DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:15/05/2016

DUASI OKUNAN KİŞİ 87 ADET DİĞER KİŞİLER 83 ER ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: Patronicee Patronicee
DUASİ:Benim duam;Rabbim bir dusugum iki negatifimin ardindan tedaviye tekrar gerek kalmadan banada hayirlisiyla hamileligi yasat hamile kalmami,hayirlisiyla bebegimi kucagima almayi nasip eyle..islerimizin eskisi gibi guzel ve bol kazancli olmasini nasip eyle...

Safransari Safransari OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
piskKo piskKo OKUNDU
N nesne OKUNDU
Patronicee Patronicee OKUNDU
Sealand Sealand OKUNDU
rudecute rudecute OKUNDU
gulbera gulbera OKUNDU
evTik evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn OKUNDU

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”[/QUOTE]

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:18/05/2016

DUASİ OKUNAN KİSİ: Sealand Sealand
DUASİ:

Safransari Safransari
O Ozzgeee
F Ftszynp
piskKo piskKo
N nesne
Patronicee Patronicee
Sealand Sealand
rudecute rudecute
gulbera gulbera
evTik evTik
C cansu_tr
eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”[/QUOTE]

Sealand duasını yazsın ben öyle niyetlenme taraftarıyım canım en azından duasını bilmiş oluruz.
Ben daha once okudugumda hayirli es icin okumustum ama sen yinede bekle cnm yazsin belki bu defa baska birsey icin okunmasini ister oyle niyetlenirsin etiketledim onuda yazar bugun

Ben daha once okudugumda hayirli es icin okumustum ama sen yinede bekle cnm yazsin belki bu defa baska birsey icin okunmasini ister oyle niyetlenirsin etiketledim onuda yazar bugun

Öteki topiclerden ben de biliyorum az çok istediğini ama belki ekleme filan yapar. Müsait olunca girip yazar ona göre başlarım ben de. Liste maşallah çok iyi ilerliyor :)

kizlar mrb Sizden allah rizasi.icin birsey istiycem Forever07 Forever07 ( aysegul ) ark bebegini 6 aylik dunyaya getirdi ve bebek masal elif suan 19 gundur kuvezde hayata tutunmaya calisiyor ne olur allah rizasi icin ne okursaniz kactane okursaniz okuyun dua zinciri yapalim hayata tutunmasi icin rabbimize yalvaralim annesinede bu asamada sabir dileyelim lutfen.sizde tanidiklariniza soyleyin. hep beraber dua edelimsimdiden hepinizden allah razi olsun

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUASİ:

Safransari Safransari
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp
piskKo piskKo
N nesne
Patronicee Patronicee
Sealand Sealand
rudecute rudecute
gulbera gulbera
evTik evTik
C cansu_tr
eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUASİ:

Safransari Safransari
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp
piskKo piskKo
N nesne
Patronicee Patronicee
Sealand Sealand
rudecute rudecute
gulbera gulbera
evTik evTik OKUNDU
C cansu_tr
eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.

Sealand Sealand cnm duani yazarmisin niyet ederek okumak icin bekleyen arkadaslarimiz var
tamam cnm
Sealand Sealand cnm duani yazarmisin niyet ederek okumak icin bekleyen arkadaslarimiz var
Sealand duası:Sealand(Seda) duası:Tez zamanda(hemen olsa ne güzel olur) dünya ve ahirette yüzünü güldürecek imanlı takva sahibi hiçbir kötü alışkanlığı olmayan karşılıklı sevip ve saygı duyabileceği ve ilk görüşte aşık olacağı ve aşık olmaya devam edeceği ,mert,merhametli,ona sahip çıkacak ,çalışkan,evine düşkün,kültürlü,özençli,kazançlı,birlikte iken Rabblerini unutmayacağı ve Rabbinin rızası üzerine bir hayat yaşayacakları ve cennette de eş olacak biri ile mutlu bir evlilik ve kısa zamanda salih ve saliha hayırlı cocuklar

kizlar mrb Sizden allah rizasi.icin birsey istiycem Forever07 Forever07 ( aysegul ) ark bebegini 6 aylik dunyaya getirdi ve bebek masal elif suan 19 gundur kuvezde hayata tutunmaya calisiyor ne olur allah rizasi icin ne okursaniz kactane okursaniz okuyun dua zinciri yapalim hayata tutunmasi icin rabbimize yalvaralim annesinede bu asamada sabir dileyelim lutfen.sizde tanidiklariniza soyleyin. hep beraber dua edelimsimdiden hepinizden allah razi olsun
Arkadasim ben Forever07 Forever07 icin kandile kadar 50 ayetel kursu okuyacagim.

tamam cnm

Sealand duası:Sealand(Seda) duası:Tez zamanda(hemen olsa ne güzel olur) dünya ve ahirette yüzünü güldürecek imanlı takva sahibi hiçbir kötü alışkanlığı olmayan karşılıklı sevip ve saygı duyabileceği ve ilk görüşte aşık olacağı ve aşık olmaya devam edeceği ,mert,merhametli,ona sahip çıkacak ,çalışkan,evine düşkün,kültürlü,özençli,kazançlı,birlikte iken Rabblerini unutmayacağı ve Rabbinin rızası üzerine bir hayat yaşayacakları ve cennette de eş olacak biri ile mutlu bir evlilik ve kısa zamanda salih ve saliha hayırlı cocuklar
Sealand Sealand canim duani bitirdim rabbim gonlune aklina fikrine zikrine uyan helal sut emmis. Evine yuvasina dinine ailesine bagli,caliskan, comert kiymet bilen merhamet sahibi iyi baba olabilecek san cennette eslik edecek bir esi en kisa zamanda nasip eder insallah.

X