Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

derinim misafirlerde kaçtı yaa halbuki taze çayım vardı ikram edicektim
sanada yollayım bitane gerçi senin çayla aran yok ama :KK68::KK68::KK68:

bi tanesi duruyooo ama geçmişi okuyo zaarr:KK1:

ayy cnmm sagolasınn..ben çayı seviyom normalde ama bayadır pek aram yoktu..bikaç gündür deli gibi çay içiyorummm:KK52:koray getirdi bi seylan çayıı çok begendim aromalı gibi.

bi tanesi duruyooo ama geçmişi okuyo zaarr:KK1:

ayy cnmm sagolasınn..ben çayı seviyom normalde ama bayadır pek aram yoktu..bikaç gündür deli gibi çay içiyorummm:KK52:koray getirdi bi seylan çayıı çok begendim aromalı gibi.

ya buluştuğumuzda çok çay içmiyonda ondan dedim sen kayfecisin :))
iç canım iç ama çok şeker atmadan :)))

ya buluştuğumuzda çok çay içmiyonda ondan dedim sen kayfecisin :))
iç canım iç ama çok şeker atmadan :)))

heee yok cano severim çayı ama son buluşmada içime bi kuşku düştüydü hatırlarsan :KK60:degiştirmişti çocuk hani :KK60:ondan içmedim .
yok az şeker kokuyom.

buarada MUHARREM AYIMIZ mübarek olsun unuttum söylemeyi
allahım ibadetlerimizi kabul etsin inşallah

heee yok cano severim çayı ama son buluşmada içime bi kuşku düştüydü hatırlarsan :KK60:degiştirmişti çocuk hani :KK60:ondan içmedim .
yok az şeker kokuyom.

evet evet hatırlıyorum tabi :))
buarada GÖKÇEMİ merak ettim fırsat bulamıyo heralde kolay değil artık iki çocuklu oldu :nazar:
neyse canım hadi öptüm çok

evet evet hatırlıyorum tabi :))
buarada GÖKÇEMİ merak ettim fırsat bulamıyo heralde kolay değil artık iki çocuklu oldu :nazar:
neyse canım hadi öptüm çok

olabilir canım.dedigin gibi iki çocuklu olmakta zor fırsatı olmuyodur yada biyere gezeklenmiştir belkimde:KK1:

görüsürüz canom öptüm seni:KK16:

evet yaaaa topicte ismimizi yanyana görmeyeli ne çok olmuş:KK5:

geçmiş olsun dileklerin için sagol kzum.bugün annem geldi..ne bulursa getirmiş ilaççç ıhlamurrr:KK1:ilaç içiyodum zaten de..ıhlamurda sallama vardı ama çiçek getirmiş sagolsun...şurup içiyorum öksürük için..iyiye gidiyom galiba canım benim şükür...

sen naptın kuzum?

slm millet nasılsınız biz iyiyiz derinim yazmayacaktım işim var ama öksürüyom diyince yazdım gece yatarken ayağının altına vicks sür bide çorap giy öyle yat emreyle dilara öksürüyolardı bende yaptım baya faydası oldu rahatlatıyomuş haberin ola öksürük kesiliyo denemekten zarar gelmez kuzu lütfen dene haber ver kızlar hepinizi öpüyorum inşallah sonra gelebilirim .:nazar:

herkese slm canlarım kusura bakmayın alıntı yapammadım bu gün doktora gittik cok sukur sonuc güzel cıktı göbüş iyileşti gelince de temizlik yaptım aksam aksam. boynum tuttu dün geceden beri fenayım bas agrısı mide bulantısı hala da tam geecmedi uykusuzluk tetikledi galiba bizden bu kadar hepinizi cok öpüyorum

herkese slm canlarım kusura bakmayın alıntı yapammadım bu gün doktora gittik cok sukur sonuc güzel cıktı göbüş iyileşti gelince de temizlik yaptım aksam aksam. boynum tuttu dün geceden beri fenayım bas agrısı mide bulantısı hala da tam geecmedi uykusuzluk tetikledi galiba bizden bu kadar hepinizi cok öpüyorum

slm millet nasılsınız biz iyiyiz derinim yazmayacaktım işim var ama öksürüyom diyince yazdım gece yatarken ayağının altına vicks sür bide çorap giy öyle yat emreyle dilara öksürüyolardı bende yaptım baya faydası oldu rahatlatıyomuş haberin ola öksürük kesiliyo denemekten zarar gelmez kuzu lütfen dene haber ver kızlar hepinizi öpüyorum inşallah sonra gelebilirim .:nazar:
canım sagolasın...dedigini dün gece yaptım birsoş,bi arkadasım söyledi sagolsun senin gibi...dün daha çok öksürüyordum bugünde öksürüyom ama daha iyi cnm tekrar sagol:KK34:

ohh sevindim yaa şükür canım..:KK16:sanada geçmiş olsun kuzum yaaa boynun tuttu demek bilirim nssıl oldugunu başa heryere vurur bide mide eklendimi offff:KK5:

demekki seninki dr u görmek istiyormuş valla sevindim senin adına aylarca adet olmamak çok zordur.çok şükür iyiyim canım kendi içimdeki savaş haricinde :)

selam canım hoşgeldin.Allah yardımcın olsun doğrusu tabiki zordur.Rabbim kolaylığını da versin inşallah.zaten zayıftın daha ne kadar zayıflayabildinkii.dikkat et kendine halsiz düşersin sonra yemene içmene özen göster canım.bebişleri de öpüyorum uzaktan öpmekle bişe olmaz herhalde :)kendinize iyi bakın.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.bugun aşure gecesi Rabbim bizlere en çok istediklerimizi hayırlısıyla nasib etsin inşallah.hayırlı günler herkesee..[/B]
sağol selinam sen nasılsın görüşmeli aşure zamanıda geldı ben hıc bılmem kımseyıde tanımıyorum daha burda ah anam olsa yapardı:KK43:

boncuğum allah kolaylık versin canım kolay değil tabi ama öyle böyle büyüycekler inşallah bugünlerin hayalini kurardık hep çok şükür geldi bak .çocuk büyütmek zor iş ama keyiflidir .bıdıkları benim için öp canım

selamlar hanımlar nasılsınız haliniz keyfiniz nasıl ?hepinizi öpüyorum
ebuşum cok sağol cnm hıc sorma hayaldı rabbım en kısa zamanda sızede nasıpetcek ınsallah cnm görüşmeyelı sen nasılsın cok özledım sabahlara kadar konusmayı bgn yıne yalnızım uykuya dalarsam uyanamam dıye beklıyorum bebeklerın uyanmasını keske karsılassaydık kib :KK16:

herkese slmlar teyzeleri bizim biras canımız sıkkın göbeğimiz düzelmedi doktora gittik pazartesi enfeksiyon oluşmamış henüz ama olmayacak anlamına gelmez dediler takip ediyoruz sürekli atesinin filan göbeğinden kültür aldılar eger enfeksiyon olusrsa hastaneye yatıp damardan antibiyotk vereceklermiş dua edin neolurr düzelsinn hepinizi cok öpüyorum a.e.o
berrınım bebısın hayırlı olsun cnm sneınde uykusuz gecelerın basladı demek dıkkatet kendıne doktordanda olumlu sonuclar almıssınız cok sevındım. benım kızında göbek fıdıgı var sonradan farkettık kaynanama göre cok agladıgı ıcın 11 gün küvezde kaldı ondanmı oldu acaba dıyorum neysekı 1 yasına kadar kendılıgınden gecermıs kib cnm:KK16:

canım 2 kere denemen daha iyi olmuş dualarımızda olacaksın emin ol:KK34:ama lütfen karamsar düşünme daha hiç başlamadan kendini olumsuza kaptırmışsın bile.. umutlu yaklaşmaya calış birazda peloşum:KK16:hayırlısı inş...

oyy cnmm yaa inş gerek kalmıcak cnm ameliyata falan inş düzelir kuzucuk geçmiş olsun berrinim.

selam canlarımmm denk gelemedim gene kimseyleee:KK14:grip oluyom ben galiba yaa.kolay kolay olmam dedigim zamanlarda mutlaka yakalanıyom gribe:KK25:demesene işte manyakkkk:KK4:dişim için iaç içiyorum iyiyim baya o konuda ama grip ilerlemez inş..faranjitre var bogazım nasıll kaşınıyo anlatamam hele geceleri...neyse annemle pazara çıkıcaz biraz kafa dagıtayım..öpüyorum hepinizi canlarım Allahıma emanetsiniz:KK16:
derınım cok gecmıs olsun fıstıgım dıkkatet kendıne :KK16:aklıma ne geldı bak eskılerden ben fıstıgım dıye konusurdum ya sonbaharmıydı öyle bı nicklı kısı yalnıs anlamıstıda atısmıstık:)))ınadına fıstıgm dıye konusmustuk senle:KK16:

Hayırlı haftalar arkadaşlar herkese
Ebrarım sağolasın gittim dr a bugün.Çok şükür iyi geçti.Kontroller 15 güne indi artık.36.haftadan sonrada haftada bir.38 veya 39.haftada doğumu başlatmayı düşünüyorum dedi.ÇÜnkü ondan sonra artık plasenta yaşlanıyo dedi.Sezaryanmı olucam dedim.Ben kafadan sezaryan yapmak istemiyorum dedi sancın falan olmazsa suni sancıyla bi deneriz dedi balon yöntemi falan varmış rahim ağzını açmak içinde.Sende denemek istersen tabi dedi bende isterim dedim.Bakalım nasip nolucak.
Nvbr cim avatardanda olsa fotolarını görüyoruz pıtırcığın maşallah ona.Daha iyi oldu inşallah yanacıklarıyla göbüşü
cnm cok şükür bugünlere bak korkuların boşunaymıs bugünlerıde gördün rabbım ınsallah 38 39. haftalarıda görmenıde nasıpeder saglıcakla alırsın bebegını kucagına aman dıkatet kendıne dınlen bol bol su ıc yorma kendını az kaldı:KK16:pelınım snelede konustuk cnm ınsallah hersey güzel olucak berenım sızde urfadaymıssınız cok sevındım senın adına orayı cok ıyı bılırım karsılaşsak konusurduk oralardan...kızlar kenınıze ıyı bakın öptüm cok

Son düzenleme:
selamün aleyküm arkadaşlar
bugün en az on müslümana selam vermek çok güzel,heralde bi on kişi okur şurayı ve bana aleyküm selam der:))
aşure pişiriyorum,fındıkçının kızıyım,içine katmaya fındığım yok,napcas acep recep:))
sonra getiririm demiştim annemlerden,olanı da geçen mevlüt için tatlıya kullandık,şimdi kaldım böyle,bakalım ceviz kaç tane var,onu katarım artıkın.
:KK53::KK53::KK53:

bugün en az on müslümana selam vermek çok güzel,heralde bi on kişi okur şurayı ve bana aleyküm selam der:))
aşure pişiriyorum,fındıkçının kızıyım,içine katmaya fındığım yok,napcas acep recep:))
sonra getiririm demiştim annemlerden,olanı da geçen mevlüt için tatlıya kullandık,şimdi kaldım böyle,bakalım ceviz kaç tane var,onu katarım artıkın.
ve aleykümselam kardelencim.Aşure yapıyosun demek oh ne güzel.Fındıksız oluversin seninkide bişey olmaz canım.Banada komşum getirdi az önce sağolsun nefsimi körledim ama kendim şöyle bi tencere yapıp doyasıya yemeyince kanmıyorum ben aşureye ayıptır söylemesi:KK1:Kardelencim bide şey sorucam sana ben.Sen doğum öncesi hematoloğa gittinmi benimde bi görüşmem gerekirmi
Nvbrcim gözünaydın iyileşmiş göbüş.Bana bebeği olanlar bebeği yıkama göbeği düşene kadar diyolar daha çabuk düşüyomuş öyle sizler ne diyosunuz.Anacım ne temizliği sende hiç rahat durmuyosun şimdi kendine ve bebeğe bakma zamanı.Bide kendi ailenden kimse gelmedimi yanına senin yardım için yalnızmısın
buarada MUHARREM AYIMIZ mübarek olsun unuttum söylemeyi
allahım ibadetlerimizi kabul etsin inşallah

Amin canım inşallah dualarımızı ibadetlerimizi kabul buyursun Rabbim
Banucum dualarımdasın canım.Kendini nasıl iyi hissediyosan öyle yap canım biz burdayız ne zaman istersen:KK19:
Boncuğum sağol canım şükür geldik bugünlere Rabbim devamını görmeyide nasip etsin.Sanada kolaylık versin.
Canlarım hayırlı hafta sonları hepinizi öpüyorum dualarda beraberiz inşallah bu mübarek günlerde

sağol selinam sen nasılsın görüşmeli aşure zamanıda geldı ben hıc bılmem kımseyıde tanımıyorum daha burda ah anam olsa yapardı:KK43:

ebuşum cok sağol cnm hıc sorma hayaldı rabbım en kısa zamanda sızede nasıpetcek ınsallah cnm görüşmeyelı sen nasılsın cok özledım sabahlara kadar konusmayı bgn yıne yalnızım uykuya dalarsam uyanamam dıye beklıyorum bebeklerın uyanmasını keske karsılassaydık kib :KK16:

berrınım bebısın hayırlı olsun cnm sneınde uykusuz gecelerın basladı demek dıkkatet kendıne doktordanda olumlu sonuclar almıssınız cok sevındım. benım kızında göbek fıdıgı var sonradan farkettık kaynanama göre cok agladıgı ıcın 11 gün küvezde kaldı ondanmı oldu acaba dıyorum neysekı 1 yasına kadar kendılıgınden gecermıs kib cnm:KK16:

derınım cok gecmıs olsun fıstıgım dıkkatet kendıne :KK16:aklıma ne geldı bak eskılerden ben fıstıgım dıye konusurdum ya sonbaharmıydı öyle bı nicklı kısı yalnıs anlamıstıda atısmıstık:)))ınadına fıstıgm dıye konusmustuk senle:KK16:

cnm cok şükür bugünlere bak korkuların boşunaymıs bugünlerıde gördün rabbım ınsallah 38 39. haftalarıda görmenıde nasıpeder saglıcakla alırsın bebegını kucagına aman dıkatet kendıne dınlen bol bol su ıc yorma kendını az kaldı:KK16:pelınım snelede konustuk cnm ınsallah hersey güzel olucak berenım sızde urfadaymıssınız cok sevındım senın adına orayı cok ıyı bılırım karsılaşsak konusurduk oralardan...kızlar kenınıze ıyı bakın öptüm cok
:KK9: hatırlamaz mıyım canım yaaa ne komiktii asıldın sandı galiba :KK60:bu arada sagol canım..dün daha iyiydim bugün bogazlar hortladı gene anlamadım.ilaçda içiyorum ama:KK31:
ALEYKÜMSELAM canımm:KK16:ohhh Allah kbul etsinnn ben ceviz gönderim sana:KK34:fındık yok ama idare et.
ve aleykümselam kardelencim.Aşure yapıyosun demek oh ne güzel.Fındıksız oluversin seninkide bişey olmaz canım.Banada komşum getirdi az önce sağolsun nefsimi körledim ama kendim şöyle bi tencere yapıp doyasıya yemeyince kanmıyorum ben aşureye ayıptır söylemesi:KK1:Kardelencim bide şey sorucam sana ben.Sen doğum öncesi hematoloğa gittinmi benimde bi görüşmem gerekirmi

Nvbrcim gözünaydın iyileşmiş göbüş.Bana bebeği olanlar bebeği yıkama göbeği düşene kadar diyolar daha çabuk düşüyomuş öyle sizler ne diyosunuz.Anacım ne temizliği sende hiç rahat durmuyosun şimdi kendine ve bebeğe bakma zamanı.Bide kendi ailenden kimse gelmedimi yanına senin yardım için yalnızmısın

Banucum dualarımdasın canım.Kendini nasıl iyi hissediyosan öyle yap canım biz burdayız ne zaman istersen:KK19:
Boncuğum sağol canım şükür geldik bugünlere Rabbim devamını görmeyide nasip etsin.Sanada kolaylık versin.
Canlarım hayırlı hafta sonları hepinizi öpüyorum dualarda beraberiz inşallah bu mübarek günlerde

sagol kuzum sanada:KK16:bebişide senide öpüyorummm:KK16:

canım sagolasın...dedigini dün gece yaptım birsoş,bi arkadasım söyledi sagolsun senin gibi...dün daha çok öksürüyordum bugünde öksürüyom ama daha iyi cnm tekrar sagol:KK34:

ohh sevindim yaa şükür canım..:KK16:sanada geçmiş olsun kuzum yaaa boynun tuttu demek bilirim nssıl oldugunu başa heryere vurur bide mide eklendimi offff:KK5:

HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN AŞURE GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN bizde aşura yapmıyoruz ama sağolsun komşular getiriyolar herkesler iyi kardelen49 hadi seninde az kalmış sağlıcakla doğur bizim emre tam bugün gelmişti 32+5 te bi yandan sevinç bi yandan üzüntü aynı anda yaşadığın için hiç bişey anlamıyosun seninki zamanında gelsin biz hep yoğunuz biliyosunuz hasta olan kaynım hastanede yatıyo kv yanında kalıyo kp gece sahura kalktı muharrem orucunu tutuyo sen bi kova yoğurdu halıya dök gitti halı neyse halıcı götüdüde 1 haftaya getiriir benim yoğunluk pzt gene başlıyo hacamat günlerim yarın seminer var ama ben gidemiyorum üzüldüm dünde hastaneye gittik dilarayı göze götürdüm alerjisi çıktı bide enfeksiyon damla aldık kullanıyoz bakalımneyse ben çok konuştum hepinizi öpüyorum.:KK16:

X