Dilek ve isteklerimiz icin 45360 `Ya Bari`cekelim

Aslinda bir kisiye bildirmistim arkadaslar kusura bakmayin biraz yogunlugum oldu ve internete giremedim suanki okuma ne zamana kadarsa ben cekebilirim tekrar kusura bakmayin. Biraz yuk oldum hepinize. Hakkinizi helal edin. Fulyaa21 Allah razi olsun kardesim tekrardan
Anlaşılan bir iletişim sorunu olmuş, neyse canın sağ olsun.

Oncelikle hepinizden Allah razi olsun.
Ismim demet.
Duam. Ben ve bekleyen herkese Rabb'im sifa versin.hayir kapilarini acsin.bulundugu cikmazdan hayirla cikarsin. Hayirli bir evlat sahibi olmayi nasip etsin. Sizlerinde dualarini insallah kabul eylesin.
Dilinize yureginize saglik...

Birmabelsakizi Birmabelsakizi duası: Oncelikle hepinizden Allah razi olsun.
Ismim demet.
Duam. Ben ve bekleyen herkese Rabb'im sifa versin.hayir kapilarini acsin.bulundugu cikmazdan hayirla cikarsin. Hayirli bir evlat sahibi olmayi nasip etsin. Sizlerinde dualarini insallah kabul eylesin.

mor_bulut mor_bulut
Mucizemsn Mucizemsn 5670
kedisevgisi kedisevgisi
C cansu_tr
Sealand Sealand
Butterfly465 Butterfly465
Minnoskafa Minnoskafa
Birmabelsakizi Birmabelsakizi

Kişi başı okuma sayısı 5670 esmadır. Perşembe gecesine kadar bitirmeye çalışalım arkadaşlar.

Birmabelsakizi Birmabelsakizi duası: Oncelikle hepinizden Allah razi olsun.
Ismim demet.

mor_bulut mor_bulut
Mucizemsn Mucizemsn 5670
kedisevgisi kedisevgisi 5670
C cansu_tr 5670
Sealand Sealand
Butterfly465 Butterfly465
Minnoskafa Minnoskafa 5670
Birmabelsakizi Birmabelsakizi 5670

Kişi başı okuma sayısı 5670 esmadır. Perşembe gecesine kadar bitirmeye çalışalım arkadaşlar.

X