DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:30/05/2016
DUASI OKUNAN KİŞİ
100 ADET DİĞER KİŞİLER 90 ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: C cansu_tr
DUASİ:
*** Ya Fettah ya bais isminle nişanlımla hayırlısıyla tez zamanda yuvamızı kurmayı, Ya Hak isminle onun tekrar namaza başlamasını, Ya nur isminle doğruyu yanlışı görmesini, Ya Mümin Ya Müheymin isminle ikimizin mutluluğunu istemeyen insanların şerrinden bizi koru , ailemi ve dua arkadaşlarımı kötülüklerden ve kötü insanların şerrinden koru Ya Rabbim ... amin ***

Safransari
O Ozzgeee
F Ftszynp
piskKo
N nesne BILGI VERMIYOR
Patronicee OKUNDU
Sealand
rudecute
gulbera
evTik
C cansu_tr OKUNDU
eilenn

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.[/QUOTE]

O Ozzgeee canım okudum cansu'nun duasını. Rabbim kalbinin güzelliği gibi tüm dualarını hayra çevirip önüne sersin. Eşi ve ailesi el üstünde tutsun inşAllah.

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUASI OKUNAN KİŞİ

DUASİ:
*** Ya Fettah ya bais isminle nişanlımla hayırlısıyla tez zamanda yuvamızı kurmayı, Ya Hak isminle onun tekrar namaza başlamasını, Ya nur isminle doğruyu yanlışı görmesini, Ya Mümin Ya Müheymin isminle ikimizin mutluluğunu istemeyen insanların şerrinden bizi koru , ailemi ve dua arkadaşlarımı kötülüklerden ve kötü insanların şerrinden koru Ya Rabbim ... amin ***

Safransari
O Ozzgeee
F Ftszynp
piskKo
N nesne BILGI VERMIYOR
Patronicee OKUNDU
Sealand
rudecute OKUNDU
gulbera
evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.

Burcu evtik, duasında Şefik kızı Burcu diyor.
Kendimi kaptırdım istiğfarı 93 okudum.
Bise olmaz cnm 3 taneden istigfarin sayisinda ozel bir belirleme yok bildigimde salavat icin istegi olan 1000 adet okursa simsek gibi olur yaziyor oluyor benimde yapmisligim var baska dualarda. bazen los isikta falan okuyup kaptirinca kaciyor rabbim eksigiyle fazlasiyla kabul etsin.Evrik in duasini okudum o ismi bende okudum duada ettim ama kafada kalmamis valla ne yalan soyliyim kafam dolu tutamiyorum.simdi boyle ustune sorunca e dua etmiyor mu nasil okunuyor falan gibi gelir sakin vesveseyede dusmesin ben elimden gelen herkesin duasini abdestli ortulu kibleye karsi okuyorum Cumaya denk gelenide bekleyip selada okuyorum en olmadi selada basliyorun kendime eder gibi eksiksik kusursuz okumaya gayretteyim Dua sahibide hakkini hella etsin

Canım bu salavat için mi böyle deniyor yoksa hepsi için mi?
Bazı yerlerde 1000 defa diyor bazı yerlerde 1001, hangisi daha makbul Allah biliyor.
Rabbim sesimizi duyuyor inşallah kabul eder.

Canım bu salavat için mi böyle deniyor yoksa hepsi için mi?
Bazı yerlerde 1000 defa diyor bazı yerlerde 1001, hangisi daha makbul Allah biliyor.
Rabbim sesimizi duyuyor inşallah kabul eder.
Valla cnm farkli farkli yaziyor her yerde kimi 1000 diyor kimi 1001 kimi bir gunde okunmasi gerekiyor diyor kimi guc yettigince bu salavatlarda sayi olayi zaten kuran i kerimde yok bunlar din adamlarinin ulemalarin arapca ve osmanlicayi iyi bilen arastiran okuyan kisilerin kitaplarinda eserlerinde gorup cikardiklari sifre olarak gordukleri sayilar tavsiyeler, dedigin gibi rabbim eksigiyle fazlasiyla kabul etsin ben bendeki kitapta yazanida atayim bilginiz olsun

okudum cnm

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUASI OKUNAN KİŞİ

DUASİ:

Safransari OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp
piskKo
N nesne BILGI VERMIYOR
Patronicee OKUNDU
Sealand OKUNDU
rudecute OKUNDU
gulbera
evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.

O Ozzgeee cancu için bitmek üzere canım okunu sayabilirsin..

kendi duam; Rabbim eşime bizi maddi anlamda refaha erdireceği huzurla gönül rahatlığıyla çalışabileceği hayırlı iş kapıları nasip eylesin inşallah.. Rabbim arzu ablama ve bana tez vakitte hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah.. Dualarımızın kabul olmasını engelleyen bütün günahlarımızı af eyle Yarabbi Amin.

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUASI OKUNAN KİŞİ

DUASİ:

Safransari OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp
piskKo
N nesne BILGI VERMIYOR
Patronicee OKUNDU
Sealand OKUNDU
rudecute OKUNDU
gulbera OKUNDU
evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn OKUNDU

Tövbe İstiğfar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…