Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Gökçem cok gecmıs olsun,ins amelıyata gerek kalmaz cano..o burunda dedıgın kemık olayı bende de var cnm.
Pelinim adet olmuşsun hadı bakalım kistinde erisin gtsın ıns cnm.sonrada melegıne merhaba de.
Elifim inş bel agrıların bebistendır yaa,inş adetin gelmez kuzu bombayı patlatırsın bakarsn kız!
Selinam tursuları halletmişsın oh şimdıden afıyet olsn.senın gelmeyesıceyede az kaldı can,ıns miniş yoldadır.
Kardelenim seninde az kalmıs hadı hayırlısı cnm.
Ay bıdahakıne okurken önce kagıda not alıcam ya of unuttugm şeyler icin özur dilerm kızlar ya.onrada melegıne merhaba de.
Elifim inş bel agrıların bebistendır yaa,inş adetin gelmez kuzu bombayı patlatırsın bakarsn kız!
Selinam tursuları halletmişsın oh şimdıden afıyet olsn.senın gelmeyesıceyede az kaldı can,ıns miniş yoldadır.
Ay bıdahakıne okurken önce kagıda not alıcam ya of unuttugm şeyler icin özur dilerm kızlar ya.

Gökçem cok gecmıs olsun,ins amelıyata gerek kalmaz cano..o burunda dedıgın kemık olayı bende de var cnm.
Pelinim adet olmuşsun hadı bakalım kistinde erisin gtsın ıns cnm.sonrada melegıne merhaba de.
Ay bıdahakıne okurken önce kagıda not alıcam ya of unuttugm şeyler icin özur dilerm kızlar ya.onrada melegıne merhaba de.
Ay bıdahakıne okurken önce kagıda not alıcam ya of unuttugm şeyler icin özur dilerm kızlar ya.

a.s derinim hoşgeldin...amin inş canım rabbim cok bekletmez bizleri hayırlısıyla minişlerimiz gelir inş...seninde hakkında hayırlısı olsun canım inş bebişin sıkı sıkı tutunur güzel haberler verirsin bizlere...

Ranacım kızçe kesınlesmıs hadı hayırlısı cnm.
Cicilim yüzdün kuyrugune geldın tatlım, Allah bi solukta kurtarsın ıns.hıc stres yapma sezeryanda olsa hayırlısı cnm.
Sevcanım ya cok gecmıs olsun.neden öyle oldun acaba ya..ah kocişler olmasa zaten.bak ne guzel ilgılenıyo maşallah...eceyle ikinız mahvoldunuz kıyamam.inş en yakın zamanda hamileliginizin tadını cıkarın kusmadan hastalanmadan kuşum ya.

Elif sagol cnm.evet doktor pkodan dolayı tamda benım ıstedıgım gıbı özenlı davrandı .hayırlısı ıns.senmı yapıyodn mevlut cnm?Allah kabul etsin.
Peloş amın tatlım.sen ben hepımız guzel haberler verelim...hem başlangıcta hemde sonuna kadar cnm.9ay sag salım tasıyalım saglıklı hayırlı evlatlara kavusalım ıns herbırımız.

Elif sagol cnm.evet doktor pkodan dolayı tamda benım ıstedıgım gıbı özenlı davrandı .hayırlısı ıns.senmı yapıyodn mevlut cnm?Allah kabul etsin.
Peloş amın tatlım.sen ben hepımız guzel haberler verelim...hem başlangıcta hemde sonuna kadar cnm.9ay sag salım tasıyalım saglıklı hayırlı evlatlara kavusalım ıns herbırımız.

amin derinim inş...canım ben cıkıyorum kociş geldi sonra görüşürüz kendine iyi bak öptüm...

iyi akşamlar hatunlar
derincim iyi akşamlar demek ilaçlara başladın hadi hayırlısı güzel sonuçlar alırsın inş.
pelincim sende adet olmuşsun inş. bu adetle kistinden de kurtulursun da yeni bebiş çalışmalarına başlarsın
bende bu gün ilk kez evden cıktım haftalık sohbetimiz başladı oraya bıraktı eşim evde baya sıkılmışım sadece 3 kere hastaneye gittim hamile kaldıgımdan beridir ne yapayım herşey bebek için sıkacagım dişimi

iyi akşamlar hatunlar
derincim iyi akşamlar demek ilaçlara başladın hadi hayırlısı güzel sonuçlar alırsın inş.
pelincim sende adet olmuşsun inş. bu adetle kistinden de kurtulursun da yeni bebiş çalışmalarına başlarsın
bende bu gün ilk kez evden cıktım haftalık sohbetimiz başladı oraya bıraktı eşim evde baya sıkılmışım sadece 3 kere hastaneye gittim hamile kaldıgımdan beridir ne yapayım herşey bebek için sıkacagım dişimi

slm tosticim ne zamndır hamilesin ya çok sevındım

Tamam pelinim güle güle canım iyi akşamlar.
Tosticim sagol.hayırlısı hepimiz icin...iyi yapmıssın cıkmakla canım ıns iyi gelmiştir.arada yap böyle kendını yormadan.dedigin gibi bebis icin hersey.

Sagol kardelenim benım...süreç başlıyor ama ben stres oluyorum herseye bugunlerde.yumurtlama gunlerınde rahat olmaya calısıcam artık.
Pianocum sagol tatlım ya.bugunlerde streslı ve sınırliyim aksine ama elimden geleni yapıcm cnm...ya bide bşy sorucam acı durumu nasıl ya.rahim filmi kadar varmı.benim rahim filmi acı vermedı hafif agrım olmustu sadece.aşılamada da spermler verilirken acıyo diye duymuştm dogrumu?aşılama yaptıran kıslar bişy diyin nolur merak edıyorum.aşılama topıclerını okuyorum ama en yakınlarımdan duymak daha iyi canlar rahatlatın benı:KK43:

Canım yazını yeni okudum yok acı olmuyor hatta rahim filmi daha zor.Ve maalesef 2.dış gebelik bi iğne yaptılar biraz hastanede kaldım o iğne ile yok olmazsa yine ameliyat.Ne diyeceğimi bilmiyorum ya umarım kimsenin başına gelmez.

Selam ezgi nerelerdeydn sen yoktun bayadır?iyiym sagl cnm evdeyım oturuyorum,sen napıyosun?

ıyıım ne olsun iş güç işte derinsucum çalışıyrm eve yorgun gelıyorum nete giremiyorum fazla oyuzden bide şifremi unutmustum oyuzden de uzun zaman giremedim öyle işte canım.

merhaba canım
sen nerelerdesin hala adıyamanda mısın
2 ayımız bitti ezgim

tebrik ederım canım benım cok sevındım harıka bı duygu anne olmak kısa bi sürede olsa yasadım o duyguyu 3 ay önce bebegimi kaybettim kalp atıslarını duyamadk gelşmedı bebeğim tutunamdı kanamalrım cok oluyodu zaten doktor umudunu kesmişti bu kadar kanamadan sonra düşşe daha iyi sizin için dedi dünya başıma yıkıldı nası bı andı o ya alatamam diken diken oluyrm aklıma geldıkçe olmadı işte canım benım malesef Rabbim kimseye yasatmasın Allahım buyuk ınşall tetkrar yaşarım canım benım o duyguyu Allahım mahrum etmesin senın de sağ salim kucağına almayı nasip etsın...

evet canım adıyamandayım hala merkese geliyrsan göüşelim mutlaka beklrım...

yok ezgicim ya sadece 1 kere gelmiştim merkeze cokta begenmemeiştim ve cok sıcaktı dahada gelmedim
zaten şimdi de en yakınımdaki devlet hastanesine gidiyorum arabaya falan pek binmemeye çalışıyorum

bana müsade cok kaldım pc başında ben yatayım artık hayırlı akşamlar herkese
ezgicim senide gördüğüme sevindim görüşmek dileğiyle gölbaşına gelirsen bende beklerim

slm kızlar
banucum ebroşum sagolun kızlar inş igleşiriz yaa sıkıldım artık bogaz agrısından kızımın uyuyamasında neyse rabbim kötü dertler vermesin inş.
sevcancım çok geçmiş olsun allah şifa versin ateşin tekrar yükselirse dr a git ihmal etme canım
ranacım demek kız yegenimiz geliyo allah salgıkla kucagınada almanı nasip etsin inşş:)

insallah derincim,cok sagolasin..:KK61:

allah razi olsun gökcem,insallah daha önemli bir durum cikmaz ve benim kide normale döner..bu arada sen nasilsin canim?gökcemiz nasil:KK19:

cok sagolasin pelinim,insallah önemli birsey yoktur canim.2,3 gun misafirim vardi canim,gelemedim o yuzden..merak etmissin,cok sagolasin yaa:KK19:sende adet olmussun,insallah guzel haberler ile gelirsin doktorundan pelinim:KK61:

kücuk guatr göruyorum dedi ve kan testi yapti banucum,nödül ile guatr ayni seymi bilmiyorum:26:guatr dan mi oluyor bilmiyorum banucum ama bazen yutkundugumda tekrar yutkunma ihtiyaci hissediyorum,sanki birsey bogazima takiliyormus gibi oluyor,ya da ben öyle hissediyorum..sende de ayni sey oluyormu?bana ilac yazmadi canim,kan tahlili sonrasinda ilac kullanip kullanmayacagima karar verecekmis:KK59:

sagolasin ebrarim,dun aksamda konustuk zaten..bebek olmasini engelledigini ben acikcasi bilmiyordum..hersey allahin takitiri ama belki bu gune kadar hep engelledi bu hastalik bebek sahibi olmami:KK59:neyse herseyde bir hayir var.ögrenmis oldum en azindan..rabbim herkese sifa versin:KK61:

unutmayacagiz tabiki sevcanim,arkadasiz en nihayetinde..rabbim sifa versin canim yaa,dilerim en yakin zamanda atlatirsin bu durumu:KK61:sende allah'a emanet ol canim..:KK61:

masallah ranacim,demek ki hayali bir kizin olucak insallah..kiz olunca alisveriste tatli oluyor,cok tatli kiyafetleri dimi..rabbim giydirmenide nasip etsin canim:KK61:

Ebrarım sende hastaymışın Sevcanım cok gecmiş olsun sanada kuşum bu bacaklarda batma nieymiş bişey dedimi doktor? Kızlar herkes hasta. Cevremdede öyle grip erken geldi bu sene bize bişey olmaz ama hamişlerimiz dikkat etsin. Banu ve Derin de tabi onlarında Allahın izniyle hamişliklerine az kaldı

Ebrarım ben duaları okudum Allah kabul eder inşallah. Banumun için dua da ettim Tabi bizede:)

Ben bu hafta gidemedim Eyüp Sulatan a Hastaydım keyifsizdim olmadı haftaya inşallah. Kızlar ben yarın ve Cumartesi yokum merak etmeyin yarın ki cuma duasına şimdiden amin inşallah Mevlüt için hazırlıklar var yarın Cumarteside sünnet pazarda koca evde :)

Hamileler bişey sorcam en iyi siz bilirsiniz hamilelikte ilk zamanda bel ağrısı oluyomu regli olacak gibi. Heveslenmeyin benim reglime 2 gün daha var:) ama hep formalrda kasık ağrısını okuyorum bel ağrısı yaşayan varmı? Merak ettim

Ranacım kzızmız bu kez kesinleşmiş çok sevindim terbiyeli kızımız bizim

Gökce ana sana ve kızına da gecmiş olsun canım Bir daha tekrarlamaz inşallah O minişide öperimmm

Anatolia sehzademiz nasıl :) Sen nasılsın canım

Boncuk Berrin Uğur böceği yeni katılan arkadaşlar sizlerde iyisinizdir inşallah

Ay inşallah haftaya hepimizin sağlığı ve morali daha iyi olur kızlar
Hepinizi operim

canlarım naılsınızz
ablacım hatlalandınmı hayırlısı olsun:KK59:
sevcan cım bacaklarındamı ağrı oluyor normal ben uyuyamıyorum bilee:KK59:
ranacım kız kesinleşmiş hayırlısı olsun
kardeloşum nerelerdeeee
pelinim nasılın canım
boncukum görüşemiyozz
banucum sen nasılsıın?
anotonyacım paşa naıl :KK49:
bende bugun doktora gittim paşamı gördüm doktor büyük ihtimalle sezeryan dedi:KK59:
taniyon sorunum oldugundan suan iyi tansiyornum ama doğum sırasında cıkabilirmiş:KK59:
hayırlısı artık:KK1:

ooo canım baya şeyler yapmışsın maşallah...kışa hazırlık yapıyosun dimi ben daha hic bişey yapmadım gerci annem turşumu hazırlıycak sagolsun...selşnacım sorma ya allahtan ışıklar erken geldi evi süpürdüm 3tede sular geldi evi sildim banyo tuvalet hallettim valla ikisi olmadan hicbişey yapılmıyo...

oh canım ne güzel ya benim yigenlerim uzakta cok özlüyorum onları benim yerimede öp banucum kız cocuklarınıda cok severim ne zilli oluolar dimi bende seni öpüyorum iyi eglenceler yigeninle sana...

amin eboşum inş erimiştir tahlillerimde de bir sorun cıkmazda bende hayırlısıyla bebiş calışmalarına başlarım...ay sorma canım ya gercekten dogru söyluyosun eli kolu gibi hemen gelince ışıklar ve sular işlerimi yaptım icim rahatladı valla...

sevcanım canım benim kıyamam sana ya cok kötü olmuşsun gecmiş olsun bende marak ettim seni arıycaktım ama knt kalmadı kuzum yükleyince arıycam seni ve yigenlerimi cok öpüyorum allaha emanet olun...

canım demek kesin kızınız oluyo tekrar hayırlı olsun maşallah ya hayırlısıyla dogmayı nasip etsin rabbim...

ne demek canım burda gelmeyen herkezin yoklugu belli oluyo garipcim...amin canım inş :KK19: :KK54:

canım gecmişteydim gec yazdım kusura bakma iyiyim sagol sen nasılsın...demek sezaryan dedi... hayırlısıyla saglıklı dogsun bebişin inş...

Ranacım kızçe kesınlesmıs hadı hayırlısı cnm.
Cicilim yüzdün kuyrugune geldın tatlım, Allah bi solukta kurtarsın ıns.hıc stres yapma sezeryanda olsa hayırlısı cnm.
Sevcanım ya cok gecmıs olsun.neden öyle oldun acaba ya..ah kocişler olmasa zaten.bak ne guzel ilgılenıyo maşallah...eceyle ikinız mahvoldunuz kıyamam.inş en yakın zamanda hamileliginizin tadını cıkarın kusmadan hastalanmadan kuşum ya.

hepinize teşekkür ederiz teyzeleri ...inş cümlemiz sağlıkla kawuşuruz yawrularımıza...darısı bütün teyzelerimin başına diye dewamlı dua ediyoruz kızımla ...inş hepinizin haberlerini alcaz ...içimden bi ses bu ara güzel haberler gelcek diyor inş doğru çıkar...
hepinizi tek tek öpüyoruz ....:KK16:

kızlar bu arada taşınma işimiz wardıya netleşti artık bayrama kadar taşıncaz ...nasıl üstesinden gelcem bilemiyorum inanın...ama fazla soğuklarada kalmak istemiyoruz havalar gün geçtikçe soğuyor çünkü...bakalım hayırlısı olsun ...

insallah derincim,cok sagolasin..:KK61:

allah razi olsun gökcem,insallah daha önemli bir durum cikmaz ve benim kide normale döner..bu arada sen nasilsin canim?gökcemiz nasil:KK19:

cok sagolasin pelinim,insallah önemli birsey yoktur canim.2,3 gun misafirim vardi canim,gelemedim o yuzden..merak etmissin,cok sagolasin yaa:KK19:sende adet olmussun,insallah guzel haberler ile gelirsin doktorundan pelinim:KK61:

kücuk guatr göruyorum dedi ve kan testi yapti banucum,nödül ile guatr ayni seymi bilmiyorum:26:guatr dan mi oluyor bilmiyorum banucum ama bazen yutkundugumda tekrar yutkunma ihtiyaci hissediyorum,sanki birsey bogazima takiliyormus gibi oluyor,ya da ben öyle hissediyorum..sende de ayni sey oluyormu?bana ilac yazmadi canim,kan tahlili sonrasinda ilac kullanip kullanmayacagima karar verecekmis:KK59:

sagolasin ebrarim,dun aksamda konustuk zaten..bebek olmasini engelledigini ben acikcasi bilmiyordum..hersey allahin takitiri ama belki bu gune kadar hep engelledi bu hastalik bebek sahibi olmami:KK59:neyse herseyde bir hayir var.ögrenmis oldum en azindan..rabbim herkese sifa versin:KK61:

unutmayacagiz tabiki sevcanim,arkadasiz en nihayetinde..rabbim sifa versin canim yaa,dilerim en yakin zamanda atlatirsin bu durumu:KK61:sende allah'a emanet ol canim..:KK61:

masallah ranacim,demek ki hayali bir kizin olucak insallah..kiz olunca alisveriste tatli oluyor,cok tatli kiyafetleri dimi..rabbim giydirmenide nasip etsin canim:KK61:
Garipcim bende nodül yok hormonlarım yüksek bakalım senin nasıl çıkıcak.
Ebrarım sende hastaymışın Sevcanım cok gecmiş olsun sanada kuşum bu bacaklarda batma nieymiş bişey dedimi doktor? Kızlar herkes hasta. Cevremdede öyle grip erken geldi bu sene bize bişey olmaz ama hamişlerimiz dikkat etsin. Banu ve Derin de tabi onlarında Allahın izniyle hamişliklerine az kaldı

Ebrarım ben duaları okudum Allah kabul eder inşallah. Banumun için dua da ettim Tabi bizede:)

Ben bu hafta gidemedim Eyüp Sulatan a Hastaydım keyifsizdim olmadı haftaya inşallah. Kızlar ben yarın ve Cumartesi yokum merak etmeyin yarın ki cuma duasına şimdiden amin inşallah Mevlüt için hazırlıklar var yarın Cumarteside sünnet pazarda koca evde :)

Hamileler bişey sorcam en iyi siz bilirsiniz hamilelikte ilk zamanda bel ağrısı oluyomu regli olacak gibi. Heveslenmeyin benim reglime 2 gün daha var:) ama hep formalrda kasık ağrısını okuyorum bel ağrısı yaşayan varmı? Merak ettim

Ranacım kzızmız bu kez kesinleşmiş çok sevindim terbiyeli kızımız bizim

Gökce ana sana ve kızına da gecmiş olsun canım Bir daha tekrarlamaz inşallah O minişide öperimmm

Anatolia sehzademiz nasıl :) Sen nasılsın canım

Boncuk Berrin Uğur böceği yeni katılan arkadaşlar sizlerde iyisinizdir inşallah

Ay inşallah haftaya hepimizin sağlığı ve morali daha iyi olur kızlar
Hepinizi operim
Ağzına sağlık canım sende yoğunsun dikkat et kendine bakarsın bir süpriz gelir nedde güzel olur.
canlarım naılsınızz
ablacım hatlalandınmı hayırlısı olsun:KK59:
sevcan cım bacaklarındamı ağrı oluyor normal ben uyuyamıyorum bilee:KK59:
ranacım kız kesinleşmiş hayırlısı olsun
kardeloşum nerelerdeeee
pelinim nasılın canım
boncukum görüşemiyozz
banucum sen nasılsıın?
anotonyacım paşa naıl :KK49:
bende bugun doktora gittim paşamı gördüm doktor büyük ihtimalle sezeryan dedi:KK59:
taniyon sorunum oldugundan suan iyi tansiyornum ama doğum sırasında cıkabilirmiş:KK59:
hayırlısı artık:KK1:
Ben iyiym canım se hergün ölçtürmeye devam ediyormusun bari aman ihmal etme canım.
ooo canım baya şeyler yapmışsın maşallah...kışa hazırlık yapıyosun dimi ben daha hic bişey yapmadım gerci annem turşumu hazırlıycak sagolsun...selşnacım sorma ya allahtan ışıklar erken geldi evi süpürdüm 3tede sular geldi evi sildim banyo tuvalet hallettim valla ikisi olmadan hicbişey yapılmıyo...

oh canım ne güzel ya benim yigenlerim uzakta cok özlüyorum onları benim yerimede öp banucum kız cocuklarınıda cok severim ne zilli oluolar dimi bende seni öpüyorum iyi eglenceler yigeninle sana...

amin eboşum inş erimiştir tahlillerimde de bir sorun cıkmazda bende hayırlısıyla bebiş calışmalarına başlarım...ay sorma canım ya gercekten dogru söyluyosun eli kolu gibi hemen gelince ışıklar ve sular işlerimi yaptım icim rahatladı valla...

sevcanım canım benim kıyamam sana ya cok kötü olmuşsun gecmiş olsun bende marak ettim seni arıycaktım ama knt kalmadı kuzum yükleyince arıycam seni ve yigenlerimi cok öpüyorum allaha emanet olun...

canım demek kesin kızınız oluyo tekrar hayırlı olsun maşallah ya hayırlısıyla dogmayı nasip etsin rabbim...

ne demek canım burda gelmeyen herkezin yoklugu belli oluyo garipcim...amin canım inş :KK19: :KK54:

canım gecmişteydim gec yazdım kusura bakma iyiyim sagol sen nasılsın...demek sezaryan dedi... hayırlısıyla saglıklı dogsun bebişin inş...
Bol bol öpüştük canım bi riki taneside senin için olsun.
Selam herkese...anca gelebıldım kızlar...
Cok sagolun biraz rahatladım aşılama hakkında yazdıklarınıza.acıkcası banunun aşılamasına ilk giren doktoru bıldıgım icin korku girmişti icime.hayırlısı ins.bugun gittim.klomenle gelistirecek canlar.igneyle tavsıye etmedı.maliyetınden de dgl ben pko oldugum için temkinlı davranmak zorundayım kist oluşmasından korkarım dedı.klomeni bile 2 doz yazdı.glucofajı içmedıgımı syledm yıne kızdı tabı onuda aldım.yanı 2kutu tetradox eşimde bende icicez,klomen,glukofaj ve folik yazdı.gecen aykı hormon testımı ve kocişin en son yaptrdıgı testı goturdum.tekrar ıstemedı Allahtan.senın fsh yuksek dedı vede prolaktın.asılama yapmakla en guzel kararı vermişsin dedı öyle işte kızlar.
Hadi hayırlısı tüm dualarımız seninle canımcım.
Canım yazını yeni okudum yok acı olmuyor hatta rahim filmi daha zor.Ve maalesef 2.dış gebelik bi iğne yaptılar biraz hastanede kaldım o iğne ile yok olmazsa yine ameliyat.Ne diyeceğimi bilmiyorum ya umarım kimsenin başına gelmez.
Çok üzüldüm ya kısmet çok üzülme önemli olan sensin bunu hiç unutma.

X