DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Arkadaşlar kusuruma bakmayın. Şehir dışına çıkmam gerekti,giremedim nete. rudecute gulbera ve evTik in dualarını okumuştum.
Haber vermediginiz icin biz bir daha okuduk aslinda sayili dualarda biraz ozen gerekiyor ama nasipleri boyleymis rabbim eksigiyle fazlasiyla dualarini avuclarina kondursun insallah sehir disina cikmadan bazen arkadaslar yaziyor gidiyorum giremiycem ama su su kisilere okundu sayin diye haber verememissiniz ziyani yok saolsun arkadaslarla bolustuk okuduk bir arkadas kaldi listede okunmayan zaten onuda bizler okuruz sayisi karismasin Allah sizinde gonlunuze gore versin insallah

O Ozzgeee arkadaşım C cansu_tr nun duasını bitirdim. allah kabul etsin. allah tez zanmanda nişanlınla hayırlı bir ömür kurmayı nasip etsin. nişanlının tekrar namaza başlamasını nasipetsin. sizi kötü insanların şerrinden korusun.

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:30/05/2016
DUASI OKUNAN KİŞİ
100 ADET DİĞER KİŞİLER 90 ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: C cansu_tr
DUASİ:
*** Ya Fettah ya bais isminle nişanlımla hayırlısıyla tez zamanda yuvamızı kurmayı, Ya Hak isminle onun tekrar namaza başlamasını, Ya nur isminle doğruyu yanlışı görmesini, Ya Mümin Ya Müheymin isminle ikimizin mutluluğunu istemeyen insanların şerrinden bizi koru , ailemi ve dua arkadaşlarımı kötülüklerden ve kötü insanların şerrinden koru Ya Rabbim ... amin ***

Safransari OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
piskKo OKUNDU
N nesne BILGI VERMIYOR
Patronicee OKUNDU
Sealand OKUNDU
rudecute OKUNDU
gulbera OKUNDU
evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn OKUNDU

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:01/06/2016
DUASI OKUNAN KİŞİ
100 ADET DİĞER KİŞİLER 90 ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: eilenn

DUASI: Rabbim eşime bizi maddi anlamda refaha erdireceği huzurla gönül rahatlığıyla çalışabileceği hayırlı iş kapıları nasip eylesin inşallah.. Rabbim arzu ablama ve bana tez vakitte hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah.. Dualarımızın kabul olmasını engelleyen bütün günahlarımızı af eyle Yarabbi Amin.

Safransari
O Ozzgeee
F Ftszynp
piskKo
Patronicee
Sealand
rudecute
gulbera
evTik
C cansu_tr
eilenn
Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.[/USER]

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…