DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Yeni katilan arkadaslar siranizi hak gecmesin diye gecmis sayfalara bakarak ayarladim bilginize
Bir arkadas daha vardi Glgtmk gulay Glgtmk gulay ama ondan ses cikmadi cikarsa ekleriz artik

Son düzenleme:
Safransari Safransari [/COLOR]
Patronicee Patronicee
Sealand Sealand HABER BEKLIYORUM
@rude girl
gulbera gulbera
C cansu_tr
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944
Lale kozan Lale kozan
GAD2015 GAD2015
evTik evTik

DUALAR
Safransari Safransari hakkinda hayirli bir kuruma atanip memur olmak
O Ozzgeee hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER][/USER]
F Ftszynp
Patronicee Patronicee
Sealand Sealand
@rude girl
gulbera gulbera
C cansu_tr
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944 Oğlumun kendine bir iş kurup sıkıntılarından kurtulması için
Lale kozan Lale kozan Tedavisinin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
GAD2015 GAD2015
evTik evTik Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmek

Allah razı olsun canım
pazartesi günü yaptırdım 11 haziranda belli olacak inşallah
Canim sana sirami cok vermek isterim, tutunma surecinde okunmasi icin.
Ama bende atama bekliyorum 15 inde kadrolar belli olacak, su an kadrolar hazirlanirken duamin okunmasini istiyorum benden.

İstersen O Ozzgeee den rica edelim senin sirani daha one ceksin.

Canim sana sirami cok vermek isterim, tutunma surecinde okunmasi icin.
Ama bende atama bekliyorum 15 inde kadrolar belli olacak, su an kadrolar hazirlanirken duamin okunmasini istiyorum benden.

İstersen O Ozzgeee den rica edelim senin sirani daha one ceksin.
Allah razı olsun inşallah istediğin yere kadro gelir canım tşk ederim

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:01/06/2016
DUASI OKUNAN KİŞİ
100 ADET DİĞER KİŞİLER 90 ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: eilenn eilenn

DUASI: Rabbim eşime bizi maddi anlamda refaha erdireceği huzurla gönül rahatlığıyla çalışabileceği hayırlı iş kapıları nasip eylesin inşallah.. Rabbim arzu ablama ve bana tez vakitte hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah.. Dualarımızın kabul olmasını engelleyen bütün günahlarımızı af eyle Yarabbi Amin.

Safransari Safransari
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
@piskKo OKUNDU
Patronicee Patronicee OKUNDU
Sealand Sealand
@rude girl OKUNDU
gulbera gulbera OKUNDU
evTik evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn OKUNDU
Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.

oncekı duadan arkadasımız evTik evTik kendı rızasıyla lıstenın sonuna gecmek ıstemıstı senı onun eskı sırasına alayım cnm birde Sealand Sealand hala yeni duaya katılıp katılmayacagını soylemedı katılmayacaksa onun sırasına alırım tabı diğer arkadaşlarda uygun gorurlerse Lale kozan Lale kozan

Safransari Safransari [/COLOR]
Patronicee Patronicee
Sealand Sealand HABER BEKLIYORUM
@rude girl
gulbera gulbera
C cansu_tr
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944
Lale kozan Lale kozan
GAD2015 GAD2015
evTik evTik

DUALAR
Safransari Safransari hakkinda hayirli bir kuruma atanip memur olmak
O Ozzgeee hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER][/USER]
F Ftszynp
Patronicee Patronicee tedaviye gerek kalmadan hamile kalmak hayirli evlatlara sahip olmak
Sealand Sealand
@rude girl
gulbera gulbera
C cansu_tr
eilenn eilenn
Kadriye1944 Kadriye1944 Oğlumun kendine bir iş kurup sıkıntılarından kurtulması için
Lale kozan Lale kozan Tedavisinin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
GAD2015 GAD2015
evTik evTik Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmek

O Ozzgeee canım ben bugün döndüm öyle sayfaya bakayım dedim etiketleme gelmemiş hiç.
Bende nişanlımla hayırlı bi yuva kurmak istiyorum hangi duayı okuyacağınıza bakmadım ama her şeye varım sıkıntı yok :)

O Ozzgeee canım ben bugün döndüm öyle sayfaya bakayım dedim etiketleme gelmemiş hiç.
Bende nişanlımla hayırlı bi yuva kurmak istiyorum hangi duayı okuyacağınıza bakmadım ama her şeye varım sıkıntı yok :)
Cnm tekrar Allah sabirlar versin kabrini nur mekNini cennet eylesin sen eilen bide rudegirlde etiketleme skinti oluyor sizi ayri etiketliycem artik salavat okuyoruz yine

HANIMLAR BU DUAMIZ BITTI BIZLER YENI BIR SALAVATLA DEVAM EDECEĞİZ ALLAH İZİN VERİRSE DAHA ONCE KATILMAK İSTEDİĞİNİZİ SOYLEMISTINIZ EGER KATILMAK İSTERSENİZ BİLGİNİZE SALAVAT AŞŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Netten bulup kopyaladım ama ben bunu evdeki salavatlar kitabında kaçtır görüyordum kızlar yani kaynaksız değil (ben biraz bu nette olan her duaya salavata güvenemiyorum değişim vs çok oluyor güvenli site çok fazla yok malum)isteyene arapçasını resim çekip buraya koyarım.

Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilahe illallah. Ve ağninâ vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe varda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sairi âlihî ve ashâbihil kiram. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Allah.

Manası: "Allah'ım, Efendimiz Muhammed'e ve âline "Lâ ilahe illallah "ın kadr ü kıymetince salat ve selam eyle! Bizi ihtiyaç içine düşürme, bizi koru ve rızana muvaffak eyle! Bizden kötülükleri uzaklaştır. Mahlukatın en hayırlısının iki reyhanı olan Hasan ve Hüseyin'den ve diğer muhterem âl ve ashabından razı ol! Ey Hayy ve Kayyûm olan Allah'ım! Bizlere selam ve selamet evi olan cenneti nasip eyle!"

Dilek ve emeline ulaşmak isteyen, bu salavatı (1100) defa okumalıdır.[/QUOTE]

C cansu_tr bu salavat cnm daha once yazmistim

X