DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

O Ozzgeee canım bir önerim var eğer herkesn rızası varsa Safransari Safransari ve Lale kozan Lale kozan a ilk okuyalım

ikisi içinde çok önemli bi dönem biri atama bekliyor biri tüp bebek transferi yaptırdı tutunma aşamasında

nacizane fikrim iki arkadaşta ilk sıradaymış gibi
payımıza düşen sayıları ikişer defa okuyalım süremiz biraz uzar ama her iki arkadaşında gönlü olmuş olur

ne dersiniz?

oncekı duadan arkadasımız @evTik kendı rızasıyla lıstenın sonuna gecmek ıstemıstı senı onun eskı sırasına alayım cnm birde @Sealand hala yeni duaya katılıp katılmayacagını soylemedı katılmayacaksa onun sırasına alırım tabı diğer arkadaşlarda uygun gorurlerse Lale kozan Lale kozan
Canım Allah hepinizden razı olsun çok çok tşk ederim Rabbim hepimizin dileklerini tez zamanda versin

O Ozzgeee canım bir önerim var eğer herkesn rızası varsa Safransari Safransari ve Lale kozan Lale kozan a ilk okuyalım

ikisi içinde çok önemli bi dönem biri atama bekliyor biri tüp bebek transferi yaptırdı tutunma aşamasında

payımıza düşen sayıları ikişer defa okuyalım süremiz biraz uzar ama her iki arkadaşında gönlü olmuş olur

ne dersiniz?
Canım Allah razı olsun

Etiketlenmis gorunuyor ama alinti yapinca skinti sanirim neyse tek tek etiketlerim sorun degil artik cnm

tmm canım seni yoracağız ama hakkını helal et bende daha sık takip edeceğim sayfayı daha özenli olacağım inşallah

bu arada duam; eşime hayırlı bir iş, ablam (arzuya) ve eniştem (rıfata) şifalar ver Yarabbi.

ne dersiniz?
Canim allah razi olsun
Ben zaten listenin ilk sirasindayim
Lale kozan Lale kozan arkadasimizi benle birlilte okuyabiliriz.

Diger arkadaslarda uygun derse olur cnm bana uyar ama onlarinda rizasi olsun istiyorum ben

Canim allah razi olsun
Ben zaten listenin ilk sirasindayim
Lale kozan Lale kozan arkadasimizi benle birlilte okuyabiliriz.

Cümlemizden canım senin liste başında olduğunu biliyorum Lale kozan Lale kozan senden sıranı istediğinde yaptığın yorumu okudum ve ikinizinde bu hafta daha çok duaya ihtyacı olduğundan böyle bişey yazdım

kuzum katılmak isterim aslında ama şuan ev taşıdığımdan tam listeye uyum sağlayamam sıra sıra mı okunuyor canım ama acil dua sahibi varsa okurum bugün inş kuzum

aa doğru okumuştum bi yerde ev taşıdığını unutmuşum ablacım
liste tam netleşmedi aslında
sıra sıra okuyacağız
inşallah bi dahaki tura katılırsın :)

şuan acil olarak bildiğim iki arkadaşım var Safransari Safransari arkadaşımız atama Lale kozan Lale kozan arkadaşımız tüp bebek transferi sonucunu bekliyor.. içinden geldiği gibi dua edersen çok sevinirim ablacm şimdiden Allah razı olsun..

aa doğru okumuştum bi yerde ev taşıdığını unutmuşum ablacım
liste tam netleşmedi aslında
sıra sıra okuyacağız
inşallah bi dahaki tura katılırsın :)

şuan acil olarak bildiğim iki arkadaşım var Safransari Safransari arkadaşımız atama Lale kozan Lale kozan arkadaşımız tüp bebek transferi sonucunu bekliyor.. içinden geldiği gibi dua edersen çok sevinirim ablacm şimdiden Allah razı olsun..
tamam canım ben onlara okurum dua sonra da buraya ne okuduğumu ne kadar okuduğumu yazarım gülüm...inş bir dahaki tura inş canım benim

Allah razi olsun sizden
ALLAH cümlemizden razı olsun canım ben dua edeceğim sana da diğer arkadaşın da tüp bebek tedavisi için ben de atama için uğraşıyorum ama kpss kötü geçti nasip artık daha sonraya en azından siz sevinirsiniz de siz de bana dua edersiniz canım

X