Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

Nurlum öncelikle liste bıyunca destek verdin ağzına yüreğine sağlık allah razı olsun arkadaşım seninde ne niyetin dileğin varsa rabbim hakkında hayırlısıyla avuçlarına kondursun
senin için
1 yasin
1 fetih
1 rahman
suresi okuyup istediğin duaları 7 şer defa okudum ve salavatını getirdim. Sende hakkını helal et

s

Amin canım Allah senden de razı olsun . Sende hakkini helal et .
Gönlüne , emeğine sağlık Rabbim dieklerimizi hayirlsiyla kabul etsin insallah .
Çok tesekkur ederim duaların için canım arkadasım Allah gönlüne gore versin .

Amin canım cümlemizden razı olsun hepimizin dualarını dileklerini tövbelerini kabul etsin

kızlar 4.5 aylık hamileyim 3 haftadan beri sıkıntılı durumlar geçiriyoruz şükür tabi bunada rabbim sevdiği kullara dert sıkıntı gönderirmiş erkek bebeğim idrarını yapamıyor mesanesi büyük böbreklerinde sıkıntılar olabilir hayatı boyunca diyaliz mak. bağlı olabilir dr.lar umutsuz vaka olarak görüyorlar ya aldır böyle beklersen durumu kötüye gidecek yada ameliyatla mesanesine şant takarız dediler tabi ben ameliyatı tercih ettim ama şuan bir takım tahlillerden geçmemiz gerekecek. ondan sonra yapacaklar tabi bu arada duayı elden bırakmıyorum rabbime tevekkül ettim hayırlısı nedr bilemeyiz. ama gönülde rabbim şifasını versin sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağıma almak. sizden ricam oğlum muhammed ali yede dualarınızda yer vermek herşey gönlünüzce olsun rabbim ne muradınız varsa versin

Rabbim tez zamanda şifa versin ben ve gören arkadaşlar elbette dualarında unutmazlar bebeğini canım nerede böyle sıkıntı çeken anne adayı varsa bu mubarek günlerin hürmetine hepsina şafi ismiyle şifa versin Allahım sağlıkla kucağına alırsın işallah....

3 ihlas 1 fatıha benden..3 ihlas 1 fatıhada eşimden allahım tez zamanda şifasını versin amın.....

cnm dg62 özelden yazmıs bana senın dualarını okumus Allah kabul etsın

Rabim acil sifalar versin
Fatiha
Ihlas
Nas
Felak
Ayetel kürsi
33 salavat okudum okudum allah acil sifalar versin insallah

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…