Dilek ve isteklerimiz icin 45360 `Ya Bari`cekelim

Sealand Sealand duanı yazar mısın?
Duam Rabbimin verdiği nimetleri eksiltmemesi aileme ve bana herkese sağlık huzur mutluluk .Rabbimden görünür görünmez bilip bilmedigim gelmis ve gelecek kazalardan belalardan ve seytanlasmis varliklardan emniyet isterim.Ayrica Mutlu olacagim ve birbirimize aşk ve sevgi saygı ile bağlı olduğumuz , guvenilir,vicdanlı ,kulturlu,sureti bana güzel gelen,merhametli , zararli aliskanliklari olmayan ,çalışkan özencli, kazançlı ,kendini geliştirmiş ilim sahibi , doğru yolda Allah yolunda iyi bir insan olan bir eş ve çocuklar ve bu grupdaki arkdaslarimin duasinin da kabul olması amin

Yeni liste şimdilik şu şekilde:

Sealand Sealand
Mucizemsn Mucizemsn
C cansu_tr
kedisevgisi kedisevgisi
@Jocelyn
Butterfly465 Butterfly465
K Khvekokusu20
Minkkalpp Minkkalpp

Bu sefer sayıdan düşüp okuyacağız. 1 arkadaşa bildirim yapmayan listeden çıkartılacaktır. Lütfen baştan sona kadar katılabilecekler listeye katılsın. Yarından itibaren de başlayalım İnşAllah.
Canim istersen belli bir limit olsun mesela 3000 gibi ya Latif listesi gibi sen nasıl düşünürsün bilmem ama

Minkkalpp Minkkalpp herkes için 10.000 okuyacağından emin misin? Sana biraz fazla yüklenirmişiz gibi geliyor bana. Her birimiz için 10.000 diyorsun değil mi, yanlış anlamadım?

Sealand Sealand duası: Duam Rabbimin verdiği nimetleri eksiltmemesi aileme ve bana herkese sağlık huzur mutluluk .Rabbimden görünür görünmez bilip bilmedigim gelmis ve gelecek kazalardan belalardan ve seytanlasmis varliklardan emniyet isterim.Ayrica Mutlu olacagim ve birbirimize aşk ve sevgi saygı ile bağlı olduğumuz , guvenilir,vicdanlı ,kulturlu,sureti bana güzel gelen,merhametli , zararli aliskanliklari olmayan ,çalışkan özencli, kazançlı ,kendini geliştirmiş ilim sahibi , doğru yolda Allah yolunda iyi bir insan olan bir eş ve çocuklar ve bu grupdaki arkdaslarimin duasinin da kabul olması amin

Sealand Sealand
Mucizemsn Mucizemsn
C cansu_tr
kedisevgisi kedisevgisi
@Jocelyn
K Khvekokusu20
Minkkalpp Minkkalpp
hulya3458 hulya3458

Bu sefer sayıdan düşüp okuyacağız. 1 arkadaşa bildirim yapmayan listeden çıkartılacaktır. En az 3000 esma okumaya çalışalım.

Sealand Sealand duası: Duam Rabbimin verdiği nimetleri eksiltmemesi aileme ve bana herkese sağlık huzur mutluluk .Rabbimden görünür görünmez bilip bilmedigim gelmis ve gelecek kazalardan belalardan ve seytanlasmis varliklardan emniyet isterim.Ayrica Mutlu olacagim ve birbirimize aşk ve sevgi saygı ile bağlı olduğumuz , guvenilir,vicdanlı ,kulturlu,sureti bana güzel gelen,merhametli , zararli aliskanliklari olmayan ,çalışkan özencli, kazançlı ,kendini geliştirmiş ilim sahibi , doğru yolda Allah yolunda iyi bir insan olan bir eş ve çocuklar ve bu grupdaki arkdaslarimin duasinin da kabul olması amin

Sealand Sealand
Mucizemsn Mucizemsn
C cansu_tr
kedisevgisi kedisevgisi
@Jocelyn
K Khvekokusu20
Minkkalpp Minkkalpp
hulya3458 hulya3458

Bu sefer sayıdan düşüp okuyacağız. 1 arkadaşa bildirim yapmayan listeden çıkartılacaktır. En az 3000 esma okumaya çalışalım.
Canım 9 kişiyiz .45.000 bin için en az 5000 almak gerekmiyor mu eşit paylaşım için ben 3000 icin yanlış yonlendirme yaptım sanirim sana Liste eskisiden daha uzun geldi saymadim kisileri simdi farkettim

Son düzenleme:
Canım 9 kişiyiz .45.000 bin için en az 5000 almak gerekmiyor mu eşit paylaşım için ben 3000 icin yanlış yonlendirme yaptım sanirim sana Liste eskisiden daha uzun geldi saymadim kisileri simdi farkettim
Evet tamamlamak için herkesin en az 5000 alması gerekiyor. 5000 esma çok değil, yarım saatte okunur. Ama önceki okumalarda hep eksikler oldu, sayı çok geldi arkadaşlara. O yüzden daha düşük sayı vereyim, kalanı da tekrar paylaşırız diye düşünmüştüm.

Sealand Sealand 5000
Mucizemsn Mucizemsn
C cansu_tr
kedisevgisi kedisevgisi
@Jocelyn
Butterfly465 Butterfly465 4000
K Khvekokusu20
Minkkalpp Minkkalpp 10.000
hulya3458 hulya3458

Kalan 26360

Bu sefer sayıdan düşüp okuyacağız. 1 arkadaşa bildirim yapmayan listeden çıkartılacaktır. En az 3000 esma okumaya çalışalım.[/QUOTE]

X