Dilek ve isteklerimiz icin 45360 `Ya Bari`cekelim

Sıra bana geldi arkadaşlar. Ismim Hatice, dua ederken ismimle niyet edebilirsiniz.
Duam: Allahım, mahkemede beni galip çıkar, kötülüğümü isteyenlere fırsat verme. Evimiz hep huzurlu olsun, ağzımızın tadı hiç bozulmasın. Başımızdaki sıkıntılardan bizi kurtar. Beni ve tüm sevdiklerimi koru. Dua arkadaşlarımın da dualarını kabul et, amin.

mor_bulut 4670
Mucizemsn 5670
kedisevgisi 6670
C cansu_tr (Cansu)
Sealand 5670
Butterfly465
Birmabelsakizi
Minnoskafa 5670

Kişi başı okuma sayısı 5670 esmadır. Cuma gecesine kadar bitirmeye çalışalım arkadaşlar.

Amin canim aldım ben duamı bugün bitirir tekrar bildirim yaparım. Allah kabul eder inşallah:)

Tamam canim nasıl isterseniz bana mesaj atmıştı duasını aldım ama katılacak saniyordum:)

Canlar iki defadır Birmabelsakizi nin payını birer kişi üstleniyor. Kendimce biraz rahatsız oldum, yanlış anlaşılma olmasın fazladan bu sayıyı bir kişinin alması rahatsız etti sadece. Ben kendi payımı okudum. Tek kişiye kalmasın yine diye onun payından da 3330 okudum. Toplamda 9000 etti. Yazmamaya devam ederse Birmabelsakizi payından 2340 kalmış olacak. Ona göre ya tamamlarım ya başkası tamamlamış olur.
Allah kabul etsin.

Haklısın böyle olmamalıydı. Duaya katılıyorsak, bunu bir sorumluluk olarak görmemiz gerekirdi. Bir mazeretimiz olursa bunu bildirmemiz gerekir ki diğerleri önlemlerini alsın. Arkadaşın günahını da almak istemiyorum, belki mazeretini bildiremeyecek kadar darda. Neyse sağlık olsun, ben kendi payımı ve Birmabelsakizi nin kalan payını alıyorum.

Gamze için sayımı aldım bitirince yazarım . Eğer eksik varsa 1000 tane fazladan okuyabilirim sizin için uygunsa bilgi verirseniz sevinirim

Aslinda bir kisiye bildirmistim arkadaslar kusura bakmayin biraz yogunlugum oldu ve internete giremedim suanki okuma ne zamana kadarsa ben cekebilirim tekrar kusura bakmayin. Biraz yuk oldum hepinize. Hakkinizi helal edin. Fulyaa21 Allah razi olsun kardesim tekrardan

Rica ederim canım. Bana yazmıştın da sadece o kişi için sandım ben. Benlik bir sorun yok okurum yani. Minnoskafa gamzecim duanı da okudum Allah kabul etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…