iş kurup sıkıntılarından kurtulması için
Lale kozan Lale kozan Tedavisinin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
@ayselcsb
cilekli_sut cilekli_sut

@Patronicee
rudecute rudecute
gulbera gulbera
C cansu_tr
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944
@ayselcsb
cilekli_sut cilekli_sut
evTik evTik

DUALAR
F Ftszynp rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Sealand Sealand
eilenn eilenn Eşime hayırlı bir iş, ablam (arzuya) ve eniştem (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
@ayselcsb
cilekli_sut cilekli_sut

hanımlar duamıza yarın başlayalım ben sabah listemizi yapıp etiketliycem Sealand Sealand dan ses cıkmadı sabaha kadar cıkmazsa cıkartırım listeden cunku ara ara katılım sordugumdada gerı donus yapmamıstı bir çok yerde okuyor sanırım katılmayacak katılırsada ekleriz sayı netliği için onun katılıp katılmayacağı önemli
bu arada yeni katılan @ayselcsb ve cilekli_sut cilekli_sut de dualarını kısaca yazmıs olurlar

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :2 GÜN
BAŞLAMA ARİHİ:03/06/2016
LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK

21 ADET Estağfirullah el aziym ve etübü ileyh cekıp sonra hakkımıza düşen adet kadar salavatı okuyoruz
SALAVAT :Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilahe illallah. Ve ağninâ vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe varda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sairi âlihî ve ashâbihil kiram. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Allah. Manası: "Allah'ım, Efendimiz Muhammed'e ve âline "Lâ ilahe illallah "ın kadr ü kıymetince salat ve selam eyle! Bizi ihtiyaç içine düşürme, bizi koru ve rızana muvaffak eyle! Bizden kötülükleri uzaklaştır. Mahlukatın en hayırlısının iki reyhanı olan Hasan ve Hüseyin'den ve diğer muhterem âl ve ashabından razı ol! Ey Hayy ve Kayyûm olan Allah'ım! Bizlere selam ve selamet evi olan cenneti nasip eyle!

HANIMLAR SEALAND DAN HABER BEKLİYORUM SABAHA KADAR ALAMAZSAM SAYIMIZI PAY EDICEM YARIN BİSMİLLAH DER BAŞLARIZ İNŞALLAH

@Patronicee
rudecute rudecute
gulbera gulbera
C cansu_tr
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944
@ayselcsb
cilekli_sut cilekli_sut
evTik evTik

DUALAR
Sealand Sealand
@ayselcsb
cilekli_sut cilekli_sut

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    77,9 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
X