Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

cnm konustuk ama burdan da tebrık etmek ıstedım terbıoyelı yegenım benım :))))) yesın teyzesı onuuu

ablam ıyıyız zşükür saol rana teyzesı yaptı stıcker ımızı cok begendık bız de sagolsun.oh sen de maçlara gıtmıssın gs nınkıne ben de gıdecegm fanatık olaraktan :))))) küfürsuz maç superdır.eşim yollarsa tabıı kalabalık gıtmek lazım arkadaslarla

MAŞALLAH...
DARISI TOPICTEKI HERKESİN BAŞINA İNŞALLAH...

İyiyim çok şükür valla.ne biliyim kız ama o kadında kesin var bişey kaçırmamaya çalışıyorum.
Süper valla ne güzel eğlenmişsin arkadaşım onca kadın varken elbette ses rekoru kırılır dimi ama::)))
Akşamları o zaman msn de buluışuruz bizde.
Derin buralarda olurdun kız annenle kahvemi içiyosunuz benim içinde için m,dem iyileşti artık rahatlan içe bilirim kahvemi.

merhaba arkadaşlar.aranıza yeni katıldım,Rabbim tez zamanda isteyen herkese hayırlı,sağlıklı,sıhhatli bebişler versin inş.

Kızlar eşimin sperm testi vardı ben 22 sanıyodum meğerse bugünmüş Allahtan akşam tam yatmadan bir bakıyım dedim iyiki bakmışım çapadaydı tekrar 15 gün önce vermezler bakalım yarın sonuçları alıcaz umarım güzel gelir içim hop hop.

Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 8 ziyaretçi)

banu145145+,tutuhak,rana20,pelin67,DerinSu+,
OOO kalabalığız ama 8 ziyaretçimiz var sizde gelin hanımlar buyrun.

Ben bugün dizilerin tekrarlarını izliyorum önce bizim yenge ardından sensiz olmaz şimdide yalancı bahar hepsini birbirine karıştırcam yalnızlıktan can sıkıntısı işte birazdan gene gelirim hepiniz okuyosunuz heralde.

Ebuşum cnm,mac guzel gectı he.bende gtcem bananeee:)he sen gtmşmiydın kaplıcaya.ne bılım be cano,kistlerı sökerdı belkı dedım.hayırlısı.dua işinide özellikle acıkladım cnku nasl ugrastgnı bılıyorum.eger gulşah arkadasmzda hepımıze her hafta okumak isterse ne ala.

Pelin ecee hoşgeldiniz kızlar.Ece sen nasılsın canım nasıl gidiyor.Pelincim eşin evdeymiş çok şükür.
cok sagol banucum sen nasıl oldun...
ececim her şeyin yolunda olmasına sevindim...amin canım inş bizlerde o günleri en yakın zamanda görürüz kendine ve bebişine iyi bak öptüm...
bende demiştim ama önemli degil canım sen ve bebişin iyi olsun yeterki...cok yorma kendini bebişine ve kendine dikkat et canım...bu arada paşamız geliyomuş hayırlısıyla gelsin inş...
sevcanım ya kıyamam ben sana inş bulantıların gidince sevdigin herşeyden yiyebilirsin ...menude cok güzel olmuş...verdigin tarifide denemeyi düşünüyorum canım...seni ve ikiz melekerini öpüyorum...
canım rüyan hayırlara cıkar inş..ama gördügün rüyanın anlamları güzel biz bebişe yoralım inş...
canım benim ya yine sakladı demek yigenim kendini...kıs saklayınca kız derler doktorda % 70 kız demiş...hayırlısı olur inş saglıklı gelsin yeterki bebişin...
sagol canım benim inş gitmiycek...ay eboşum macamı gittin sen bravo kız sana ben hic sevmem mac izlemeyi...valla özlettin kendini epeydirde karşılaşamıyorum öpüyorum seni...
Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 8 ziyaretçi)

banu145145+,tutuhak,rana20,pelin67,DerinSu+,
OOO kalabalığız ama 8 ziyaretçimiz var sizde gelin hanımlar buyrun.

selam banucum nasılsın gecmişi okuyodum anca bitirdim...

Mrb kızlarr,
pelinim özür dilerim cnm ya yazdıgını görmüştüm seninde ben yazmamışım kusura bakma cnm :26:Çok sağol cnm tşk ederim,darısı başınıza inşaallah...
Eboşum,banum sağolun kızlar darısı başınıza inşaallah hayırlısıyla canlarım...
Ranacım prenses mi geliyor nasipse sağlıkla gelsin kuzucuk maşallah ona...
Hee eboşum demek maça gittin hee ohhh iyi stres atmışsındır :)
Neyse canlar kimseler yok ben takılayım barimm

Merhaba canım bende siz okuyana kadar çıkmıştım ben daha iyiyim canım şükür bugün.
Amin canımmm inşallah.
Nasılsın yok bir sıkıntın dimi ama sen genede yat hem bak bugünleri çok arıycaksın bebiş geldimi uyutmuyacak ona göre

Merhaba canım bende siz okuyana kadar çıkmıştım ben daha iyiyim canım şükür bugün.
Amin canımmm inşallah.
Nasılsın yok bir sıkıntın dimi ama sen genede yat hem bak bugünleri çok arıycaksın bebiş geldimi uyutmuyacak ona göre

Selam millet birazdan dizim başlar bugün çizdim kafayı dizilerle sensiz olmazı beğendim yalancı bahar pek bir sahte geldi bizim yenge tek geçerim napıyım konuşcak insan olmayınca bende dizi favorilerimi yazdım yarında bir 3 dizi izler yazarım boş oplunca...

Selam kıslar,banum,pelinım napıyosunuz.sızde benım gıbı kocişkoları beklyosnz dimi.
Ya BONCUGUM iyimisin cnm benım.bıkac kere altta gordm yazmadan gıttın.bugun tam cıkarken gordm yazamadım.napıyosn cnm?

Banu kız bende bızım yengenın hastasıyım:)ama carsamba gunlerı muhteşemi izliyorum başka tanımam.yalancı baharda fena degıl.zehırlı sarmasık guzel bıde cnm.

Ayy denız yıldızında suna ya kına yakıyolar mahfoldum aglarken ayy buna bı aglayan smle gider hüüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…