Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

garipcıgım şükür dıyelım sen de ıyısın ınşallah.her defasında unutmuyorsun sağolasın.
abrar ablam sağolasın merak etmişsin beni...
abla ewe geldıgımde yazmıstım zaten sana.sonrakı gunler sorma yataktan kalmadım..cıkarmalardan.tam dr a gıtcektık ki durdu kusmalarım bunun yerıne 3 gun once gece sıtmalandım titredım.bır yandan ateş 38.5 lara çıktı.hastalığım neydı anlamadım.belden aşağıya bacaklarıma iğne gibi nasıl ağrılar battı anlatamam kıvrandım.dr umuzu aradık.ateşi düşürmeye çalışın dedi.eşim allah razı olsun sirkeli buzlu suyla koltuk altlarıma ve başıma bezler koydu.o olmasa ben napardım allah razı olsun.hep benle ugrastı gıydırdı fılan.boşuna denmıyor hastalıkta,sağlıkta dıye...dr ağrılar için mınoset onermıs sadece gunde 1 kez dıye.ateş geçmezse gelın demiş.ateşimi düşürdü eşim.o gunden berı de yatıyorum.o yuzden gıremedım.haber de veremedım.cep tel bıle elıme alamadım.sımdı de bıraz oturayım dedım ama ağrılar hala batıyor.bır sure daha gelemeyebılırım.
herkes ALLAH!A emanet olsun...sağlıktan ötesi boş sağlığın yoksa hayattan zevk almıyor insan...

garipcıgım şükür dıyelım sen de ıyısın ınşallah.her defasında unutmuyorsun sağolasın.
abrar ablam sağolasın merak etmişsin beni...
abla ewe geldıgımde yazmıstım zaten sana.sonrakı gunler sorma yataktan kalmadım..cıkarmalardan.tam dr a gıtcektık ki durdu kusmalarım bunun yerıne 3 gun once gece sıtmalandım titredım.bır yandan ateş 38.5 lara çıktı.hastalığım neydı anlamadım.belden aşağıya bacaklarıma iğne gibi nasıl ağrılar battı anlatamam kıvrandım.dr umuzu aradık.ateşi düşürmeye çalışın dedi.eşim allah razı olsun sirkeli buzlu suyla koltuk altlarıma ve başıma bezler koydu.o olmasa ben napardım allah razı olsun.hep benle ugrastı gıydırdı fılan.boşuna denmıyor hastalıkta,sağlıkta dıye...dr ağrılar için mınoset onermıs sadece gunde 1 kez dıye.ateş geçmezse gelın demiş.ateşimi düşürdü eşim.o gunden berı de yatıyorum.o yuzden gıremedım.haber de veremedım.cep tel bıle elıme alamadım.sımdı de bıraz oturayım dedım ama ağrılar hala batıyor.bır sure daha gelemeyebılırım.
herkes ALLAH!A emanet olsun...sağlıktan ötesi boş sağlığın yoksa hayattan zevk almıyor insan...

Geçmiş olsun canım yaa bizde seni merak ediyoduk.Üşüttünmü acaba noldu ateşlendin öyle.Neyseki düşmüş Allah iyilik versin bizi merakta bırakma arada yaz

dün kontrolüm wardı 3lü testimizde yapıldı...kan sonuçlarımızda 3gün sonra çıkacak hayırlısıyla ...
bebeğimi gördüm nasılda büyümüş teyzeleri ...resmen secde eder gibi duruyordu dr bile şaşırdı şu duruşa bak diye...
yine sakladı kendini açmadı tam ama dr un bahsettiği bi iki çizgi wardı o çizgiyi gördü ve kesinKIZIMIZZZ...geliyor hayırlısıyla....:81:
ufak tefek ciciler aldık babamızı ikna edemedik çünkü ...acayip hewesli elinden gelse bir günde yapcak bütün alışwerişi...

geçmişi okuyamadım ...EBRAR ABLAM...duaları okumuştumda yazmak için fırsat bulamadım...
hepinizi öpüyorum canlar ....

SEWCANIMMM,,,
kıyamam sana yaa...RABBİM bi an önce rahatlamanı nasip etsin cnm...kuzuların iyi olsunlarda inş sende atlatırsın cnm...çok dikkat et kendine..3nüzüde öpüyorummm...arada bi haber wer olur mu çok merakta kalıyorum ben....

Maşallah Ranacım Allah bağışlasın.Demekki kızın hem terbiyeli hemde mümine olcak hayırlısıyla.Gebeliğin en güzel taraflarından biride alışveriş bence yaa bide kız olunca of yani.Allah güle güle giydirmek nasip etsin kendine iyi bak

Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine hepimiz seni çok merak ettik eşinde ne güzel yanında maşallah.
Canım tebrikler yeniden babasıda çok hevesli demekki olsun alın bişeyler onunda gönlü olsun inşallah iyi günlerde giydirin canım.

ewet teyzesi maşallah çok akıllı bı kızım olcak inş....
alışweriş kadar keyif werici bi duygu yok insan gerçekten herşeyi almak istiyor kendini tutamıyor...inş hayırlısıyla giydirmek nasip olur yawruma ...
iyi dileklerin içinde ALLAHIM razı olsun ve en kısa zamanda sanada nasip etsin ....(AMİNNNNN)

Merhaba kızlar derinle konuştum bugün ilaçlara başlıyormuş inşallah önümüzdeki ay ondan güzel haberler alıcaz.
Bizim evide minik ayşe bir dağıttıki sormayın gitsin aman hergün toplu evi temizliyordum birazda dağınık olsunda öyle toplıyım dimi ama.

slm kızlar
banucum ebroşum sagolun kızlar inş igleşiriz yaa sıkıldım artık bogaz agrısından kızımın uyuyamasında neyse rabbim kötü dertler vermesin inş.
sevcancım çok geçmiş olsun allah şifa versin ateşin tekrar yükselirse dr a git ihmal etme canım
ranacım demek kız yegenimiz geliyo allah salgıkla kucagınada almanı nasip etsin inşş:)

insallah derincim,cok sagolasin..

allah razi olsun gökcem,insallah daha önemli bir durum cikmaz ve benim kide normale döner..bu arada sen nasilsin canim?gökcemiz nasil

cok sagolasin pelinim,insallah önemli birsey yoktur canim.2,3 gun misafirim vardi canim,gelemedim o yuzden..merak etmissin,cok sagolasin yaasende adet olmussun,insallah guzel haberler ile gelirsin doktorundan pelinim

kücuk guatr göruyorum dedi ve kan testi yapti banucum,nödül ile guatr ayni seymi bilmiyorum:26:guatr dan mi oluyor bilmiyorum banucum ama bazen yutkundugumda tekrar yutkunma ihtiyaci hissediyorum,sanki birsey bogazima takiliyormus gibi oluyor,ya da ben öyle hissediyorum..sende de ayni sey oluyormu?bana ilac yazmadi canim,kan tahlili sonrasinda ilac kullanip kullanmayacagima karar verecekmis

sagolasin ebrarim,dun aksamda konustuk zaten..bebek olmasini engelledigini ben acikcasi bilmiyordum..hersey allahin takitiri ama belki bu gune kadar hep engelledi bu hastalik bebek sahibi olmamineyse herseyde bir hayir var.ögrenmis oldum en azindan..rabbim herkese sifa versin

unutmayacagiz tabiki sevcanim,arkadasiz en nihayetinde..rabbim sifa versin canim yaa,dilerim en yakin zamanda atlatirsin bu durumusende allah'a emanet ol canim..

masallah ranacim,demek ki hayali bir kizin olucak insallah..kiz olunca alisveriste tatli oluyor,cok tatli kiyafetleri dimi..rabbim giydirmenide nasip etsin canim

gökcem rabbim sifa versin canim ya,unutmusum yazmayi yukarda..papatya cayi kaynatip ic bol bol,iyi geliyor bogazlara

Ebrarım sende hastaymışın Sevcanım cok gecmiş olsun sanada kuşum bu bacaklarda batma nieymiş bişey dedimi doktor? Kızlar herkes hasta. Cevremdede öyle grip erken geldi bu sene bize bişey olmaz ama hamişlerimiz dikkat etsin. Banu ve Derin de tabi onlarında Allahın izniyle hamişliklerine az kaldı

Ebrarım ben duaları okudum Allah kabul eder inşallah. Banumun için dua da ettim Tabi bizede:)

Ben bu hafta gidemedim Eyüp Sulatan a Hastaydım keyifsizdim olmadı haftaya inşallah. Kızlar ben yarın ve Cumartesi yokum merak etmeyin yarın ki cuma duasına şimdiden amin inşallah Mevlüt için hazırlıklar var yarın Cumarteside sünnet pazarda koca evde :)

Hamileler bişey sorcam en iyi siz bilirsiniz hamilelikte ilk zamanda bel ağrısı oluyomu regli olacak gibi. Heveslenmeyin benim reglime 2 gün daha var:) ama hep formalrda kasık ağrısını okuyorum bel ağrısı yaşayan varmı? Merak ettim

Ranacım kzızmız bu kez kesinleşmiş çok sevindim terbiyeli kızımız bizim

Gökce ana sana ve kızına da gecmiş olsun canım Bir daha tekrarlamaz inşallah O minişide öperimmm

Anatolia sehzademiz nasıl :) Sen nasılsın canım

Boncuk Berrin Uğur böceği yeni katılan arkadaşlar sizlerde iyisinizdir inşallah

Ay inşallah haftaya hepimizin sağlığı ve morali daha iyi olur kızlar
Hepinizi operim

canlarım naılsınızz
ablacım hatlalandınmı hayırlısı olsun
sevcan cım bacaklarındamı ağrı oluyor normal ben uyuyamıyorum bilee
ranacım kız kesinleşmiş hayırlısı olsun
kardeloşum nerelerdeeee
pelinim nasılın canım
boncukum görüşemiyozz
banucum sen nasılsıın?
anotonyacım paşa naıl
bende bugun doktora gittim paşamı gördüm doktor büyük ihtimalle sezeryan dedi
taniyon sorunum oldugundan suan iyi tansiyornum ama doğum sırasında cıkabilirmiş
hayırlısı artık

ooo canım baya şeyler yapmışsın maşallah...kışa hazırlık yapıyosun dimi ben daha hic bişey yapmadım gerci annem turşumu hazırlıycak sagolsun...selşnacım sorma ya allahtan ışıklar erken geldi evi süpürdüm 3tede sular geldi evi sildim banyo tuvalet hallettim valla ikisi olmadan hicbişey yapılmıyo...
Kızlar banada yiğenim gelicek şirinlerin cd sini almış beraber sinemaya gitmiştik onunla gene beraber izlemek istedi bende şimdi kalkıyım hanfendinin istedikleri var onları yapayım hepinizi öpüyorum.
oh canım ne güzel ya benim yigenlerim uzakta cok özlüyorum onları benim yerimede öp banucum kız cocuklarınıda cok severim ne zilli oluolar dimi bende seni öpüyorum iyi eglenceler yigeninle sana...
amin eboşum inş erimiştir tahlillerimde de bir sorun cıkmazda bende hayırlısıyla bebiş calışmalarına başlarım...ay sorma canım ya gercekten dogru söyluyosun eli kolu gibi hemen gelince ışıklar ve sular işlerimi yaptım icim rahatladı valla...
sevcanım canım benim kıyamam sana ya cok kötü olmuşsun gecmiş olsun bende marak ettim seni arıycaktım ama knt kalmadı kuzum yükleyince arıycam seni ve yigenlerimi cok öpüyorum allaha emanet olun...
canım demek kesin kızınız oluyo tekrar hayırlı olsun maşallah ya hayırlısıyla dogmayı nasip etsin rabbim...
ne demek canım burda gelmeyen herkezin yoklugu belli oluyo garipcim...amin canım inş

canım gecmişteydim gec yazdım kusura bakma iyiyim sagol sen nasılsın...demek sezaryan dedi... hayırlısıyla saglıklı dogsun bebişin inş...

sağol cnm bende iyiyim evett öle dedi hayırlıs ı eğer sezeryanla alırsa 4hafta sonra alcakmıs
suan34.haftadayım

sağol cnm bende iyiyim evett öle dedi hayırlıs ı eğer sezeryanla alırsa 4hafta sonra alcakmıs
suan34.haftadayım

neyse pelinim ben cıkıyorum görüşürüüz öptük seni

canım bir ay kalmış o zaman hadi hayırlısı inş saglıklı dogsunda normal sezaryan onemli degil...tamam canım bende sizi öpüyorum görüşmek üzre...

Selam herkese...anca gelebıldım kızlar...
Cok sagolun biraz rahatladım aşılama hakkında yazdıklarınıza.acıkcası banunun aşılamasına ilk giren doktoru bıldıgım icin korku girmişti icime.hayırlısı ins.bugun gittim.klomenle gelistirecek canlar.igneyle tavsıye etmedı.maliyetınden de dgl ben pko oldugum için temkinlı davranmak zorundayım kist oluşmasından korkarım dedı.klomeni bile 2 doz yazdı.glucofajı içmedıgımı syledm yıne kızdı tabı onuda aldım.yanı 2kutu tetradox eşimde bende icicez,klomen,glukofaj ve folik yazdı.gecen aykı hormon testımı ve kocişin en son yaptrdıgı testı goturdum.tekrar ıstemedı Allahtan.senın fsh yuksek dedı vede prolaktın.asılama yapmakla en guzel kararı vermişsin dedı öyle işte kızlar.

Aferin doktoruna temkinli davranmış. Bende bir kaç yerde okumuştum fazla ilaç iğne pkolularda kist yapabiliyor diye. Hadi bakalım derinim Allah büyük inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…