Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar bende müsadenızı ıstıyım.cepe bakmak pcden beter bılıyonuz mu.başım tuttu yine.gôrüsürüz öptm hepinızı.

kızlar çıkmam gerekiyor. allaha amanet olun .inşallah tekrardan fırsat bulup gelirim :79:
Görüşürüz canım güzel haberlerle gel inşallah.
ayyy kıslar sölemedimm eşim geliyo yarın
Gözün aydın canım.
Bu farlutal böyle yaptı galıba banum.dedıgın gıbı,olcam bıde.agrılarda başladı.hadı hayırlısı.
Hadi bakalım olda başlasın tedavin inşallah.

Senin mesajını da almıştım ama çıkmadı canım yaa.Neyse ayrıca aldım.Rüyan hayrolsun balık da kuşda rüyada iyidir nasılsa.Martıda olsa levrekde olsa güzelmiş hayrolsun

Amin canım inşallah öyle cıkar

Canım inşallah süper cıkar sonuçlar canım

önemli degil canım benim...amin tutişim inş...
iyi olmana sevindim banucum...

canım dedigin gibi kociş geldi cıkmak zorunda kaldım...

hayırlı günler kızlar...inş bugun güzel haberler alırız uzun zamandır almadık...eboşum ben ayetel kursuleri okudum canım...

Canım allah gönlüne göre versin inşallah. Hakkaten kızsa cok terbiyeli olacak inşallah Allah nazardan korusun :)
AMİNNNN,,,
saol teyzesi darısı sana olur inş...gerçekten kızsa çok terbiyeli olcak yavrummm...
ewet ablacım sakladı kendini bilmiyorum süpriz mi yapcak ...ama biz artık kız diye odaklandık sewerken bile kızım diye sewiyoruz artık....
saol cnm bnm...tabiki yeter ki sağlığı yerinde olsun kız erkek farketmez...o benim RABBİMDEN bi armağan ...
ewet kuzucum konuştuk seninle...akıllı bi yiğenin olcak inş teyzesi...darısı senin kuzularına (kızlarına dicektim )...
AMİNNNN,,,
saol teysezi yine sakladı kendini ama dr %70gibi bi oran werdi ben kesin kız diyorum artık...darısı sana olsun inş en yakın ve hayırlı zamanda...
ewet cnm prensesim olcak inş...
seninde gözün aydın oğluşun olcakmış ...bu günleri görmek ne güzel inş 9 ay boyunca böyle hayırlı haberler alıp yawruuzu kucağımıza alırız (cümlesiyle)...
bu arada geçmiş olsun sanırım kanaman olmuş ama korkma kuzum genelde oluyormuş normalmiş yani dikkat et kendine ....

Kimseler uğramamış derinde yok ki o muhakkak uğrar yazardı bişeyler ebrar gecede gelmemiş hayırdır kızlar birsen sen nerdesin kız kayboldun ortadan.

Kimseler uğramamış derinde yok ki o muhakkak uğrar yazardı bişeyler ebrar gecede gelmemiş hayırdır kızlar birsen sen nerdesin kız kayboldun ortadan.

nerdeki derin kız?
selam bu arada,sadece son sayfaya bakabildim,çok yorgunum,aynı zamanda da çok işim var,çünkü tekrardan yolculuğumuz var
ebroşum dimek sende gittin maça,bi onu anlayabildim,bide berrin in kocası geliyomuş,var mı başka haberler.

kızlar merak edenler,benim kırmızılar tam günü ve saatinde teşrif ettiklerinden,tüm umut edenlerin umudu yarım kalmış oldu,bilginize

kızlar merak edenler,benim kırmızılar tam günü ve saatinde teşrif ettiklerinden,tüm umut edenlerin umudu yarım kalmış oldu,bilginize
Selam canım hoşgeldin ama gene gidiyomuşsun nasıl geçti tatilin yokluğun belliydi hepimiz andık seni.

herkze teşekkür ederim
hala annemdeyim doktor bir test daha istedi ;
taniyıonlarım normal cok şükür bugun oğlusumu renkli ugsde gördük ananeiyle süperdi
fazla girmiyrm kusura bakmayın
anatonyacım paşa geliyor demek cok evindim hayırlısı olsun
kardeloşum gelmiş h.g ama yine gidiyor sanırım

iyiyiz şükür canım ewet psikolojik tir eminimde çok istiyorum hareketlerini hissetmek gelse artık o zaman keske zaten ilk kaçıncı ayda baslar bilmiyorum da sizlerde yaşayın en kısa zamanda inş
canım rüyan hayır olsun inş nasılsın
canım nasip olursa prensesmi geliyor ay ne kadarda terbiyeliymiş kız masallah hayırlısı olsun tatlım
ay canım keske bir an önce hissetsem varsın zıplasın hoplasın o zaman ii olduğunu birim hiç yoktan gecmiş olsun bende grip oluyorum sanırım
amin canım inş cümlemize ablam nasılsın maca gitmişsin nasıl gecti mac
canım inş sonuçlar güzel gelir

amin canım inş göreceksiniz valla ii bakmaya calısıyorum ama yinede grip olmuşum sanırım yaaaaa

kızlar beni sorarsanız biraz gribim sanırım ya bide bugün teyzemizin 7sini yaptık filan baya zorlandım fazla alıntı yapmadım ne olur kusura bakmayın öptüm kib aeo bay

İnşallah canım bugün alıcaktık yarına kaldı.Geçmiş olsun dikkat et kendine.
Çok şükür herşeyin temiz çıkmış.Oğluşunuda gör4müşsün oh rahatlamışsındır

Merhaba kızlar dayanamadım aradım derin annesindeymiş vakti olmamış ebrarında misafirleri varmış eşide evdeymiş onları gezdiriyomuş ondan girememişler keyiflerinde yerinde şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…