Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım gercekten fayda ediyo mu yürüyüş ya ben göbekten gitsin istiyorumm hadi gelinn kızlarrr banaaa nolurrr :)

ohh ne güzell bayılırım yağmura bana da gönderrr
Bende çok severim yağmuru ama seninlede paylaşırım seveseve.
Sendemi tırstın sayemde bende fenerleri çıkardım elektrik gitmezse korkmamda ışıklar giderse kötü birde bizim 7. katta eşim gelmeden giderse yandı valla.

Banu sorma bende hazır ettım.gok gurultusu neyse de ısıklar gıderse korkarım cok.neysekı telden gırıyorum siz varsınız:)
berrıncım sal al cnm ya ben örtünsem kesin cogunlukla şal kullanırım.bide şallarda topuz pek önemlı olmuyor yuksek topuzluları hic sevmıyorum.abartı olmayacak kesınlıkle.rahat olacak.

Yakışır sana arkadaşım.

arkadaşlr biliyomusunuz ben kan testi yaptırdım ama almaya gitmedim gidemedim korkudan .ultrosona girmek istemiyorm ne olucak benim bu halim doktorum aradı gel dedi hazır olmadığımı söyledim çok korkuyorum çok ay ben napıcam yaaaaaaaa değerimde 437 falan çıkmıştı sizce kaç haftalık hamileyimdir

bide dün akşam karnıma bir ağrı girdi .düşük yapıyorum zannettim ortalığı bir birine kattım

bide dün akşam karnıma bir ağrı girdi .düşük yapıyorum zannettim ortalığı bir birine kattım

Aman dikkat et semracım ama doktora git ultrasona gir önemli bişey olmıyacak busefer Allahın izniyle at korkunu üstünden kendini kasma sakın.

Kız gercekten ya şova inat he...bu arada gül agayada bayıldım heee:)
ay ibrahimin hatice sultanıda hamıle ya ühùüüü!
Semram kac gun oldu yaptıralı.ona göre ıkıye katlıyo hergun bılıyosun.muhtemelen 4 haftalık falandr bence.korkma cnm ya nıye korkuyosun kı...şov gerı geldi şükür:)

kan tahlilini yaptıralı beş gün oldu canım .aynı şeyleri yaşamakatan korkuyorum kendimide geçtim oğlum aynı acıya dayanamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…